rekrutacja 2017
gak

gak

E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Jak wynika z opublikowanego przez Urząd Miejski sprawozdania z działalności Straży Miejskiej za 2016 rok, efektywność pracy tej formacji znacznie się obniżyła w porównaniu do roku poprzedniego. Podpisany pod sprawozdaniem komendant tłumaczy to zmniejszeniem liczby etatów, ale spadek efektywności nie jest proporcjonalny do tej zmiany. Jest znacznie większy.
środa, 23 sierpnia 2017 08:51

Lato z Radiem już w sobotę

Już w najbliższą sobotę, na terenach zielonych przy ul. Zawadzkiej, obok Parku Jana Pawła II, po kilkunastoletniej przerwie, ponownie zagości w Łomży Lato z Radiem. W trakcie koncertu wystąpią: iluzjonista Maciej Pol, Magdalena Steczkowska oraz zespół Papa De. Gwiazdą wieczoru będzie legenda polskiego rocka Lady Pank.
W Łomży przy ul. Nowogrodzkiej trwa budowa nowego terminala firmy kurierskiej DHL. Budowa, która rozpoczęła się zaledwie w czerwcu tego roku bardzo szybko posuwa się do przodu, a pod koniec listopada planowane jest jego uruchomienie. Dla zainteresowanych: przez cały czas trwa rekrutacja pracowników.
Symbolicznym aktem sadzenia krzewów z gatunku Thuja occidentalis smaragd czyli popularnych tui w odmianie "szmaragdowej" rozpoczęła się akcja tegorocznych nasadzeń obok budynku Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących Nr 7 w Łomży. Tuje są elementem urządzanego przy szkole kwietnika i mają być ozdobą wejścia do szkoły, w której funkcjonuje m.in. kierunek "Technik architektury krajobrazu".
wtorek, 22 sierpnia 2017 14:24

Powiedz władzom czego oczekujesz...

Urząd Miejski przygotowuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego terenu o powierzchni 63 ha, znajdującego się pomiędzy os. Wiosennym a Szosą do Mężenina w Łomży. W związku z tym w najbliższą sobotę urzędnicy będą czekali na informacje o potrzebach mieszkańców tej okolicy.
wtorek, 22 sierpnia 2017 10:26

Młodzi powstrzymali pijanego kierowcę

Troje młodych ludzi zatrzymało w Miastkowie pijanego kierowcę opla zafira i uniemożliwiło mu kontynuowanie dalszej jazdy. Mężczyzna miał ponad 3,3 promile alkoholu w organizmie. 48–latek stracił prawo jazdy. Za swoje postępowanie odpowie przed sądem.
wtorek, 22 sierpnia 2017 10:24

Pijany 22-latek w kradzionym aucie

Łomżyńscy policjanci zatrzymali 22-letniego mieszkańca gminy Nowogród. Mężczyzna podejrzewany jest o kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Ponadto, opel którym jechał pochodził z kradzieży. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.
wtorek, 22 sierpnia 2017 09:15

Łomża też chce pomóc ofiarom nawałnicy

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o spontanicznej pomocy, jaką mieszkańcy Łomży i lokalne firmy kierują do mieszkańców terenów dotkniętych nawałnicą, która w pierwszej połowie sierpnia dotknęła tysiące ludzi, głównie w woj. pomorskim. Dziś dowiedzieliśmy się, że Miasto Łomża również planuje dołączyć się do pomocy poszkodowanym.
Biblioteka Publiczna Gminy Łomża z siedzibą w Podgórzu znalazła się w gronie 20 takich placówek w kraju, które otrzymają środki na rozbudowę i remont w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, Priorytet 2 „Infrastruktura Bibliotek 2016–2020". Do gminy Łomża trafi aż 2 mln złotych, za które wybudowana zostanie biblioteka w Kupiskach i zmodernizowane inne placówki w gminie.
poniedziałek, 21 sierpnia 2017 13:16

Pijany nastolatek wracał "z Zenka" w bagażniku?

Około godz. 2.40 we wtorek 15 sierpnia policjanci z łomżyńskiej "patrolówki" pełniący służbę w Nowogrodzie zatrzymali do kontroli drogowej bmw, które wykonywało dziwne manewry podczas jazdy. Wewnątrz, a dokładniej w bagażniku, czekało ich ciekawe "odkrycie".
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 667

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

feedback