Milomlyn-webbaner750x100-Wczasy 15urodziny-mylomza
sobota, 22 kwietnia 2017 06:51

"Ona jest taka cudowna" w rytmie cha-cha-cha [VIDEO]

Napisane przez  mano
Oceń ten artykuł
(5 głosów)
"Ona jest taka cudowna" w rytmie cha-cha-cha [VIDEO] fot. fb.com
Za nami siódmy odcinek polsatowskiego programu w "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" . Celebryckie pary po raz pierwszy zatańczyły w rytm przebojów disco polo. Oprócz tancerzy i gwiazd na parkiecie pojawili się najwięksi twórcy nurtu disco polo. Wśród nich nie mogło oczywiście zabraknąć Pięknych i Młodych z Łomży. 

dzien dziecka

Aktorka Dominika Gwit i zawodowy tancerz Żora Koroliow zmierzyli się z cha-chą. Para zatańczyła w rytm hitu "Ona jest taka cudowna" grupy Piękni i Młodzi. Ich taniec był pełen energii i zabawy, a aktorka Dominika Gwit zachwyciła efektownym szpagatem na końcu choreografii.

Wśród grona twórców nurtu disco polo we wczorajszym programie "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" emitowanego w Telewizji Polsat wystąpił także Paweł Jasionowski z Zambrowa, lider zespołu Masters.

23 komentarzy

  • Odpowiedz nie na żarty sobota, 22 kwietnia 2017 07:31 Umieszczone przez: nie na żarty

    to było coś z elementami sumo..?

  • Odpowiedz telewidz sobota, 22 kwietnia 2017 09:12 Umieszczone przez: telewidz

    Ona jest taka cudowna? Czy to aby na pewno piosenka o pani Gwint?
    To nie cha-cha-cha, tylko ha-ha-ha!

  • Odpowiedz czytelnik sobota, 22 kwietnia 2017 09:27 Umieszczone przez: czytelnik

    Wszystko by bylo ladnie,ale nasza wolalistka mogla by popracowac nad swoim slownictwem

  • Odpowiedz telewidz sobota, 22 kwietnia 2017 09:36 Umieszczone przez: telewidz

    Niestety występ na żywo pokazał całą prawdę o umiejętnościach wokalnych wszystkich członków zespołu

  • Odpowiedz madax sobota, 22 kwietnia 2017 10:39 Umieszczone przez: madax

    Ona jest taka piękna że się zrzygać można... hehehehe

  • Odpowiedz telewidz sobota, 22 kwietnia 2017 12:22 Umieszczone przez: telewidz

    Karykatura tancerki. "Gwiazda" o urodzie wybitnie radiowej.

  • Odpowiedz Typowy Polak sobota, 22 kwietnia 2017 12:42 Umieszczone przez: Typowy Polak

    Kiedy się skończy moda na tą prymitywną muzykę ?

  • Odpowiedz .............. sobota, 22 kwietnia 2017 12:46 Umieszczone przez: ..............

    @ Typowy Polak

    jak z pod strzech trafi pod ołtarze tak jest z każdą sztuką kończącą na cmentarzu a właściwie odzyskującą tam nowe życie

  • Odpowiedz kpol sobota, 22 kwietnia 2017 15:16 Umieszczone przez: kpol

    Buahahahah na zywca to zero głosu,no maga to o malo co nie zrobila... hahah fajnie

  • Odpowiedz alicja272 sobota, 22 kwietnia 2017 16:07 Umieszczone przez: alicja272

    Ale fałsz aż bleeeee
    lepiej już małpy w zoo oglądać

  • Odpowiedz .... sobota, 22 kwietnia 2017 16:11 Umieszczone przez: ....

    @ alicja272

    małpy w zoo albo biskupów pastwiących się nad owcami w kościele

  • Odpowiedz Z dk61 sobota, 22 kwietnia 2017 19:22 Umieszczone przez: Z dk61

    Skont w was tyle jadu :-).

  • Odpowiedz wiesiek sobota, 22 kwietnia 2017 20:26 Umieszczone przez: wiesiek

    Wiochaaaa

  • Odpowiedz ................... sobota, 22 kwietnia 2017 20:28 Umieszczone przez: ...................

    @ Z dk61

    z pokolenia na pokolenie od chrztu Polski+ ten zapas wniesiony awansem z dziedzictwa starotestamentalnego zaczerpnięty jako wiano zaślubin ziemi tej ziemi z arcy kapłanami jeszcze z przed naszej ery co dobitnie pokazuje projekt nowego sztandaru gminnego rycerstwa z kolumbowego fortu Łomża

  • Odpowiedz alicja272 sobota, 22 kwietnia 2017 21:15 Umieszczone przez: alicja272

    To nie jad to prawda odnośnie umiejętności śpiewania. Z resztą słychać.
    A jak się nagra w studio to i ... można zrobić "gwiazdeczkę" a później playback.
    Nie nazywajmy szamba perfumerią ;)

  • Odpowiedz oglądacz sobota, 22 kwietnia 2017 23:28 Umieszczone przez: oglądacz

    nie wiem po co ten zachwyt portalu. Aranż Tomka Szymusia pierwsza klasa, ale vocal - jak można własną piosenkę śpiewać cały czas "obok" tonacji, sekunda i więcej - tak śpiewaliście. Studio ukryje niedoskonałości - live je obnaża.

  • Odpowiedz Taniec z baleronem niedziela, 23 kwietnia 2017 06:50 Umieszczone przez: Taniec z baleronem

    Przepraszam, że się czepiam ale co ma tonacja do tempa? Tonacja mierzona w sekundach? To coś nowego!

  • Odpowiedz oglądacz niedziela, 23 kwietnia 2017 09:57 Umieszczone przez: oglądacz

    @Taniec z baleronem - jeżeli nie rozumiesz - szkoła muzyczna się kłania. Bardziej łopatologicznie - śpiewała nieczysto z odchyleniem dwóch i więcej półtonów. To niweluje w studio AutoTune ew inny program do poprawiania wokalu.

  • Odpowiedz ................ niedziela, 23 kwietnia 2017 10:29 Umieszczone przez: ................

    @ oglądacz
    nieczysto to wybrzmiał abp Sławoj Leszek Głódź dając pokaz solowy baleronu z ambony odtrąbił "Nie ma podziału w narodzie, jest zróżnicowanie opinii" – powiedział to w homilii "i jeszcze" na trzeźwo ! podczas mszy rezurekcyjnej NA ŻYWO rejestrowanej w Niedzielę Wielkanocną w Gdańsku

    pytanie z jakim odchyleniem twoim zdaniem wybrzmiała fałszywie jEGO ekscelencji wyższa inteligencja Duchowa/Szatańska dając popis przy organach samorządowych

    na moje oko odchylenie 180 stopni czytam 648000 sekund i to są dźwięki grane z fałszywej trąby "przewodniej siły narodu" od wieków podążającego w przeciwną stronę do zamierzonej ...


    ... bo naród tańczy jak mu taka trąba fałszywie zagra przy organach samorządowych też

  • Odpowiedz ................ niedziela, 23 kwietnia 2017 11:54 Umieszczone przez: ................

    ABC Wiary - ks."Patrologia" - o tym jak ks."Ojcowie" niszczyli polskie rodziny by odbudować pożądania niby "własnego" ale jakże hierarchicznie z góry na dół rozpasanego egoizmu heraldycznych "głów" "Kościoła" co się modlą pod figurą mając kanonizowanego diabła+św.obłudę za skórą (J 8, 44)

  • Odpowiedz Obrońca poniedziałek, 24 kwietnia 2017 09:28 Umieszczone przez: Obrońca

    Ale wy jesteście tępi. Wyjdzcie wy i zaśpiewajcie. Czepiacie sie bo komuś jeden wystep nie wyszedł. Popatrzcie na youtube jak śpiewali na weselach i dopiero dyskutujcie. Śmiejecie sie że ktoś jest grubszy i co z tego? Ma dziewczyna pasję więc ją realizuję nie siedzi w domu tak jak pewnie połowa z was przed tv i nie krytykuje. Coś robi ze swoim życiem!!!

  • Odpowiedz ble środa, 26 kwietnia 2017 09:44 Umieszczone przez: ble

    To czysty hejt. Nie trzeba się przejmować. Najlepiej nie czytać , bo w Polsce nikt za darmo nic dobrego o innym nie powie.
    Takie życie

  • Odpowiedz telewidz środa, 26 kwietnia 2017 17:12 Umieszczone przez: telewidz

    Bardzo lubię słuchać piosenek zespołu "Piękni i Młodzi", ale obiektywnie muszę stwierdzić, że ich występu na żywo w tv nie dało się słuchać. I wcale nie hejtuję. Po prostu wyrażam swoje zdanie. Podobnie jest z "grubą", której taneczny image wzbudza we mnie odruch wymiotny!