vizo-mylomza baner jesienny2017-1000x200px
wtorek, 15 listopada 2016 07:12

Turbo na prestiżowej trasie odwiedzi Łomżę!

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
TURBO – jeden z najbardziej znanych, cenionych i najdłużej działających zespołów polskiego hard & heavy wyrusza na obejmującą docelowo swym zasięgiem blisko czterdzieści lokalizacji. Na tej prestiżowej trasie „Back To The Past" Zespół odwiedzi także Łomżę i wykona obszerny przekrój swoich dokonań z dotychczasowego dorobku i wszystkie hity. Koncert odbędzie się w sobotę, 19 listopada w Klubie PopArt w MDK-DŚT, ul. Wojska Polskiego 3. Początek: godz. 19.00. Support: Internal Quiet.

Nowoczesny jak na lata osiemdziesiąte, ultra profesjonalny heavy metal przyniósł zespołowi absolutne przewodnictwo na krajowym rynku wśród zwolenników ciężkiego i agresywnego brzmienia. TURBO w szybkim tempie zdobyło rzesze fanów i otrzymało wiele propozycji koncertowych na prestiżowych festiwalach (m.in. „METALMANIA 86 i 87″, „ROCKOWISKO 86″), w niczym nie odstając od zachodnich gwiazd pokroju HELLOWEEN, RUNNING WILD czy OVERKILL. Konsekwencją tych poczynań dla TURBO były znakomite recenzje w prestiżowych wydawnictwach typu 'Kerrang', liczne koncerty poza granicami kraju oraz kontrakty z Metal Mind Productions i zachodnią Noise Records, wówczas jedną z najważniejszych wytwórni metalowych w Europie.

Dziś po trzydziestu latach od premiery pierwszego kultowego albumu, chcąc upamiętnić ten szczególny okres w historii polskiej muzyki metalowej, muzycy TURBO postanowili wykonać kultowy materiał w całości od początku do końca na nadchodzących koncertach, co nastąpi PO RAZ PIERWSZY W HISTORII w ramach koncertowego tournee Zespołu.

Gościem specjalnym na całej trasie "Back To The Past" jest znakomita formacja INTERNAL QUIET z Aleksandrowa Łódzkiego – coraz bardziej zaznaczająca swoją pozycję na mapie klasycznego heavy metalu w Polsce.

Bilety w dniu koncertu: 45 zł
Bilety w przedsprzedaży (MDK-DŚT, Galeria Pod Arkadami): 35 zł

1 komentarz

  • Odpowiedz Tarot to narzędzie szatana !!!!!!! wtorek, 15 listopada 2016 09:32 Umieszczone przez: Tarot to narzędzie szatana !!!!!!!

    NIE SŁUCHAM TEGO ! NIE INTERESUJE MNIE TO !

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu