vizo-mylomza kursy maturalne 1000
gak

gak

E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Bezpieczeństwo w ruchu drogowym to cel pierwszoplanowy przyświecający tworzeniu w Łomży Miejskich Centrów Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Takie centrum, już piąte w naszym mieście, otwarte zostało w piątek 15 grudnia w Szkole Podstawowej Nr 7. W jego skład wchodzi kompletnie wyposażona pracownia, rowery i sprzęt do zajęć praktycznych.
Budowa kolejnego, dużego obiektu handlowego, planowana jest w Łomży. Na terenie zawartym w prostokącie pomiędzy ulicami Zawadzką, Sikorskiego, Szosą Zambrowską i Księżnej Anny ma powstać "Park Handlowy Zawadzka". Według inwestora, łączna powierzchnia dwóch budynków wyniesie aż 7 tys. metrów kwadratowych.
piątek, 15 grudnia 2017 12:07

Peugeot dachował za Wizną [FOTO]

Tuż za mostem na Narwi, na drodze Piątnica - Jeżewo za Wizną, wypadł z drogi i dachował osobowy peugeot. Kierującej nim kobiecie nic poważnego na szczęście się nie stało, ale policjanci przypominają o zachowaniu ostrożności na drodze. Wczoraj w tym samym miejscu również doszło do kolizji.
Aż 40 osób zaangażowało się w ubiegłoroczną akcję "Świetne Mikołaje" zorganizowaną spontanicznie po dość luźno rzuconym na Facebooku haśle. Wspólnymi siłami wyremontowane i wyposażone zostało mieszkanie jednej z rodzin. W tym roku "Świetne Mikołaje" wracają w kolejnej odsłonie, by pomóc innej rodzinie.
Sejm uchwalił w czwartek zmiany w ordynacji wyborczej autorstwa PiS wraz z licznymi poprawkami tego klubu. Nowe rozwiązania to m.in. dwukadencyjność wójtów, burmistrzów i prezydentów miast liczona od wyborów samorządowych w 2018 r. czy wydłużenie kadencji samorządów z czterech do pięciu lat. Nie będzie głosowania korespondencyjnego.
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji już w najbliższą sobotę 16 grudnia od godziny 11.50 zaprasza miłośników sportów zimowych na Lodowisko "Biały Orlik" przy ulicy Katyńskiej 3 w Łomży. Lodowisko czynne będzie w okresie zimowym 2017/2018 w godzinach 9.30 – 21.00 przez cały tydzień z wyłączeniem dni świątecznych.
piątek, 15 grudnia 2017 07:58

Łomża z umową na Mieszkanie Plus

Łomża, jako jeden z trzech pierwszych samorządów w kraju, podpisała wczoraj umowę z Ministerstwem Infrastruktury i Budownictwa w ramach programu Mieszkanie Plus. W czwartek w Warszawie odbyła się konferencja „Mieszkanie Plus. Dzisiaj i jutro", podsumowująca współpracę samorządów z Krajowym Zasobem Nieruchomości.
czwartek, 14 grudnia 2017 17:30

Tragiczny wypadek pod Kolnem [FOTO]

Na drodze krajowej nr 63 pomiędzy Kolnem a Borkowem doszło do zderzenia dwóch aut, w którym poszkodowane zostały cztery osoby.Niestety, jedna z nich, 30-letnia pasażerka audi, zginęła. Kierowca drugiego z pojazdów został odwieziony do szpitala.
czwartek, 14 grudnia 2017 15:20

Wigilia Edukacyjna w Łomży [VIDEO i FOTO]

Na Wigilii Edukacyjnej spotkali się dzisiaj w Zespole Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących w Łomży przedstawiciele wszystkich środowisk związanych z szeroko rozumianą edukacją w naszym mieście. Jak podkreśla odpowiedzialna z edukację wiceprezydent Agnieszka Muzyk, spotkanie to jest ważnym elementem integracji całego środowiska oświatowego.
Po godz. 12.00 doszło do zderzenia trzech aut na drodze krajowej 64 w okolicach Wizny. Jedna osoba została odwieziona do szpitala. To jak dotąd najpoważniejsze zdarzenie drogowe dzisiejszego dnia, ale od rana łomżyńscy policjanci odnotowali już dziewięć kolizji. Jest ślisko i na tym może się nie skończyć.
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 730

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu