bo2018 szepietowo
czwartek, 30 grudnia 2010 17:41

Tanecznym krokiem w Nowy Rok czyli bilans 2010 Wyróżniony

Napisała  PaW
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Tanecznym krokiem w Nowy Rok czyli bilans 2010 sxc.hu
To był naprawdę dziwny rok... Czyż nie? Katastrofa smoleńska - bije wszystko na łopatki. Podwójne wybory. Na naszym rodzimym podwórku wielka porażka ekipy eks prezydenta Brzezińskiego, wygrana kandydata, który wrócił do polityki po wielkiej nieobecności, a jednak swoim wynikiem zakasował rywali... Każdy z nas pewnie dołożyłby coś jeszcze, osobiście ważnego. W jakim nastroju wchodzimy w kolejny rok?

bystrzak-kolonie-2017

Ja osobiście uczucia mam  mieszane. Trochę się obawiam - chociażby nasze forum aż kipi od przykładów i dowodów na to, że w tym 2011 może być ciężko.Razi niekompetencja, ciągle te same błędy i co tu dużo mówić, brak większych perspektyw.

Z drugiej strony przed nami NOWE. I jak popatrzeć dookoła, to widać, że łomżyniacy na te nowe czekają. Utożsamiają je z nowym prezydentem (że będzie lepiej, a nawet że sylwestrowe fajerwerki będą większe, bo 1. stycznia to imieniny Mieczysława... ).

Jak będzie? Czas pokaże. Na pewno za rok znów przybędzie nam kolejnych trosk, ale i radości. Oby to właśnie radości było jak najwięcej. Niech taneczny krok, którym wejdziemy w Nowy Rok, towarzyszy nam przez 365 dni. Szampańskiej zabawy!

2 komentarzy

  • Odpowiedz Johnny Bravo czwartek, 30 grudnia 2010 22:53 Umieszczone przez: Johnny Bravo

    Imieniny Mieczysława? W takim razie pierwszego stycznia spotykamy się na Bocznej. Nie zapomnijcie o kwiatach:)

  • Odpowiedz Suresh środa, 24 września 2014 11:17 Umieszczone przez: Suresh

    Jeg elsker bliedne dine, som alltid! Jeg finner slike inspirasjon i bloggen din: o)Takk for den herlige kommentarer du har postet i bloggen min, kje6re Fleuret! Jeg er se5 glad for e5 ha funnet dere her i "blogland".d8nsker deg en riktig god jul min venn. "See you" i 2010: o)))Hugs Solveig

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

feedback