piątek, 19 maja 2017 09:17

Piękni, młodzi i na topie...

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(5 głosów)
Piękni, młodzi i na topie... fot. fb
Nie dalej jak w minioną środę Związek producentów Audio-Video (ZPAV) przyznał złote, platynowe i diamentowe płyty. Piękni i Młodzi, za trzy single, zebrali ich łącznie aż siedem! Czy zespół Piękni i Młodzi jest już u szczytu swojej kariery, czy może wciąż jeszcze w drodze na szczyt? Łomżyńska grupa została ostatnio wręcz obsypana nagrodami, ale czy może być jeszcze lepiej? Wkrótce ukaże się nowa płyta. Czy również zostanie tak entuzjastycznie przyjęta przez fanów?

banerwww4

Muzyka Disco Polo od jakiegoś czasu przeżywa swój renesans, a właściwie nie tylko renesans, a prawdziwy rozkwit. Wcześniej przecież nie do pomyślenia było, by ten rodzaj muzyki pojawił się w jakimkolwiek z "poważnych" programów telewizyjnych. A tymczasem proszę bardzo, dowiadujemy się, że choćby uczestnicy "Tańca z gwiazdami" zatańczą w rytm Disco Polo.

W ten trend idealnie wpisała się pochodząca z Łomży grupa Piękni i Młodzi, która właśnie dotarła na szczyt swoje popularności. Czy może być jeszcze lepiej? Tego nie wiemy, ale z całą pewnością można powiedzieć, że jest to obecnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych zespołów Disco Polo w kraju, a Magda Narożna musi chyba bardzo cieszyć się z decyzji o życiu w takim mieście jak Łomża, gdzie bez przeszkód może jeździć z córeczką rowerem (widujemy, widujemy, na rolkach też...) i żaden paparazzi jej w tym nie przeszkadza. W większym mieście nie byłoby tak dobrze.

Na potwierdzenie słów o szczycie kariery mamy tzw. "twarde" dane. Nie dalej jak w minioną środę Związek producentów Audio-Video (ZPAV) przyznał złote, platynowe i diamentowe płyty. Piękni i Młodzi, za trzy single, zebrali ich łącznie aż siedem! Magda, Dawid i Daniel za singiel "Zastanawiam się" otrzymali podwójną platynę, za singiel "Tak już bez ciebie" poczwórną platynową płytę oraz diamentową płytę za singiel pt. "Jedno słowo".

Dosłownie "na dniach" ma też pojawić się nowa płyta Pięknych i Młodych. Czy zawarte na niej kompozycje także podbiją serca fanów? To bardzo prawdopodobne, bo choćby z racji popularności zespołu każdy będzie chciał ich posłuchać. Im więcej osób słucha, tym większa szansa na bestseller tym bardziej, że grupa ma prawdziwy dar lansowania przebojów.

Popularność grupy znajduje odbicie nie tylko w liczbach sprzedanych płyt. Zespół coraz częściej jest zapraszamy do udziału w programach telewizyjnych. Jakiś czas temu Piękni i Młodzi wystąpili w programie Elżbiety Jaworowicz "Sprawa dla reportera", gdzie zaśpiewali specjalnie dla jego uczestniczki. Wkrótce po raz drugi obejrzymy Magdę, Dawida i Daniela w tym programie. Zespół zaśpiewał też na żywo w "Tańcu z gwiazdami", a Magda miała też propozycję wystąpienia w tym show jako uczestniczka.

Czy zatem zespół jest już u szczytu kariery, czy może wciąż jeszcze się na niego wspina? To pytanie pozostawimy bez odpowiedzi. Pewne jest jednak, że z rodzimy zespołów, zaczynających przecież jak większość od gry na weselach, Piękni i Młodzi zrobili największą karierę. Palec w górę, kto się tego spodziewał kilka lat temu?

W górę