Milomlyn-webbaner750x100-Wczasy mylomza
piątek, 24 marca 2017 23:49

Film o Tadeuszu Grabowskim spod Wizny nagrodzony w Warszawie [VIDEO i FOTO]

Napisane przez  mano
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Film o Tadeuszu Grabowskim spod Wizny nagrodzony w Warszawie [VIDEO i FOTO] fot. nadesłane
Film "Życie jest piękne" opowiadający o lutniku-samouku z Kolonii Wizna zdobył nagrodę w X Praskim Festiwalu Filmów Amatorskich. Dokument stworzyła grupa filmowa ART RADZIŁÓW CREW. - Warsztatowo jeden z lepszych filmów, jakie widzieliśmy. Dziewczyny (…) zrobiły super robotę - tak jurorzy skomentowali wyróżniony film gimnazjalistek z Radziłowa.

Filmy zakwalifikowane do finału oceniali: Magdalena Smalara (aktorka), Edyta Herbuś (tancerka, aktorka), Lesław Żurek (aktor), Michał Góral (operator filmowy), Artur Waczko (producent filmowy), Artur Zaborski (krytyk filmowy) i Xawery Żuławski (reżyser).

Spośród blisko 100 filmów wyłoniono 23 finalistów. Dla 6 z nich jury przyznało nagrody i wyróżnienia. Za film „Życie jest piękne”, opowiadający o 96-letnim lutniku - samouku z Kolonii Wizna wyróżnienie w X PFFM otrzymały Monika Mocarska i Karolina Karwowska. To kolejna nagroda gimnazjalistek z Radziłowa. Ponad dwa miesiące temu w konkursie filmowym zorganizowanym przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusza Błaszczaka spot video grupy ART RADZIŁÓW CREW ”To nie musi się zdarzyć” zajął III miejsce.

Galeria zdjęć

2 komentarzy

  • Odpowiedz Jozek sobota, 25 marca 2017 19:28 Umieszczone przez: Jozek

    Herbus jurorem? A niby co ona moze tam oceniac? Toz ten Pan nie tanczyl, dziewczyny z Radzilowa tez nie.

  • Odpowiedz Z dk61 niedziela, 26 marca 2017 19:44 Umieszczone przez: Z dk61

    Można gdzieś kupić jego skrzypce?

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

feedback