rekrutacja 2017
piątek, 04 listopada 2016 19:24

Wiszu i jego „Rakieta” [VIDEO]

Napisane przez  mano
Oceń ten artykuł
(130 głosów)
Wiszu i jego „Rakieta” [VIDEO] fot. Salem Promotion
Piotrek Wiszowaty znany publiczności z takich utworów jak „Mała”, „Szalona dziewczyna”, „Różowa mini” powraca z nową propozycją. Nasza łomżyńska gwiazda disco nawiązała współpracę z Nova Sound Studio, które to dla niego przygotowało aranż i tekst utworu „Rakieta”. Premiera odbyła się dziś!

my lomza

Zdjęcia do teledysku zakończyły się miesiąc temu, kiedy jeszcze w powietrzu było czuć „letnie uczucia”. Piotrkowi towarzyszyła na planie modelka Patrycja Strzałkowska. Zdjęcia realizowane były w m.in. w niedalekim Rajgrodzie.

Oceńcie sami jak wygląda "Rakieta" w wykonaniu łomżyniaka Piotrka Wiszowatego.

26 komentarzy

  • Odpowiedz Gebels piątek, 04 listopada 2016 20:41 Umieszczone przez: Gebels

    życie ostre jak Rakieta. taa...

  • Odpowiedz bossman piątek, 04 listopada 2016 20:50 Umieszczone przez: bossman

    o Matko... masakra

  • Odpowiedz ada272 piątek, 04 listopada 2016 21:04 Umieszczone przez: ada272

    ale czadowa koszulka :)
    moja babcia lepsze miała haaa

  • Odpowiedz Pika Pika piątek, 04 listopada 2016 22:59 Umieszczone przez: Pika Pika

    Nie to że krytykuje ale z całego teledysku babka jest najlepsza. Naszemu koledze jeszcze wiele brakuje by dało się to słuchać. Nie jestem fanem muzyki disco polo ale poziom jaki prezentuje jest mizerny. Pomysł na laske w teledysku super bo tylko ona może coś tu uratować. Nie mniej życzę powodzenia

  • Odpowiedz danello sobota, 05 listopada 2016 00:02 Umieszczone przez: danello

    Hahaha jak rakieta uwazaj putin jej szuka bo ktos mu ja ukradla hahaha

  • Odpowiedz ! sobota, 05 listopada 2016 00:57 Umieszczone przez: !

    Po co w tym teledysku ta dziewczyna? Kto wymyślił, że ona będzie bez stanika? Myślicie, że sutkami spod bluzki zachecicie kogoś do oglądania. Wgl w teledyskach nie powinno być, ani cycków, ani dup. Jeden z drugim się napatrzy, a potem to gwałty są. Dzieci też mają do tego dostęp naoglądają się i będą też dupą świecić w teledysku, a tego chyba nikt z rodziców nie chce...

  • Odpowiedz aaaaaaaaa sobota, 05 listopada 2016 01:01 Umieszczone przez: aaaaaaaaa

    Jak nie Wiszu to Savicki, jak nie Savicki to Wiszu ten portal na psy schodzi. MyPoloLomza nowa nazwa.

  • Odpowiedz uuuuuuuuuuuuuuuu sobota, 05 listopada 2016 13:01 Umieszczone przez: uuuuuuuuuuuuuuuu

    Dla mnie super!!! RAKIETA wypaliła
    Przez niektórych przemawia zazdrość, zamiast siedzieć i pisać bzdety,radzę iść na spacer i przewietrzyć umysł,od razu pozytywne myślenie

  • Odpowiedz alibaba sobota, 05 listopada 2016 14:21 Umieszczone przez: alibaba

    Piosenka do d... ale rakieta niczego sobie!

  • Odpowiedz omajgat sobota, 05 listopada 2016 14:56 Umieszczone przez: omajgat

    Rakieta ratuje sytuację...

  • Odpowiedz Ziel0 sobota, 05 listopada 2016 15:48 Umieszczone przez: Ziel0

    Sexmasterke trzeba było zatrudnić wieksza ogladalność była ;)

  • Odpowiedz zen sobota, 05 listopada 2016 18:21 Umieszczone przez: zen

    Powodzenia. Fajnie się tę muzyczkę ogląda. Tak już jest, że mało kto coś napiszę jeśli mu się podoba, z kolei ci co wszystko się im nie podoba to na marszach skaczą i hejtują.

  • Odpowiedz ewleka niedziela, 06 listopada 2016 01:31 Umieszczone przez: ewleka

    nie rozumiem po co upubliczniać swój wizerunek jeśli nie ma się w ogóle ani barwy ani talentu wstyd dla rodziny

  • Odpowiedz Radek007 niedziela, 06 listopada 2016 01:33 Umieszczone przez: Radek007

    Smartem przyjebli masakra

  • Odpowiedz genek niedziela, 06 listopada 2016 01:34 Umieszczone przez: genek

    Szkoda dziewczyny bo za parę groszy musi się wyginać przy takim buraku

  • Odpowiedz LARWA niedziela, 06 listopada 2016 01:39 Umieszczone przez: LARWA

    WIDAĆ ŻE GOŚĆ W DOMU NIE MA WSZYSTKICH

  • Odpowiedz MaRtYnKa___^ niedziela, 06 listopada 2016 01:44 Umieszczone przez: MaRtYnKa___^

    no i z 500+ można se radzić tylko ani talenty ani aparycji brak eh... jeśli ludzie nie chwalą to trzeba się łokciami pchać w ludzi MASAKRA

  • Odpowiedz bbboooppp niedziela, 06 listopada 2016 01:46 Umieszczone przez: bbboooppp

    marianowo "podbija" Łomżę

  • Odpowiedz Moniśśś667 niedziela, 06 listopada 2016 01:49 Umieszczone przez: Moniśśś667

    jeśli wystawia się publicznie to niestety naraża się też na krytykę również, więc jeśli mam ocenić to, szkoda gadać gdzie te dawne disco

  • Odpowiedz SeRRRek niedziela, 06 listopada 2016 01:53 Umieszczone przez: SeRRRek

    Wystarczy popatrzeć troszkę trola uszy ochlapłe ale coż GWIAZDA przecież coś zamajaczy coś zabrzdąka i bedziem brykać- żenada!

  • Odpowiedz mark niedziela, 06 listopada 2016 08:36 Umieszczone przez: mark

    ''Nasza Lomzynska gwiazda disco''- przepraszam ale chyba z Marianowa.Lomzanie to sluchaja,rocka,bluesa jazzu czy nawet muzyki powaznej.A ,wioskowi przybysze Disco w polu!

  • Odpowiedz eleganza niedziela, 06 listopada 2016 10:47 Umieszczone przez: eleganza

    na wioch.pl to wrzućcie

  • Odpowiedz voice niedziela, 06 listopada 2016 15:04 Umieszczone przez: voice

    JEST MOC!!!!!OBY TAK DALEJ
    SUPER PIOSENKA,SUPER TELEDYSK
    NIE MUSI BYĆ PERFEKCYJNIE,ŻEBY BYŁO IDEALNIE.
    KAWAŁ DOBREJ ROBOTY WISZU
    "ALE ZŁOŚLIWCÓW W KOMENTARZACH TEZ NIE BRAKUJE"

  • Odpowiedz MARECKI niedziela, 06 listopada 2016 18:11 Umieszczone przez: MARECKI

    Pewnie mu cale nagranie stał

  • Odpowiedz listonosz niedziela, 06 listopada 2016 21:45 Umieszczone przez: listonosz

    Słaby ten wiszu jest. Fajna dziewczyna w teledysku nie odwali za niego całej roboty. Chłopak powinien się zająć czymś innym na początek może znaczki pocztowe ?

  • Odpowiedz judita niedziela, 06 listopada 2016 23:02 Umieszczone przez: judita

    fajna damska koszulka,pasuje mu do fryzu haha,dobry teledysk to nie tylko gołe tyłki ale trzeba też umieć śpiewać a on niestety nie umie,na hama nie ma co się pchać do tej branży,napewno to czytasz więc pomyśl co dalej bo po co się ośmieszać...