poniedziałek, 07 stycznia 2019 07:14

Mroźny początek tygodnia

Napisał  mylomza
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Mroźny początek tygodnia Pixabay
W nocy z niedzieli na poniedziałek termometry pokazały dziesięć kresek poniżej zera. Według zapowiedzi synoptyków, najbliższe dni przyniosą słabe opady śniegu. Przed nami mroźny początek tygodnia, ale później możemy spodziewać się minimalnego ocieplenia.

Według prognoz synoptyków, w poniedziałek możemy spodziewać się temperatury na poziomie -5 stopni Celsjusza, umiarkowanego zachmurzenia oraz słabych opadów śniegu. Lekki wiatr o prędkości 3 m/s będzie wiał z południowego zachodu.

Wtorek przyniesie minimalne ocieplenie. Słupki rtęci powinny wskazać jedną kreskę poniżej zera. Na niebie pojawi się więcej chmur, które również mogą przynieść słabe opady śniegu. Wiatr o prędkości 6 m/s będzie wiał z południa.

W środę synoptycy zapowiadają duże zachmurzenie oraz - podobnie jak wcześniej - słabe opady śniegu. Temperatura będzie oscylowała w okolicach zera stopni Celsjusza, ale już w czwartek słupki rtęci powędrują aż sześć kresek niżej. Lekki wiatr o prędkości 3 m/s będzie wiał z północy.

Weekend przyniesie prawdopodobnie odwilż. W piątek i sobotę termometry powinny wskazać odpowiednio 1 i 3 stopnie Celsjusza. Słabe opady śniegu zamienią się w opady marznącego deszczu lub opady deszczu ze śniegiem.

1 komentarz

  • Odpowiedz Lolek poniedziałek, 07 stycznia 2019 07:59 Umieszczone przez: Lolek

    Oj strasznie ciężko jedna ze smieciarek nie gla z jednej uliczek osiedlowych wyjechać,kolo krecily się w miejscu,kierowcy uważajcie

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu