środa, 10 października 2018 06:25

Ankieterzy statystyczni odwiedzą wybrane mieszkania

Napisał  mylomza
Oceń ten artykuł
(3 głosów)
Na terenie całej Polski, od 1 do 20 października 2018 roku, w wylosowanych mieszkaniach, zostanie przeprowadzone badanie dotyczące podróży Polaków. Ankieterzy, posiadać będą legitymacje wydane przez właściwe miejscowo urzędy statystyczne.

brico lomza

Celem badania jest pozyskanie danych o zagranicznych oraz krajowych wyjazdach mieszkańców Polski w III kwartale 2018 roku, ukazanie skali uczestnictwa Polaków w podróżach, rodzajach usług turystycznych z których korzystają oraz określenie poziomu wydatków, jakie mieszkańcy kraju przeznaczają na podróże.

Odpowiedzi udzielone przez wybranych mieszkańców kraju, traktowane będą jako anonimowe i poufne. Wykorzystane zostaną jedynie do sporządzenia analiz statystycznych i zestawień zbiorczych, w dziedzinach turystyki, rachunków narodowych, bilansu płatniczego i statystyki obszarów transgranicznych.

Ankieterzy, przeprowadzający wywiad, posiadać będą legitymacje wydane przez właściwe urzędy statystyczne. W przypadku wątpliwości, tożsamość ankieterów na terenie województwa podlaskiego, potwierdzić można kontaktując się z Urzędem Statystycznym w Białymstoku.

2 komentarzy

  • Odpowiedz wylosowane..taaa.. środa, 10 października 2018 11:38 Umieszczone przez: wylosowane..taaa..

    nie wpuszczać.

  • Odpowiedz jkll środa, 10 października 2018 15:34 Umieszczone przez: jkll

    Gonić szpiegów z israela

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu