mylomza

mylomza

E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Około 100 reprezentantów kraju, medalistów Mistrzostw Polski i Świata, młodych zawodników oraz zaproszonych gości, wzięło udział w podsumowaniu sezonu lekkoatletycznego klubu LŁKS "Prefbet Śniadowo" Łomża. Zawodnicy mogli liczyć na puchary, a nawet nagrody finansowe ufundowane przez głównego sponsora.
- Nie może być tak, że stosuje się lex specialis, że na zasadzie prawa stanu wyjątkowego tworzy się ustawę, która ma zapewnić PiS-owi władzę w jednym z sejmików wojewódzkich - mówił podczas konferencji prasowej poseł Robert Tyszkiewicz, komentując poselski projekt o zmianie ustawy o samorządzie województwa. Kontynuacja III sesji Sejmiku odbędzie się dzisiaj o godz. 16:00. Czy radni dojdą do porozumienia?
Niedające się naprawić nieszczelności w matach chłodzących uniemożliwiły uruchomienie lodowiska "Biały Orlik" przy ul. Katyńskiej w pierwotnym terminie. Jak informuje Urząd Miejski w Łomży, najlepszym rozwiązaniem jest wynajem systemu chłodniczego, na co miasto przekaże 35 tys. złotych. Jeśli pogoda nie zawiedzie, to z lodowiska będzie można korzystać jeszcze w tym roku.
Od 1 stycznia 2019 roku przepisy ustawy ograniczającej handel w niedziele będą zaostrzone - handel będzie dozwolony tylko w jedną (ostatnią) niedzielę w miesiącu - informuje Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. W nadchodzącym roku będzie tylko 15 niedziel handlowych.
W niedzielę 16 grudnia o godz. 15:00 rozpocznie się Łomżyńska Wieczerza Wigilijna, tradycyjnie zorganizowana na Starym Rynku. Poprzedzi ją Jarmark Bożonarodzeniowy, który będzie trwał od godz. 10:00 do godz. 17:00, a największą jego atrakcją będzie zagroda żywych reniferów. W niedzielę nie zapłacimy także za bilety MPK.
- Nigdy nie chowaj dzieci przed księdzem Adamem. Powiem wam szczerze, bardziej bym przed wami schował - powiedział ks. Adam Jabłoński, naczelny kapelan więziennictwa w rozmowie z Tomaszem Sekielskim. Jak ustalił znany dziennikarz, były proboszcz parafii Grądy-Woniecko został oddelegowany do Czerwonego Boru, gdzie dalej ma kontakt z dziećmi.
poniedziałek, 10 grudnia 2018 14:51

Jedziesz do Warszawy? Możesz trafić na SPEED

Kierowcy jadący do Warszawy powinni mieć się na baczności. SPEED to specjalna grupa powołana przez Komendanta Stołecznego Policji, do zadań której należy przede wszystkim walka z przekraczaniem prędkości. W ciągu pierwszych tygodni funkcjonowania grupy, 209 kierowców straciło prawo jazdy, a 612 zostało ukaranych mandatami. SPEED działa w Warszawie i dziewięciu okolicznych powiatach.
70 młodych wykonawców wzięło udział w VIII Festiwalu Piosenki Świątecznej "Gwiazdkowe Nutki 2018", który zorganizował Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży wspólnie z Fundacją Sztuk i Dialogu. Jury konkursu przyznało dzieciom i młodzieży mnóstwo nagród i wyróżnień.
poniedziałek, 10 grudnia 2018 11:52

Dwóch kierowców straciło prawo jazdy

Policjanci zatrzymali prawo jazdy dwóm kierowcom, którzy na DK63 w Borkowie przekroczyli dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h. Funkcjonariusze ukarali obu mężczyzn mandatami karnymi w wysokości 400 zł. Przekraczanie prędkości w tym miejscu było wielokrotnie zgłaszane poprzez Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa.
poniedziałek, 10 grudnia 2018 10:32

Będzie więcej fotoradarów?

Już pod koniec 2020 r. na naszych drogach zaroi się od nowych urządzeń rejestrujących - informuje Dziennik Gazeta Prawna. Wszystko za sprawą zgody na wykorzystanie przez Inspekcję Transportu Drogowego pieniędzy z Unii Europejskiej na rozbudowę sieci fotoradarów.
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 435

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu