wszoz v2
Kultura
sobota, 22 lipca 2017 09:28

Café Kultura startuje dziś na Starym Rynku

Napisał gak
Już dzisiaj startuje cykl imprez kulturalnych Café Kultura czyli Tydzień z Kulturą na Starym Rynku, a dokładnie przy Galerii Pod Arkadami. W programie znalazły się głównie koncerty, ale też plener malarski i potańcówka.
Międzynarodowa Młodzieżowa Orkiestra Dęta "Wersalinka" z Estonii oraz Miejska Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Zambrowa wystąpiły wczoraj w Muzeum Przyrody w Drozdowie. Muzycy z Estonii wspólnie z młodymi zambrowianami zagrali m.in. znane, filmowe tematy muzyczne oraz światowe hity. Występom muzyków towarzyszyły również popisy mażoretek.
Wielki tort i szampana, na początek. Po nich pokaz pirotechniczny na nocnym niebie i oczywiście zabawa do białego rana. Trzecie urodziny Imprez Zbyszko w Nowogrodzie okazały sie kolejną wystrzałową imprezą pod wiatą, która jak zwykle przyciągnęła tłumy. Czy może być jeszcze lepiej? Organizatorzy są pewni i nie zamierzają na tym poprzestać!
Koncert „Wielka Gala w Pałacu" zakończył trwający od 30 czerwca XXIV Międzynarodowy Festiwal Muzyczne Dni Drozdowo-Łomża. Podczas koncertu można było usłyszeć przeboje wokalne ze światowego repertuaru operowego, operetkowego, musicalowego, muzyki instrumentalnej, a także rozrywkowej okresu międzywojennego czyli w dużym skrócie przekrój większości tego, co działo się podczas tegorocznego Festiwalu.
Piątą rocznicę działalności obchodzi dzisiaj zespół Piękni i Młodzi. Łomżyńska grupa świętować dziś będzie podczas kolejnej edycji Disco Hit Festivalu w Kobylnicy, który od wielu lat chlubi się rekordową frekwencją. To właśnie w tym miejscu ich kariera nabrała rozpędu.
W najbliższa niedzielę Imprezy Zbyszko obchodzić będą swoje czwarte urodziny! Tak, to już czwarty sezon, jak możemy bawić się na wspaniałych imprezach organizowanych pod wiatą w Nowogrodzie. Z tej okazji na jednej scenie zagrają DJ HAZEL oraz PRISONERS SHOW! Nie może Was tam zabraknąć!
wtorek, 04 lipca 2017 09:12

Już nie zapomnisz mnie... [FOTO]

Napisał gak
Z kolejnym koncertem w ramach XXIV Festiwalu Muzyczne Dni Drozdowo - Łomża artyści gościli w poniedziełek 3 lipca w Kolnie, gdzie zaprezentowali program pod wspólnym tytułem "Już nie zapomnisz mnie..." Złożyły się na niego głównie utwory zaliczane do muzyki rozrywkowej.
poniedziałek, 03 lipca 2017 09:24

"Dumka o Polsce" na inaugurację Festiwalu [FOTO]

Napisał gak
"Dumka o Polsce" zatytułowany został niedzielny koncert inaugurujący tegoroczny Festiwal Muzyczne Dni Drozdowo - Łomża. Tradycyjnie inauguracja Festiwalu miała miejsce w jego "domu" czyli będącym siedzibą Muzeum Przyrody dworku Lustosławskich w Drozdowie.
Prezentacja młodych talentów, nie tylko tych "przywiezionych" na Festiwal, ale także, a może przede wszystkim naszych, łomżyńskich - to główny cel organizowanej tuż przed inauguracją Festiwalu Muzyczne Dni Drozdowo - Łomża Galerii Talentów. W tym roku mogliśmy posłuchać m.in. pochodzącego z Łomży trio akordeonowego.
środa, 28 czerwca 2017 08:45

Monika Bikowska wystąpi w nowym klipie Marcina Millera

Napisał gak
Monika Bikowska, Miss Ziemi Łomżyńskiej, zwyciężczyni pierwszego w naszym regionie konkursu piękności zorganizowanego w 2015 roku, wzięła udział w nagraniu nowego klipu discopolowej grupy Boys, szykowanego na zbliżający się Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej w Ostródzie.
poniedziałek, 26 czerwca 2017 16:03

Muzyczne Dni Drozdowo Łomża 2017 - Konferencja prasowa [VIDEO]

Napisał gak
Już od piątku 30 czerwca rozpoczną się koncerty w ramach XXIV Międzynarodowego Festiwalu Muzyczne Dni Drozdowo - Łomża 2017. Na Preludium Festiwalu organizatorzy zapraszają właśnie ostatniego dnia czerwca do łomżyńskiej katedry, gdzie odbędzie się recital organowy. Wystąpi GABRIELAANA NAVARRO LANDAVERRIA.
niedziela, 25 czerwca 2017 10:35

Wiszu: Nowy teledysk i wyróżnienia dla łomżyńskiego muzyka

Napisane przez mano
- Utwór opowiada o wyjątkowej dziewczynie która jest ta jedyna. Jest kapitanem mojego serca i tylko ona potrafi wskazać każda drogę - mówi Piotr Wiszowaty znany jako „Wiszu” o bohaterce jego najnowszej piosenki. Łomżyński muzyk zdobył też ostatnio pierwszą nagrodę na II Gali Muzyki Disco Polo w Wyszkowie.
Studenci z Wyższej Szkoły Agrobiznesu z Łomży po raz szósty zorganizowali Agronalia. Święto żaków z WSA to tradycyjnie czas odpoczynku i integracji po całym roku ciężkiej nauki. Do wspólnej zabawy studenci zaprosili wszystkich, którzy zadeklarowali się jako przyjaciele uczelni.
poniedziałek, 19 czerwca 2017 08:45

...bo gwiazda może być tylko jedna! [VIDEO i FOTO]

Napisał gak
Zakończyły się Dni Łomży, a z nimi imprezy i koncerty. W ciągu dwóch dni na muszli koncertowej wystąpili różni wykonawcy. Były także dwie gwiazdy... Dwie? Nie ma takiej możliwości. Gwiazda może być tylko jedna! Jeśli ktoś ma wątpliwości, wystarczy obejrzeć materiał z soboty i z niedzieli.
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 24

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

feedback