wloskie-wieczory dom lomza
czwartek, 14 kwietnia 2016 08:54

Brzydki Kaczorek odwiedzi Venedę!

Napisane przez  materiał promocyjny
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Brzydki Kaczorek odwiedzi Venedę! fot. nadesłane
W najbliższą sobotę, 16 kwietnia, Galeria Veneda zaprasza dzieci, ale nie tylko dzieci, na kolejne emocjonujące spotkanie z artystami Opery i Filharmonii Podlaskiej. Wyśpiewają oni obszerne fragmenty bajki muzycznej „Brzydki Kaczorek”, opartej na pięknej i wzruszającej baśni Hansa Christiana Andersena pod bardzo podobnym tytułem „Brzydkie kaczątko”.

brico lomza

Spektakl jest muzyczną opowieścią o inności i związanej z nią samotnością, ale także o wielkiej mocy przyjaźni. "Brzydki Kaczorek" nawiązuje do problemów współczesnych ludzi, zarówno tych najmłodszych, jak i dorosłych. Powierzchowność, brak zrozumienia i brak chęci poznania drugiego człowieka są największym niebezpieczeństwem codziennych relacji międzyludzkich. "Brzydki Kaczorek" pomaga zrozumieć, że najważniejsze nie jest to jak wyglądamy, czy skąd pochodzimy, ale to co każdy z nas ma w sercu.

Sobotnie spotkanie z artystami Filharmonii jest kolejną propozycją Galerii Veneda skierowaną jednocześnie do najmłodszych, jak też tych nieco starszych widzów. Kolejny raz też będziemy mogli podziwiać artystów z Opery i Filharmonii Podlaskiej, którzy w ten sposób chcą też zachęcić do rewizyty i odwiedzin w progach Filharmonii. Dlatego właśnie zawsze przedstawiane są, co prawda obszerne, ale tylko fragmenty spektakli, które w całości można podziwiać w Białymstoku.

Sobotnie przedstawienie rozpocznie się punktualnie o godz. 16.00 i powtórki nie będzie, Dlatego warto przyjść tego dnia do Galerii Veneda i to punktualnie, by nie stracić ani chwili z występu.

GV PlakatA1 Kaczorek

3 komentarzy

  • Odpowiedz real czwartek, 14 kwietnia 2016 14:53 Umieszczone przez: real

    A o którego brzydkiego kaczorka chodzi?

  • Odpowiedz Zenon M. czwartek, 14 kwietnia 2016 18:22 Umieszczone przez: Zenon M.

    Stanowczo protestuję! ten tytuł to aluzja polityczna! Proszę natychmiast zmienić tytuł tej bajki !!!

  • Odpowiedz slonce PERTU czwartek, 14 kwietnia 2016 18:23 Umieszczone przez: slonce PERTU

    a o takiego co seplenił , no taki drewniany z dłuuuuugim nosem.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu