wszoz v2
piątek, 16 grudnia 2016 21:24

Jula zagra w "M jak Miłość"!

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(8 głosów)
Jula zagra w "M jak Miłość"! fot. MTL Maxfilm
Jak poinformowała oficjalna strona filmu "M jak Miłość", już wkrótce do obsady serialu dołączy kolejna gwiazda: Julita „Jula" Fabiszewska. Informaję potwierdza również sama Jula. Rola w serialu będzie jej aktorskim debiutem, a przed kamerami młoda piosenkarka wcieli się w Paulinę... dziewczynę, która odmieni życie Marcina (Mikołaj Roznerski).

lom wak mylomza 1

- "M jak miłość" jest dla mnie fantastyczną przygodą, ale również dużym wyzwaniem. Odkąd pamiętam zasiadałam przed telewizorem czekając na ten serial i gdyby ktoś wtedy powiedział, że będę kiedyś jego częścią, uznałabym, że oszalał! - rzuca z uśmiechem Jula. - Niesamowicie cieszę się na to kolejne doświadczenie w życiu - tym bardziej, że mogę rozwinąć skrzydła w zupełnie czymś innym niż muzyka, co będzie dla mnie nie lada sprawdzianem – dodaje gwiazda.

Bohaterka, którą zagra Jula, przyjedzie do Warszawy, by zacząć studia z biotechnologii. A jej znajomość z Marcinem zacznie się pechowo – od stłuczki na ulicy i sporej kłótni. Chodakowski od razu poczuje jednak do dziewczyny sympatię i zaledwie kilka godzin później jego nowa „znajoma" zostanie... nianią małego Szymka (Staś Szczypiński)! Paulina odpowie na ogłoszenie, które Marcin zamieści w Internecie i weźmie nawet udział w specjalnym „castingu", który Chodakowski zorganizuje wspólnie z Agnieszką (Magdalena Walach). A Olszewska będzie dziewczyną zachwycona – i w końcu namówi przyjaciela, by spośród wszystkich kandydatek wybrał właśnie ją. Paulina bez trudu podbije serce Szymka... a Marcin od razu zabierze ją do Grabiny. Czy nowa opiekunka spodoba się też Mostowiakom?

24 komentarzy

  • Odpowiedz BLMtoja piątek, 16 grudnia 2016 22:37 Umieszczone przez: BLMtoja

    Fajnie, niech się dziewczyna rozwija jak ma do tego możliwości. Trzymam kciuki.

  • Odpowiedz Stanisław Anioł piątek, 16 grudnia 2016 23:19 Umieszczone przez: Stanisław Anioł

    A kto to jest?

  • Odpowiedz anty_mylomza piątek, 16 grudnia 2016 23:37 Umieszczone przez: anty_mylomza

    Ciekawe kto stoi za jej plecami?
    Śpiewa marnie i pewnie okaże się że kiepską aktorką.

  • Odpowiedz x+y=1 sobota, 17 grudnia 2016 01:16 Umieszczone przez: x+y=1

    Wypada życzyć wszystkiego dobrego, ale poziom polskiej kinematografii jest na dnie...

  • Odpowiedz hehe sobota, 17 grudnia 2016 02:08 Umieszczone przez: hehe

    Zbuntowany Anioł ;D

  • Odpowiedz Paweł sobota, 17 grudnia 2016 02:34 Umieszczone przez: Paweł

    śpiewać za dobrze nie potrafi , Głos ma niewybijający się. Jak się przemyka po Venedzie to ledwie ją widać a proszę jaka błyskotliwa i szybka kariera. Od sprzedawczyni w sklepie do gwiazdy serialu. Pani Julo jak to pani zrobiła niech pani zdradzi tą tajemnica dziesiątkom młodych dam w tym mieście którym się marzy taka kariera.

  • Odpowiedz helmut sobota, 17 grudnia 2016 08:52 Umieszczone przez: helmut

    M jak Marazm, ja już wolę kino niemieckie lat 80-tych. Ja, ja, ja Teresa

  • Odpowiedz pseudonim sobota, 17 grudnia 2016 12:11 Umieszczone przez: pseudonim

    Gratuluje juli ,malo kto wie jakie tez ma progblemy i nie kazdy by chcial je miec,

  • Odpowiedz Łomtok sobota, 17 grudnia 2016 12:30 Umieszczone przez: Łomtok

    Ale idioci tutaj... wszyscy jej zazdrościcie i stąd takie durne komentarze... trochę one świadczą o waszym poziomie intelektualnym, ale co zrobić. Są ludzie i ludzie. A Jule pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego ;-)

  • Odpowiedz Łomtok sobota, 17 grudnia 2016 12:31 Umieszczone przez: Łomtok

    Ale idioci tutaj... wszyscy jej zazdrościcie i stąd takie durne komentarze... trochę one świadczą o waszym poziomie intelektualnym, ale co zrobić. Są ludzie i ludzie. A Jule pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego ;-)

  • Odpowiedz Łomtok sobota, 17 grudnia 2016 12:31 Umieszczone przez: Łomtok

    Ale idioci tutaj... wszyscy jej zazdrościcie i stąd takie durne komentarze... trochę one świadczą o waszym poziomie intelektualnym, ale co zrobić. Są ludzie i ludzie. A Jule pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego ;-)

  • Odpowiedz Fazi sobota, 17 grudnia 2016 14:43 Umieszczone przez: Fazi

    Myślę, że to posuniecie odbije się jej czkawka ,ona chwyta dwie sroki za ogon

  • Odpowiedz Termit sobota, 17 grudnia 2016 15:16 Umieszczone przez: Termit

    Fazi za dużo myślisz, twojego ogona nie chwyta , to puszka zeierzu. . .

  • Odpowiedz dziadek sobota, 17 grudnia 2016 16:51 Umieszczone przez: dziadek

    Takie dwa wybitne beztalencia jak bracia Mroczkowie grają już tyle lat w tym filmie, to dlaczego Jula ma nie spróbować? Powodzenia!

  • Odpowiedz szydera sobota, 17 grudnia 2016 18:19 Umieszczone przez: szydera

    a mariusz zagra w m jak miłość czy k jak kościół

  • Odpowiedz ggg sobota, 17 grudnia 2016 18:49 Umieszczone przez: ggg

    No i super...moze nie ma wybitnego głosu ale jej piosenki przyjemnie się słucha i wpadają do ucha....jak ma możliwość zagrać w filmu to czemu nie? Każdy by skorzystal. Niech korzysta z okazji bo mogą już się nie powtórzyć.

  • Odpowiedz .... sobota, 17 grudnia 2016 18:55 Umieszczone przez: ....

    Łomża miasto hejtów większość sami se nie radzą

  • Odpowiedz Hoganh sobota, 17 grudnia 2016 20:39 Umieszczone przez: Hoganh

    Gratuluję bardzo i jestem dumny, że Jula będzie niejako naszą ambasadorką w Polsce. w wywiadach bardzo często utożsamia się z naszym miastem

  • Odpowiedz WojTech sobota, 17 grudnia 2016 21:09 Umieszczone przez: WojTech

    Nie jestem fanem ani jej ani serialu ale spoko jak może to niech korzysta może będzie lepszą aktorką ;)

  • Odpowiedz wito sobota, 17 grudnia 2016 22:16 Umieszczone przez: wito

    Ci wszyscy co tak krytykują śpiew Juli ciekawy jestem czego słuchają pewnie tego rapu przeplatanego wulgaryzmem jeśli komuś się to nie podoba niech nie słucha a swoja drogą nikt nikomu nie żałuje zrobić kariery na estradzie czy w filmie , powodzenia

  • Odpowiedz Uyt niedziela, 18 grudnia 2016 01:22 Umieszczone przez: Uyt

    Pozdrowienia Jula wszystkiego naj by

  • Odpowiedz i co z tego niech zagra w serialu.... niedziela, 18 grudnia 2016 10:10 Umieszczone przez: i co z tego niech zagra w serialu....

    Niech jej się wiedzie. Ma dobrego managera dziewczyna

  • Odpowiedz byku niedziela, 18 grudnia 2016 23:02 Umieszczone przez: byku

    ZAZDROŚĆ LUDZKA NIE ZNA GRANIC!

  • Odpowiedz mala poniedziałek, 19 grudnia 2016 15:17 Umieszczone przez: mala

    fajnie :)
    gratulacje Jula!