sobota, 25 marca 2017 08:08

Szukasz czegoś więcej, niż łatwej i lekkiej rozrywki? Przyjdź na NEVERLAND!

Napisane przez  mano
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Szukasz czegoś więcej, niż łatwej i lekkiej rozrywki? Przyjdź na NEVERLAND! fot. nadesłane
Show „Neverland”, który będzie miał miejsce 8 kwietnia w Centrum Kultury w Łomży jest historią życia bohaterki o imieniu Becky (Pati Sokół), córki Sylvii Plath (Magdalena Różczka) i Witolda Gombrowicza (Łukasz Nowicki). Becky zabiera nas w fascynującą i wzruszającą podróż po różnych etapach swojego życia, wciąż balansując na granicy odmiennych nastrojów i emocji.

banerwww4

W tej multimedialnej opowieści o dojrzewaniu granice pomiędzy stanami depresyjnymi bohaterki, a chwilami spełnienia i euforii zdają się zacierać, przenosząc nas do wykreowanej przez Pati krainy Nibylandii. 

Unikalny, nowatorski w formie i treści, poruszający temat depresji spektakl Neverland jest propozycją dla tych, którzy szukają czegoś więcej, niż łatwej i lekkiej rozrywki. Scenariusz oparty na fragmentach dzieł Witolda Gombrowicza, Sylvii Plath i James’a Barriego przeplatany jest piosenkami Pati Sokół.

Reżyseria: Katka Michalak, Pati Sokół
Scenariusz: Pati Sokół
Zdjęcia: Filip Kalczyński, Agnieszka Kot, Katka Michalak, Konrad Aksinowicz, Pati Sokół
Dyrektor muzyczny: Paweł Lucewicz
Montaż: Mateusz Rybka
Scenografia: Barbara Piotrowska, Jana Łączyńska
Kostiumy: Aleksandra Baran (stylizacja), Agata Strzałkowska MODELOVE (projekt)
Producent: Fundacja Neverland
Patron honorowy: Stowarzyszenie Aktywnie Przeciwko Depresji

Bilety do nabycia: https://www.ebilet.pl/teatr/spektakle-muzyczne/neverland/

Dołącz do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1302487309843023/

Całkowity dochód ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na cele statutowe Fundacji Neverland, która wspiera osoby zmagające się z różnymi stanami emocjonalnymi. Przygotowaliśmy promocyjną pulę pierwszych 100 biletów za 20 zł. Po 1 kwietnia, reszta biletów będzie w cenie 30 zł. 

Fundacja powstała w marcu 2014 roku. Jej zadaniem jest udzielanie wsparcia ludziom w trudnościach życiowych, a także działalność artystyczna na rzecz zdrowia psychicznego. Celem działalności fundacji jest oswajanie z problemami emocjonalnymi, upowszechnianie dostępu do wsparcia, a także pielęgnowanie, promowanie kultury i sztuki na rzecz zdrowia psychicznego, edukacja poprzez kulturę i sztukę oraz aktywizacja społeczna.Fundacja ma na celu także pomoc ludziom zagrożonym wykluczeniem społecznym w rozwoju osobistym i zawodowym oraz w odkrywaniu swojej wartości i pokonywaniu własnych ograniczeń.

2 komentarzy

 • Odpowiedz ;( sobota, 25 marca 2017 10:04 Umieszczone przez: ;(

  "Celem działalności fundacji jest oswajanie z problemami emocjonalnymi,1)

  upowszechnianie dostępu do wsparcia, a także pielęgnowanie,a) promowanie kultury i sztuki b) na rzecz zdrowia psychicznego,2)

  edukacja poprzez kulturę i sztukę oraz aktywizacja społeczna.3)

  Fundacja ma na celu także pomoc ludziom zagrożonym wykluczeniem społecznym w rozwoju osobistym i zawodowym oraz w odkrywaniu swojej wartości i pokonywaniu własnych ograniczeń." 4)
  ________________________

  1) "oswajanie" zwierząt znaczy "owieczek" "dobrych pasterzy" z problemami emocjonalnymi Wyższej Inteligencji zarządzającej Paśnikiem która ciągle cierpi z powodu "ataków na kościół" ?

  2) a) b) rozczepienie w kulturze to schiza w ludziach gwarantowana bo jakże można mówić o kulturze i sztuce osobno "i jeszcze" wyprowadzać z tego rozszczepienia pielęgnowanie właściwych postaw na rzecz zdrowia psychicznego w społeczeństwie

  3) edukacja poprzez kulturę jw. "idem per idem" - blednę koło

  4)zajmowanie się człowiekiem bez zajęcia się środowiskiem to jak "rewitalizacja" Łomży bez "rewitalizacji" Wyższej Inteligencji Katolickiej w tej Łomży panującej w klimacie "Grobów Pobielanych"

  ps

  w jakim centrum kultury te pokazy ??? przynajmniej pełny adres podajcie

 • Odpowiedz Kamilaaaa czwartek, 06 kwietnia 2017 13:22 Umieszczone przez: Kamilaaaa

  i odwołali spektakl :((((

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu