wigilia2018 dom lomza
czwartek, 06 stycznia 2011 20:13

No weź i nie narzekaj... Wyróżniony

Napisała  PaW
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
No weź i nie narzekaj... fot. strona internetowa M. Czerniawskiego
Dookoła tylko narzekanie, prawda? Że wzrost cen, że rząd znów nawymyślał, że styczeń ogólnie ciężki. Z drugiej strony coraz silniej słychać głos tych, którzy proszą o nienarzekanie. I pewnie dalibyśmy radę, ale łomżyniak jak zawsze rozdarty. Szczególnie wobec informacji, które drugim obiegiem płyną właśnie z ratusza...

brico lomza

Prezydent Mieczysław Czerniawski miał być dla wielu lekiem na całe zło. Nowe rozwiązania, rozwój przedsiębiorczości, wszystko dla ukochanego miasta. I dobrze, oby jak najwięcej.

Powołana właśnie Społeczna Rada Konsultacyjna, z prof. A. Zawiślakiem na czele, ma szansę stać się naprawdę dobrym pomysłem. Przyda się i ogromna wiedza, i doświadczenie Pana Profesora. Rada ma zaś działać za darmo.

Ale planowane powołanie w poczet doradców prezydenta własnego zięcia? To brzmi trochę niepoważnie, prawda? A takie właśnie informacje dochodzą z ratusza- oczywiście na razie całkowicie nieoficjalnie.

Już na początku kadencji prezydent Czerniawski zapowiedział, że ma zamiar wykorzystać maksymalny limit na doradców. Jednym z ich, oficjalnie, został już były prezydent Jerzy Brzeziński. Teraz okazuje się, że kolejnym doradcą prezydenta ma być Maciej Wałkuski - zięć Mieczysława Czerniawskiego. To on prowadził Czerniawskiemu kampanię pod hasłem "I love Łomża".

Pewnie można patrzeć na to i z tej strony, że doradca to ma być człowiek zaufany. A komu ufać bardziej, niż rodzinie? Ale jednak to jakoś spokoju nie daje łomżyniakom. I nie pozwala nowego roku rozpocząć z pełną wiarą i zaufaniem. A to już jest powód do narzekań...

4 komentarzy

 • Odpowiedz Sparks czwartek, 06 stycznia 2011 21:13 Umieszczone przez: Sparks

  Tytuł artykułu powinien brzmieć:
  No weź i nie wkur..aj się..

 • Odpowiedz elzbieta piątek, 07 stycznia 2011 12:35 Umieszczone przez: elzbieta

  więcej doradców w ratuszu niż w kancelarii Prezydenta RP

 • Odpowiedz rudasek piątek, 07 stycznia 2011 13:17 Umieszczone przez: rudasek

  Od razu wiedziałem, że będzie się działo!!! Myślę, że to nie wszystko. Czerniawski z pewnością pomoże w najbliższym czasie pozostałym członkom swojej rodziny. Oby mieli studia i mieli pojęcie o polityce! Mam teraz strach w oczach i tyle!

 • Odpowiedz 100mph sobota, 08 stycznia 2011 10:08 Umieszczone przez: 100mph

  taki teściu to ja rozumiem :]

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu