vizo-mylomza baner jesienny2017-1000x200px
poniedziałek, 20 marca 2017 10:07

Międzynarodowe sukcesy tancerzy B.K.Step

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Międzynarodowe sukcesy tancerzy B.K.Step fot. B.K.Step
Młodzi tancerze Studia B.K.Step uczestniczyli podczas minionego weekendu w Międzynarodowym Turnieju Tańca Breakmania X. W hali sportowej Kętrzyńskiego Centrum Kultury z powodzeniem rywalizowali w kategoriach Break dance i Hip Hop zajmując czołowe miejsca w swoich kategoriach.

Międzynarodowy Turniej Tańca Breakmania X, zorganizowany w miniony weekend w hali sportowej Kętrzyńskiego Centrum Kultury, zgromadził tancerzy z Japonii, Litwy, Łotwy, Wrocławia, Poznania, Augustowa, Słupska, Warszawy, Katowic, Gdańska, Lublina, Radomia, Białegostoku oraz Łomży. Studio Tańca B.K.STEP wystawiło swoich tancerzy w kategoriach Break dance i Hip Hop.

- Większość podopiecznych Krystiana Pielocha, Adrianny Rajkowskiej i Macieja Brzostowskiego występowało po raz pierwszy na zawodach – informuje Marek Kisiel właściciel studia. - Pomimo wysokiej rangi zawodów i małego doświadczenia najmłodszych tancerzy w walkach, udało im się pokonać wielu uczestników i wygrywać poszczególne eliminacje, co nas bardzo cieszy, a ich zmotywuje do dalszej pracy – podkreśla Marek.

Podczas pierwszego dnia rywalizowali tancerze z C.T.Young gdzie zakwalifikowali się do TOP 8 w kategoriach solo: do lat 8 Szymon Dmoch, do 10 lat Bartek Błaszczyk, 13-16 lat Wiktor Sekściński oraz battle 3 vs 3 Mateusz Patynowski, Szymon Dmoch i Bartek Błaszczyk.

Drugi dzień to zmagania hip hop battle podczas których 2. miejsce zdobyła Maja Krzoska w kategorii do lat 8, a 1. miejsce Wiktoria Kosmowska w kategorii powyżej 15 lat. Ola Brulińska, Zuzia Pietrasz, Karolina Zabielska zakwalifikowały się do TOP 8.

Młodzi tancerze, pełni optymizmu, świeżej energii i nowych pomysłów wrócili do Łomży, by dalej trenować i udoskonalać swoje umiejętności.

Galeria zdjęć

1 komentarz

  • Odpowiedz ludwig poniedziałek, 20 marca 2017 23:15 Umieszczone przez: ludwig

    O grupa ma się dobrze,wygrywają,zdobywają nagrody a nie tak dawno założyciel narzekał że brakuje środków na wyjazd

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu