vizo-mylomza
środa, 22 marca 2017 13:08

Chłopak z gitarą i dama jako wieśniaczka... [VIDEO]

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(7 głosów)
Młodzi łomżyniacy coraz odważniej stawiają na karierę w showbiznesie i coraz liczniej pojawiają się w telewizyjnych show. Dwójkę mamy już w polsatowskim "Idolu", a kolejna osoba pojawi się za chwilę w programi TTV "Damy i Wieśniaczki".

ladne-dywany

Ada Durzyńska i Adam Kalinowski przeszli przez pierwszy etap nowej edycji "Idola" i już dziś pojawią sie na ekranach telewizji Polsat w drugim etapie show. Tym razem przed nimi wyzwanie zupełnie inne niż poprzednio, a stawką jest przejście do odcinków nadawanych na żywo. Uczestnicy będą musieli pokazać swój talent, chęć do pracy i umiejętność działania w grupie... Jedno z zadań polegać będzie na przygotowaniu wylosowanego utworu w ekstremalnie krótkim czasie. Dodajmy, że ta konkurencja będzie odbywać się w trzyosobowych grupach. Jak pójdzie Adzie i Adamowi? Dowiemy się już dzisiaj o godz. 20.00 tak samo jak tego, czy Ada spełni obietnicę daną w etapie castingów Januszowi Panasewiczowi i pojawi się ustrojona jedynie w bodypainting... Po tym etapie, ze 115 osób, które przeszły przez pierwszy etap, w programie zostanie tylko 12!

Inna łomżynianka, 28-letnia Marlena Wiśniewska, pojawi się już jutro w telewizji TTV. O godz. 22.00 wyemitowany zostanie odcinek programu "Damy i Wieśniaczki" z jej udziałem, w którym Marlena wcieli się w damę. Na czym polega zadanie takiej damy? Będzie musiała odnaleźć się na głębokiej prowincji, gdzie czeka ją ciężka, fizyczna praca, wstawanie z kurami i bieda na każdym rogu. Zderzona z codziennymi problemami życia na wsi, będzie próbowała opanować sytuację. W tym świecie nikt jej nie zaserwuje na obiad sushi. Jak w tych warunkach poradzi sobie z gotowaniem dla wielodzietnej rodziny? Czy przeżyje kilka dni bez bieżącej wody i łazienki? To zadanie zdecydowanie mniej przyjemne, niż tytułowej wieśniaczki, która podąży w dokładnie przeciwnym kierunku. Z zabitej przysłowiowymi deskami wioski trafi do wielkiego świata, gdzie pozna luksus, jaki dotąd widziała tylko w telewizyjnych serialach. Czyje zadanie będzie trudniejsze? Wbrew pozorom odpowiedź wcale nie musi być tak oczywista...

52 komentarzy

  • Odpowiedz :) środa, 22 marca 2017 13:25 Umieszczone przez: :)

    Hahahaha no dama na 102!

  • Odpowiedz Lolo środa, 22 marca 2017 13:37 Umieszczone przez: Lolo

    Zapomniał wół jak cielęciem był...

  • Odpowiedz mart środa, 22 marca 2017 13:37 Umieszczone przez: mart

    o kur... Dama z Łomży jedzie na prowincję? A gdzie mieszka? :)))
    W ogóle ten program jest poroniony, w oryginale prawdziwe milionerki jeździły na wieś, a u nas jakieś celebrytki wynajmujące mieszkania.

  • Odpowiedz Edek z fabryki kredek środa, 22 marca 2017 13:42 Umieszczone przez: Edek z fabryki kredek

    dama z ryja wygląda jak łomżyńska szrama haha fryz jakby piorun w miotłę strzelił
    dama żre gumę i w serdaczku z królików, lepsze na grzebaku można wyszperać

    a co to za samozwańcza dama, aby być "panią" to trzeba mieć wygląd, styl i coś w głowie oraz kasę

  • Odpowiedz majk środa, 22 marca 2017 13:48 Umieszczone przez: majk

    niech zdejmie te włosy i te sztuczne usta i rzęsy to będzie wyglądała tak samo jak ta biedna wieśniaczka jeszcze te czoło niewypał

  • Odpowiedz Torba środa, 22 marca 2017 13:51 Umieszczone przez: Torba

    Hahaha jaka dama...

  • Odpowiedz ....... środa, 22 marca 2017 13:51 Umieszczone przez: .......

    @ mart

    niedaleko spada jabłko od jabłonki no chyba że to jabłonka u kapucynków tam z jabłonki mogą spadać gruszki takie hobby miał tam ogrodnik

  • Odpowiedz Edek z fabryki kredek środa, 22 marca 2017 13:53 Umieszczone przez: Edek z fabryki kredek

    żeby tylko cała Polska się z Łomży nie śmiała, że jakie miasto, takie damy :)))

  • Odpowiedz Lopezka środa, 22 marca 2017 13:55 Umieszczone przez: Lopezka

    A co ona jest z Łomży? Do Łomży to ma jeszcze parę km.Dama buahahaha

  • Odpowiedz Bary środa, 22 marca 2017 14:04 Umieszczone przez: Bary

    Człowiek ze wsi wyjdzie wieś z człowieka nigdy.

  • Odpowiedz Czytelnik środa, 22 marca 2017 14:45 Umieszczone przez: Czytelnik

    "Będzie musiała odnaleźć się na głębokiej prowincji, gdzie czeka ją ciężka, fizyczna praca, wstawanie z kurami i bieda na każdym rogu."

    Hmm, to wielkiego szoku nie dozna.

  • Odpowiedz rety środa, 22 marca 2017 15:11 Umieszczone przez: rety

    hahah ona chyba nie widziala bogatych ludzi. ciekawe czy tez kazdemu daje paragon.

  • Odpowiedz wiem bo wiem środa, 22 marca 2017 15:14 Umieszczone przez: wiem bo wiem

    ten program jest wyreżyserowany także nie bierzcie tego do głowy

  • Odpowiedz wiem bo wiem bo znam środa, 22 marca 2017 15:18 Umieszczone przez: wiem bo wiem bo znam

    na Facebooku ma konto jako "Wis Marlena Łomża " :) nie można tu wkleić linku

  • Odpowiedz Z Krzyża w krzyż środa, 22 marca 2017 16:06 Umieszczone przez: Z Krzyża w krzyż

    @ wiem bo wiem

    słynna scena jak JPII przytula krzyż podczas drogi k r z y ż o w e j była w y r e ż y s e r o w a n a i

  • Odpowiedz Wiss środa, 22 marca 2017 16:44 Umieszczone przez: Wiss

    Nasza łomża to duża wieś. A ona raczej wiedniaczka

  • Odpowiedz Normalna środa, 22 marca 2017 16:48 Umieszczone przez: Normalna

    Chyba ktoś się pomylił, i ma wystąpić w programie jako wieśniaczka a nie dama. Boże ze takie cos mozna uznać za damę wstyd dla lomży.....

  • Odpowiedz zielony środa, 22 marca 2017 17:11 Umieszczone przez: zielony

    dama z łomży hahahahahahahaahahaah kiedy ten program

  • Odpowiedz ....... środa, 22 marca 2017 17:20 Umieszczone przez: .......

    @ Wiss

    dama ze wsi to feudalna ziemianka ;) często uszlachcona przez mezalians

    ps

    w katoliku przy pałacu biskupa jest "szkoła dam" biskup na tej wsi pewnie kompleks miał i na brak dam dworu cierpiał ... otoczony rzędami starych kawalerów i zakonnic ubranych podobnie

  • Odpowiedz antyniemieckiemedia środa, 22 marca 2017 17:48 Umieszczone przez: antyniemieckiemedia

    Te damy często są gorsze od tych wieśniaczek.
    A swoją drogą program dla ludzi o niezbyt wysokiej inteligencji.
    Niemieckie media robią z Polaków idiotów a plebs się cieszy.

  • Odpowiedz wolne media wolne żarty prawda do nich wolno dociera i jeszcze wolniej z nich się wydostaje środa, 22 marca 2017 18:08 Umieszczone przez: wolne media wolne żarty prawda do nich wolno dociera i jeszcze wolniej z nich się wydostaje

    antyniemieckiemedia

    czytam antyprotestanckie post factum katolickie media


    jakby je rozebrać i umyć to Te damy często są takie same jak wieśniaczki tylko inaczej zmanierowane
    A swoją drogą program dla ludzi o niezbyt wysokiej inteligencji jak kazania biskupów miejscowych tylko ...


    ... Watykańskie media robią z Polaków idiotów a plebs się cieszy ociemniały na umyśle "i jeszcze" na wieki wieków amen


    ps

    Są trzy fazy ujawniania się prawdy. Najpierw prawda jest ośmieszana, potem spotyka się z gwałtownym oporem, a na koniec traktowana jest jako oczywistość.

    i o tym jest EWANGELIA WYZWOLENIA CZŁOWIEKA której horyzontalnego uprawiania hierarcha JPII zakazał wertykalnie z góry na dół nadając jej szyderczą m o r d e r c z ą konotację rewolucjonisty "Jezusa z karabinem"

  • Odpowiedz niewazne środa, 22 marca 2017 18:15 Umieszczone przez: niewazne

    NICZYM SIE WY BURAKI NIE RÓŻNICIE OD TEJ LASKI ,DODANE ZOSTAŁO 21 KOMENTARZY O JAKIEJS MARNEJ DZIEWCZYNIE A NIKT NIE NAPISAŁ JAK FAJNIE ŻE MŁODZI UTALENTOWANI ŁOMŻYNIACY ŚPIEWAJĄ W IDOLU I ROBIĄ TO NAPRAWDĘ DOBRZE!!

    WIĘC HEJT PONAD WSZYSTKIM A TO CO WAŻNE I FAJNE SIĘ NIE LICZY.

  • Odpowiedz +++ środa, 22 marca 2017 18:21 Umieszczone przez: +++

    @ niewazne

    widać ze krytyka nie dotyczy tego co ważne i fajne i się liczy że robią to dobrze ;)

  • Odpowiedz Łukasz środa, 22 marca 2017 18:43 Umieszczone przez: Łukasz

    fajna jest :-)

  • Odpowiedz ... środa, 22 marca 2017 20:55 Umieszczone przez: ...

    Wszyscy hejtujecie, a Ona przecież wystąpi jako wieśniaczka :D

  • Odpowiedz ca środa, 22 marca 2017 20:58 Umieszczone przez: ca

    Chce zabłysnąć troche ale z do telewizji trzeba mieć wyglad i kase a ona nie ma ani jednego ani drugiego . Wyglada jak wieśniara rasowa hehe . Tylko pośmiewisko z siebie zrobi a pewnie myśli że bedzie sławna

  • Odpowiedz +++ środa, 22 marca 2017 21:02 Umieszczone przez: +++

    @ ...

    rodzina na swoim czyli mieszkanie+damy+wieśniaczki+500+itd itp

  • Odpowiedz taki ktoś środa, 22 marca 2017 21:51 Umieszczone przez: taki ktoś

    Nie jest ona z konarzyc przypadkiem?

  • Odpowiedz wiejskadama środa, 22 marca 2017 21:55 Umieszczone przez: wiejskadama

    Zapomniała jak sr... w Konarzycach za stodola. Tak jak sporo innych osób z konarzyc

  • Odpowiedz . środa, 22 marca 2017 22:09 Umieszczone przez: .

    Ani mądra, ani ładna. Ma parcie na szkło laska.

  • Odpowiedz gosc środa, 22 marca 2017 22:11 Umieszczone przez: gosc

    Sposob jej wymowy .. BEZ KoMENTARZA
    dama??- moja kobieta to dama
    KOLEZANKA CHYBA NIE WIE CO TO DUŻE PIENIADZE HEHE

  • Odpowiedz Edek z fabryki kredek środa, 22 marca 2017 23:16 Umieszczone przez: Edek z fabryki kredek

    a kto to taki, co ona sobą reprezentuje, jakie wykształcenie, co robi, jaki zawód, czym jeżdzi, a chociaż bogata z domu,
    bo na taką, która sama, własną pracą doszła do bogactwa, to mi nie wygląda :)

    ... nawet i kołek w płocie przystroić, to będzie jakoś wyglądał,
    a na "damę" to trzeba mieć wygląd, maniery i styl :)))

  • Odpowiedz jestem w szoku czwartek, 23 marca 2017 12:50 Umieszczone przez: jestem w szoku

    Ona nie występuje w roli wieśniaczki? :O

  • Odpowiedz Lucyfer czwartek, 23 marca 2017 13:46 Umieszczone przez: Lucyfer

    Boze jakie cebulactwo... Ciekawa jestem czy ktores z Was mialoby odwage wystąpić dla zabawy..W komentarzach wszyscy tacy madrzy idealni heh prawdziwa szlachta lomzynska:) Bardzo chcialabym zobaczyc tych hejterow na zywo ^^ Zapewne większą czesc nie mialaby sie czym pochwalic. Czytajac te komentarze czuc na odległość jak przemawia zazdrosc :) Podobno czlowiek zazdrosny bardzo przezywa sukcesy innych :) Oczywiscie zaraz wszyscy wskocza ze to zaden sukces wystapic w takim programie, moze akurat w samych programie nie:) ale sukcesem jest to ze nie boi sie ekranu, robi to dla zabawy i ogolnie robi cos z wlasnym zyciem :) Kogokolwiek by nie pokazali to i tak nasza "wspaniala lomza" skrytykuje i wysmieje osobe ktora w pewnym sensie sie wybila, a prawda jest taka iz wiekszosc tu piszacych spędza czas na ogladaniu tych programow w swoich dziuplach i nie może przezyc ze musi patrzeć na nasza lomzynianke ^^ Gdyby byla z Wawy zapewne nie byloby tematu

  • Odpowiedz Lucyfer czwartek, 23 marca 2017 14:32 Umieszczone przez: Lucyfer

    Nie wazne czy bedzie dama czy wiesniaczka mysle ze da sobie rade.. Smiac mi sie chce, ze anonimowo jestescie tacy odwazni, idealni.. Czemu nie pokazecie tu swoich zdjec i profilow na fb?:) A oceniacie kogos kogo czesc z was nawet nie zna, a druga czesc plci zenskiej jest klientkami w jej salonie i w 4 oczy lize jej d**** :D Toż to szczyt bohaterstwa :D Ludzie dystansu... nikt was nie zmusza do ogladania tego programu .. a przezywacie to tak jak mrowka ciaze.... nie ladnie... Ten artykul chyba was mocno zakuł skoro tyle emocji tu wylewacie :D jesli chcielibyscie prawdziwa dame to moze poprosilibyscie pierwsza dame RP do wziecia udzialu :Dmimo ze tv nie ogladam to zycze powodzenia Marlena :) bede 3 mac kciuki !! a wam radze siegnac po papierowe torby, zeby wydmuchac te negatywne wibracje :D :D pozdrawiam Izabela Ks***a

  • Odpowiedz Paulaa czwartek, 23 marca 2017 14:34 Umieszczone przez: Paulaa

    Ona ma wlasny gabinet kosmetyczny w Łomży i doszla do wszystkiego sama! a was zzera zazdrosc ! nie znacie a sie wypowiadacie typowa cebula...

  • Odpowiedz ................ czwartek, 23 marca 2017 14:36 Umieszczone przez: ................

    @ Lucyfer

    jak mrówka ciążę hahaha albo ksiądz kalendarzyk (liturgiczny też) naturalnego planowania rodziny ;(

  • Odpowiedz Damy - temu damy, tamtemu damy. Kotki - ten mnie miał, tamten miał. Złote rybki - rypią się jak złoto. Słomiane - rżną się, jak sieczka. Pobożne - najchętniej leżą krzyżem czwartek, 23 marca 2017 15:16 Umieszczone przez: Damy - temu damy, tamtemu damy. Kotki - ten mnie miał, tamten miał. Złote rybki - rypią się jak złoto. Słomiane - rżną się, jak sieczka. Pobożne - najchętniej leżą krzyżem

    czy to :
    Marlena Wiśniewska "Gotowe Na Wszystko" Dworcowa 1

    Salon fryzjerski "Sonata" Marlena Kamińska
    ul. ks. kard. Wyszyńskiego 2 lok. 1.


    1. Rusałki - ten mnie rusał, tamten rusał.
    2. Damy - temu damy, tamtemu damy.
    3. Kotki - ten mnie miał, tamten miał.
    4. Pobożne - najchętniej leżą krzyżem.
    5. Dziecinne - co do rączki, to do buzi.
    6. Chemiczne - rozkładają się w temperaturze pokojowej.
    7. Partyjne - przyjmują wszystkich członków.
    8. Domatorki - byle komu, aby w domu.

  • Odpowiedz ala ma kota na wieki wieków amen czwartek, 23 marca 2017 21:30 Umieszczone przez: ala ma kota na wieki wieków amen

    5. Dziecinne - co do rączki, to do buzi.

    i tak jest "dziecinna" wiara ANALNA muszą Ciało Boże jak relikwie brać do buzi katolicy są jak dzieci od I Komunii ubezwłasnowolnione w "pierwszej klasie" co rok jak ELEMENTARZ liturgiczny jak na karuzeli powtarzają na wieki wieków amen

  • Odpowiedz Sss czwartek, 23 marca 2017 22:24 Umieszczone przez: Sss

    Piękny przykład chamstwa...te dwie laski to jakaś pomyłka. Dlaczego są takie okropne dla tej dziewczyny? Wstyd i jeszcze raz wstyd...

  • Odpowiedz +++ czwartek, 23 marca 2017 22:59 Umieszczone przez: +++

    @ Sss piękny przykład chamstwa to dał Mr.Jezus jak święte a nietykalne tabu "i jeszcze" zasłonę w świątyni strzępy rozerwał obnażając obłudę wiernych "i jeszcze" zakusy arcy kapłanów spełniających pożądania-religijne fanaberie Anty Chrysta

  • Odpowiedz +++ czwartek, 23 marca 2017 23:01 Umieszczone przez: +++

    @ Sss piękny przykład chamstwa to dał Mr.Jezus jak święte a nietykalne tabu "i jeszcze" zasłonę świątyni w strzępy rozerwał obnażając obłudę wiernych "i jeszcze" zakusy arcy kapłanów spełniających pożądania-religijne fanaberie Anty Chrysta

  • Odpowiedz adg piątek, 24 marca 2017 09:04 Umieszczone przez: adg

    Ona z konarzyc jest zeby zobaczyli jej podwórko to na wieśniaczke by ja wzieli a nie na dame

  • Odpowiedz Dekalogiem Ojca Chrystusa w Dekalog rozwarzany przez noblistów piątek, 24 marca 2017 09:19 Umieszczone przez: Dekalogiem Ojca Chrystusa w Dekalog rozwarzany przez noblistów

    @ adg

    to taka mistyfikacja jak "Dwa światy" np. Kościół Ubogi dla Ubogich+Bogaty dla Bogatych (tzw.Kościół Hierarchiczny) takie dwa w jednym jak schiza w głowie (Kościoła) zaprzeczająca oryginalnej nauce Jezusa "i jeszcze" wertykalnie powodująca koncelebracje (anty)chrześcijaństwa takiego C U R V A(wł)Chrześcijaństwa [por."nie cudzołóż"w kontekście "Nie będziesz miał bogów;) cudzych przede mną."]

  • Odpowiedz P.... piątek, 24 marca 2017 09:49 Umieszczone przez: P....

    Wstyd mi za nie...daly popis...nie ma co...

  • Odpowiedz kolezanka piątek, 24 marca 2017 18:48 Umieszczone przez: kolezanka

    jest z Konarzyc wyżej sra niż łeb ma i to na tyle w jej temacie

  • Odpowiedz klientka sobota, 25 marca 2017 19:24 Umieszczone przez: klientka

    Jaka to łomżynianka jak to
    dziewczynka z Konarzyc. Do Łomży to jej daleko

  • Odpowiedz Paweł wtorek, 28 marca 2017 18:35 Umieszczone przez: Paweł

    w tym wszystkim jedno jest bardzo śmieszne. Potomkowie roztrząsaczy gnoju odmawiają tej młodej pani czucia się damą.

  • Odpowiedz Edek z fabryki kredek wtorek, 28 marca 2017 19:10 Umieszczone przez: Edek z fabryki kredek

    gowno nazywasz perfumerią ?

  • Odpowiedz Edek z fabryki kredek wtorek, 28 marca 2017 19:18 Umieszczone przez: Edek z fabryki kredek

    wczoraj wieczorem oglądałem powtórkę w TTV,
    żenada !
    hehe padło tam stwierdzenie, dama zarabia 1000 zł w swym salonie w 15 minut haha

    lubi imprezować, bywalczyni klubów ?
    pytam się gdzie są te kluby w Łomży ? czy po robocie do Wwy lub Białego jeżdzi ?

    słyszeliście jak dama się wysławia ?
    toć, to dziunia zaciągająca prowincjonalnym O, ciut masz prezydent :)

  • Odpowiedz outsiderka wtorek, 28 marca 2017 19:18 Umieszczone przez: outsiderka

    Udaje że pierwszy raz jest w chlewie