wigilia2018 dom lomza
czwartek, 23 grudnia 2010 08:15

Z łezką w oku - dziękujemy Wam i prosimy o jeszcze! Wyróżniony

Napisała  PaW
Oceń ten artykuł
(3 głosów)
Wszystkim Użytkownikom na te święta i cały Nowy Rok życzymy tylko pieknych widoków i chwil! Wszystkim Użytkownikom na te święta i cały Nowy Rok życzymy tylko pieknych widoków i chwil! sxc.hu
Każdego ranka, z coraz większą radością, włączam komputer, a potem- MyLomza. Nie z obowiązku, ale właśnie z przyjemności. Dzięki Wam, drodzy Użytkownicy naszego portalu. I dlatego w tym tygodniu, korzystając z miejsca na felieton, chcę Wam podziękować!

brico lomza

Mr_News podbił moje serce, wrzucając spontanicznie wykonane Hallelujah z oratorium Mesjasz Haendla. Użytkownik maciek dołożył kolędę, przy której się wzruszyłam (no dobra, niech będzie, trochę popłakałam :) ).

Sparks i psotnik dbają o dobry humor wszystkich odwiedzających portal.

Frezja jest niezastąpioną czytelniczką, która komentuje i sama co pewien czas przysyła teksty do opublikowania (co robimy z wielką chęcią- resztę też zapraszam do takiej aktywności).

JohnnyB udziela się przede wszystkim politycznie, nie szczędząc celnych tekstów.

Wszyscy pozostali Użytkownicy (a wierzcie, że dziennie zagląda nas tu naprawdę sporo - nie sposób wymienić wszystkich z nicka) sprawiają, że nasze forum trzyma poziom, podobnie jak komentarze pod artykułami.

Dlatego bardzo Wam dziękuję za takie zaangażowanie i proszę o więcej! Wygląda bowiem na to, że rzeczywistość, w której żyjemy - często szara i przytłaczająca, to tylko fragment naszego życia. Oprócz tego jest jeszcze dużo ciekawych spraw, które Was interesują, które wyciągacie na światło dzienne. I o to chodzi!

Korzystając z okazji, życzę Wam wszystkim spokojnych, pogodnych świąt Bożego Narodzenia. Żeby wszystko, o czym marzymy, znalazło miejsce w życiu. Żeby zapomniane gesty odnalazły swoje znaczenie, a nasze życie było lepsze, pełniejsze, i... radośniejsze.

W myślach, łamiąc z każdym opłatek - portal MyLomza.pl.

3 komentarzy

 • Odpowiedz j_23 czwartek, 23 grudnia 2010 13:04 Umieszczone przez: j_23

  to wesołych świąt
  i trzymać tak dalej

 • Odpowiedz znad Narwii sobota, 25 grudnia 2010 12:58 Umieszczone przez: znad Narwii

  Wesolych Swiat.! Milo na obczyznie czytac o swoim miescie,codziennie tu jestem.

 • Odpowiedz pro poniedziałek, 27 grudnia 2010 21:40 Umieszczone przez: pro

  forum jest ciekawe, ale ja tu codziennie zaglądam i czytam Humor na dziś

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu