996x200
sobota, 31 grudnia 2016 17:51

[NA ŻYWO] Łomżyńska Noc Sylwestrowa 2016/2017. Powitaj z nami Nowy Rok!

Napisane przez  mano
Oceń ten artykuł
(7 głosów)
Zapraszamy naszych Czytelników do śledzenia transmisji z Łomżyńskiej Nocy Sylwestrowej. Portal www.mylomza.pl jako patron medialny przeprowadzi bezpośredni przekaz wideo ze Starego Rynku w Łomży. Zapraszamy do wysłuchania noworocznych życzeń oraz pokazu sztucznych ogni. Spędź nami ten wyjątkowy wieczór!

jaapee

Zaczynamy już o godz. 21.30. Na początek publiczności na Starym Rynku zaprezentuje się łomżyński zespół INNI. Akordeonista Michał Sawicki pojawi się na scenie przed ratuszem około godz. 22.00. Następnie łomżyńska publiczność będzie miała okazję bawić się z zespołem muzycznym Manchester. Jest to grupa założona dziesięć lat temu w Toruniu i grająca muzykę britpop. Ich największe przeboje to „Dziewczyna gangstera”, „Lawendowy” oraz „Lubię Twoje włosy”. Występ ten rozpocznie się około godz. 22:30.

O północy przewidziane jest wspólne odliczanie do Nowego Roku, pokaz sztucznych ogni i życzenia od Prezydenta Miasta. Około godz. 00:10 swój występ rozpocznie popularna grupa After Party, prezentująca muzykę disco dance. 

Swoją transmisję ze Starego Rynku planujemy zakończyć około godziny 0:30.

16 komentarzy

  • Odpowiedz ŁOMŻA sobota, 31 grudnia 2016 17:56 Umieszczone przez: ŁOMŻA

    Jak zwykle będzie coś przerywać zakłócenia słaby odbiór kto to będzie oglądał bezsens

  • Odpowiedz NY sobota, 31 grudnia 2016 18:02 Umieszczone przez: NY

    Mów za siebie ,Ja będę oglądała !!! a ty będziesz narzekać w komentarzach ,że słabo itp. :))):D

  • Odpowiedz ..... sobota, 31 grudnia 2016 19:19 Umieszczone przez: .....

    przejdź do plusa może internet Ci zżera hehe

  • Odpowiedz Zaiksfan sobota, 31 grudnia 2016 20:10 Umieszczone przez: Zaiksfan

    Dla zaiksu opłata wniesiona? Sprawdzimy to na początku stycznia :)

  • Odpowiedz NY sobota, 31 grudnia 2016 20:59 Umieszczone przez: NY

    Zaiksfan idz się wysikaj

  • Odpowiedz widz sobota, 31 grudnia 2016 21:31 Umieszczone przez: widz

    NY a nie przyszło Ci do głowy, że zespoły mogą sobie nie życzyć takiej relacji live?

  • Odpowiedz NY sobota, 31 grudnia 2016 22:19 Umieszczone przez: NY

    widz - nie bądź śmieszny :)Dlaczego Ty ze słodyczy robisz gorycz? ,a z goryczy słodycz ? Nie oglądaj ! włącz sobie TV .Życzę Tobie pozytywnego myslenia w Nowym 2017 Roku :) pozdro :)

  • Odpowiedz Łomżyniak sobota, 31 grudnia 2016 23:50 Umieszczone przez: Łomżyniak

    Impreza jak na stypie !

  • Odpowiedz Łomżynianka niedziela, 01 stycznia 2017 01:06 Umieszczone przez: Łomżynianka

    Fantastyczna impreza! Gratulacje

  • Odpowiedz Gabrysia niedziela, 01 stycznia 2017 02:21 Umieszczone przez: Gabrysia

    Jak miał na imię ten Pan który prowadził imprezę? Co za głos! Pozdrawiam!

  • Odpowiedz Paweł niedziela, 01 stycznia 2017 02:55 Umieszczone przez: Paweł

    oj pana pana prezydenta i jego życzenia przyjęto bardzo chłodno nie powiem ,że po prostu olano.

  • Odpowiedz DZIĘKUJĘ ! niedziela, 01 stycznia 2017 04:06 Umieszczone przez: DZIĘKUJĘ !

    SUPER IMPREZA !!!

  • Odpowiedz Fazi niedziela, 01 stycznia 2017 16:44 Umieszczone przez: Fazi

    Była zgoda biskupa na zorganizowanie sylwestra? bo jakoś nic o tym nie słyszałem

  • Odpowiedz Zadowolony niedziela, 01 stycznia 2017 21:28 Umieszczone przez: Zadowolony

    Fajna impreza, wreszcie coś się dzieje w mieście.

  • Odpowiedz sponsor KOD-u niedziela, 01 stycznia 2017 21:43 Umieszczone przez: sponsor KOD-u

    znowu zmarnowali moje podatki !!!! hanba !!!!o przekrecie z intenetem nie wspomne. :/

  • Odpowiedz Amelia poniedziałek, 02 stycznia 2017 08:35 Umieszczone przez: Amelia

    Czy ktoś mi powie co za utwór leciał o północy podczas fajerwerków. Chodzi mi o tytuł i wykonawcę. Dziękuję.