rekrutacja 2017
piątek, 18 listopada 2016 10:57

Nowy image Magdy Narożnej [FOTO]

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(19 głosów)
Nowy image Magdy Narożnej [FOTO] fot. FB
Magda Narożna, wokalistka i frontmenka zespołu Piękni i Młodzi zmieniła swój znany już od dość dawna image. Jak poinformowała, z odmienioną fryzurą wróciła z odwiedzin u przyjaciółki mieszkającej w Brukseli. Magda jak zawsze jest piękna i młoda, ale wygląda teraz zupełnie inaczej. Rozpoznalibyście?

my lomza

O swoim nowym image'u Magda Narożna poinformowała na facebookowym profilu kilkadziesiąt minut temu. Załączyła też zdjęcia. Czy nowy image jest lepszy niż poprzedni? Tego nie podejmujemy się oceniać. Na pewno jest inny. Zupełnie inny, a odmiana jest tak wielka, że zapewne trudno byłoby Magdę rozpoznać spotykając np. na ulicy czy na alejkach Parku Jana Pawła II, gdzie kiedy jeszcze była odpowiednia pogoda Magda lubiła sobie pojeździć na rolkach.

Jak widać artystyczna dusza magdy potrzebowała jakiejś zmiany. Podoba Wam się?

Galeria zdjęć

25 komentarzy

  • Odpowiedz Gostek piątek, 18 listopada 2016 11:35 Umieszczone przez: Gostek

    Pudelek po łomżyńsku

  • Odpowiedz pozdrawiam piątek, 18 listopada 2016 11:43 Umieszczone przez: pozdrawiam

    dobrze ze nie musze tego wszystkiego ogladac

  • Odpowiedz ZajmujecieSieGlupotami piątek, 18 listopada 2016 11:44 Umieszczone przez: ZajmujecieSieGlupotami

    Kogo to interesuje?

  • Odpowiedz Fun piątek, 18 listopada 2016 11:50 Umieszczone przez: Fun

    Będzie D miał za co targać :-)

  • Odpowiedz kamnim piątek, 18 listopada 2016 11:54 Umieszczone przez: kamnim

    buahaha ale mopa na głowe założyła.porażka hahaha

  • Odpowiedz dddddddd piątek, 18 listopada 2016 12:03 Umieszczone przez: dddddddd

    MyPoloLomza - czekam co zrobi na głowie Savicki i Wiszu.

  • Odpowiedz wwdr piątek, 18 listopada 2016 12:37 Umieszczone przez: wwdr

    Te sztuczne warkocze to glupota. Po zaplenieniu jest zapalenie mieszków włosowych i antybiotykoterapia.. Warto to?

  • Odpowiedz xxxx piątek, 18 listopada 2016 13:01 Umieszczone przez: xxxx

    Jakie to sztuczne...moim zdanem naturalność wygląda najlepiej

  • Odpowiedz sss piątek, 18 listopada 2016 14:07 Umieszczone przez: sss

    nie wiem co to za ludzie w tej lomzy mieszkaja zamiast wspierac ze maja kogos znanego w tym zadupiu i sie cieszyc to tylko zazdrosc i jad wychodzi

  • Odpowiedz Ech piątek, 18 listopada 2016 14:27 Umieszczone przez: Ech

    Czekamy na wiadomosci o tym co na sniadanie jadla ww pani

  • Odpowiedz Borsuk piątek, 18 listopada 2016 14:30 Umieszczone przez: Borsuk

    Szczerze ? do dupyy lepiej by wyglądała w zwykłych warkoczach w blond włos by pasowało a to przypomina mi takie plecionki z gumowych sznurówek co kiedyś dzieci robiły bo była moda i zawieszali do kluczy ;P

  • Odpowiedz Fanatyczne pld piątek, 18 listopada 2016 15:10 Umieszczone przez: Fanatyczne pld

    Zwykle dlugie blond wlosy byly by najlepsze, no ale coz gwiazdy musza byc przeciez oryginalne:)

  • Odpowiedz FaZi piątek, 18 listopada 2016 15:13 Umieszczone przez: FaZi

    ch** mnie to obchodzi, obchodzą Mnie zwykli ludzie, nie celebryci na siłę pchani do medióf

  • Odpowiedz RYCHU piątek, 18 listopada 2016 16:51 Umieszczone przez: RYCHU

    HAHAHA

  • Odpowiedz ... piątek, 18 listopada 2016 17:38 Umieszczone przez: ...

    A stolec był ???

  • Odpowiedz arni piątek, 18 listopada 2016 19:39 Umieszczone przez: arni

    Lepsze to niż wygolony łeb!

  • Odpowiedz LamUS piątek, 18 listopada 2016 21:05 Umieszczone przez: LamUS

    Ciekawe jakie warkoczyki ma na cipce ???

  • Odpowiedz szopen sobota, 19 listopada 2016 00:37 Umieszczone przez: szopen

    tez zmieniłem fryzure,mogę podesłać zdjęcia do mylomza to zamieścicie i zrobicie szoł haha

  • Odpowiedz totoloto sobota, 19 listopada 2016 16:36 Umieszczone przez: totoloto

    Barbi w chińskim wydaniu

  • Odpowiedz joki sobota, 19 listopada 2016 18:28 Umieszczone przez: joki

    prawda jest taka że bez makijażu i jakiejś tam fryzury by się nie pokazała bo jest po prostu brzydkaaaaaaaaa

  • Odpowiedz Kol niedziela, 20 listopada 2016 10:40 Umieszczone przez: Kol

    Tandeta

  • Odpowiedz genia niedziela, 20 listopada 2016 12:35 Umieszczone przez: genia

    Salon w Molenbeek. (dzielnica najbardziej niebezpieczna w Brukseli - Euroislam).

  • Odpowiedz Kubus niedziela, 20 listopada 2016 21:20 Umieszczone przez: Kubus

    Jakie to mile, ze ZAWSZE mozna liczyc na wsparcie ziomali.

  • Odpowiedz goostav niedziela, 20 listopada 2016 22:24 Umieszczone przez: goostav

    Komentarzem niech będzie nazwa fundacji Ewy Błaszczyk.

  • Odpowiedz Cippolini poniedziałek, 21 listopada 2016 15:57 Umieszczone przez: Cippolini

    nie czy ja zazdroszczę tej Pani lub coś w tym stylu..szczerze mówiąc nie podobała mi się wcześniej jak i teraz..fuj!