wigilia2018 dom lomza
piątek, 14 stycznia 2011 13:16

Wybory- będą czy nie będą? Oto jest pytanie!

Napisała  PaW
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Wróble ćwierkają, że podobno jednak nie... Ale po kolei. Zacznijmy od tego, że w tym tygodniu czwartkowy felieton przesunął się na piątek. Mniejsza o powody, pewnie wobec ogólnego zamieszania i tak nikt nie miał do tego głowy! Ślub prezydenta Łomży, przeprowadzki gabinetów w Urzędzie Miasta, kolejna niedoszła sesja Rady Powiatu... Zawrót głowy!

brico lomza

A właśnie, sesja. Tym razem przewodniczący Rady zwołał ją na środę, 19 stycznia. Znów ma odbyć się posiedzenie nadzwyczajne - wygaszające mandaty dwóch radnych, a chwilę później sesja zwyczajna, z wyborem starosty i wicestarosty włącznie.Na początku jednak radni będą musieli przyjąć protokoły z I, II, III, IV i V sesji - o ktorych, nota bene, nie można powiedzieć, żeby się odbyły. Radni już drugi raz posiedzieli bez swoich kolegów z PiS, nic nie uchwalili- bo i tak nie miałoby to mocy, i wrócili do domów. Czyżby w takim razie ta sesja miała coś zmienić?

Otóż podobno tak. Nieoficjalne informacje mówią o tym, że radni PiS z pewnością nie pozwolą sobie na zorganizowanie kolejnych woborów (a takie musiałyby zostać rozpisane, jeśli zarząd powiatu nie zostanie wybrany do 24. lutego). Ja się nie dziwię. Przecież społeczeństwo nie byłoby chyba tak naiwne, by drugi raz głosować na tych, którym się pracować już na samym początku nie chciało. Do rządzenia to i owszem, do pracy niekoniecznie... A przecież dieta radnego trochę zasila domowy budżet. Więc może lepiej się dogadać?

Wróble ćwierkają, że radni też taki pomysł mają. Podobnież trwają "prace" nad zawiązaniem koalicji z jednym z ugrupowań "samorządowych".

Poczekamy jeszcze kilka dni i wszystko stanie się jasne. Bo noworoczny zawrót głowy nie może trwać w końcu przez cały rok!

5 komentarzy

 • Odpowiedz fsb piątek, 14 stycznia 2011 14:05 Umieszczone przez: fsb

  Co kwestie związane z prezydentem Łomży i urzędem miejskim mają wspólnego z radą powiatu łomżyńskiego?

 • Odpowiedz czarek_j piątek, 14 stycznia 2011 14:58 Umieszczone przez: czarek_j

  FSB - czytaj ze zrozumieniem PaW miał/a na myśli ze czwartkowy felieton przesunął się na piątek. Ale pewnie tego nikt nie zauważył do były inne sprawy

 • Odpowiedz Robertmr czwartek, 10 września 2015 15:27 Umieszczone przez: Robertmr

  fluoxetine

 • Odpowiedz Robertmr poniedziałek, 21 września 2015 20:44 Umieszczone przez: Robertmr

  fluoxetine

 • Odpowiedz Robertmr piątek, 25 września 2015 15:28 Umieszczone przez: Robertmr

  fluoxetine

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu