Lomza baner 4kolory 1000x200px
czwartek, 03 lutego 2011 06:00

Uodpornieni na obciach Wyróżniony

Napisała  PaW
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Jeszcze nigdy nie było o nas tak głośno! Już pod koniec ubiegłego roku, przed wyborami, pojawiły się głosy, że nudno u nas nie będzie. I proszę, sprawdza się! Jesteśmy bardzo medialnym miastem. Co niektórzy twierdzą wręcz, że nie tylko ogólnopolskie stacje, ale i CBA powinno założyć u nas swój oddział.

Karetka robiąca za "konia" na kuligu, "Pan Zięć" - materiał TVN24 o zatrudnieniu w ratuszu zięcia prezydenta Mieczysława Czerniawskiego, teraz - tvn-owska "Uwaga", a w niej łomżyński radca prawny, który oszukał swoich klientów na kilkaset tysięcy złotych. Wyborcza dołozyła jeszcze cegiełkę o "nieograniczonej władzy biskupa i Jana Kurpiewskiego", gdzie ukazuje sposoby załatwiania biznesów w naszym mieście. Bez dwóch zdań, jest o nas głośno!

Tylko wstyd duży, i to przed całym krajem, że jak warto o czymś z tej Łomży powiedzieć, to tyko o układach, układzikach, oszustwach... słowem, o niczym dobrym! Bo wszystkie dobre, mądre, rozwojowe inicjatywy jakoś bledną przy pomysłach naszych elit.

Aż strach pomyśleć, co będzie dalej! Wszak - to dopiero początek lutego. No chyba, że łomżyniacy uodpornią się na tzw. obciach...

6 komentarzy

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

feedback