vizo-mylomza baner jesienny2017-1000x200px
środa, 24 maja 2017 15:57

Dyrektorzy szkół i przedszkoli poznali ofertę Kina Millenium [VIDEO]

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Dyrektorzy szkół i przedszkoli poznali ofertę Kina Millenium [VIDEO] fot. www.mylomza.pl
Kino Millenium zaprosiło dziś dyrektorów placówek oświatowych z Łomży i okolicznych gmin oraz samorządowców związanych z oświatą na spotkanie, podczas którego mogli szczegółowo zapoznać się z ofertą kina skierowaną do zorganizowanych grup szkolnych i przedszkolnych.

- Szkoły i przedszkola mogą liczyć w naszym kinie na bardzo duże upusty cenowe. Dla grup minimum 20-osobowych przygotowaliśmy bardzo fajną ofertę, obniżyliśmy ceny biletów - tłumaczy Iwona Wojtkowska, Koordynator Sprzedaży w Kinie Millenium.

Kino służy także pomocą w dotarciu do kina grupom, które mogą mieć problem z zapewnieniem sobie transportu. Kino dostosuje się także do wymagań odnośnie godziny projekcji oraz wyświetlanego filmu. Zorganizowane grupy nie muszą wybierać tylko z ogólnie dostępnego repertuaru. Wojtkowska zachęca również grupy, by do kina docierały z dużym wyprzedzeniem, nawet do 40 minut przed zaplanowaną projekcją. Kino chętnie wówczas odsłoni swoje tajemnice, zaprezentuje nie tylko sale kinowe czy kawiarnię, ale także serce kina, jakim jest projektorowa.

- Jesteśmy wszyscy jako mieszkańcy Łomży bardzo zadowoleni, że nasz przedsiębiorca, nasz mieszkaniec, podjął się nieprawdopodobnego zadania remontu i uruchomienia kina, które cieszy nas wszystkich - mówiła wiceprezydent Agnieszka Muzyk, która mocno wychwalała łomżyńskie kino i podejście właścicieli do potrzeb klientów.

Ofertę kina zaprezentowaną podczas spotkania docenili dyrektorzy placówek.

- Myślę, że jest to bardzo szeroka oferta, szczególnie jeśli chodzi o lektury szkolne, ponieważ w Zespole Szkół Ogólnokształcących są dwie szkoły, gimnazjum i liceum. Myślę, że w miarę możliwości finansowych postaramy się skorzystać. Jest to coś nowego na naszym rynku. Myślę, że to pozwoli może zachęcić uczniów nie tylko do czytania, ale również do zgłębiania lektur w innych formach - przyznał dyrektor Jerzy Łuba.

Oferta spodobała się dyrektorom placówek. Kino wychwalała i zachęcała do odwiedzania kina dyrektor Wety Bogumiła Olbryś. Również dyrektor Przedszkola Nr 8 w Łomży Agnieszka Bućkowska przyznaje, że kino jest chętnie odwiedzanym miejscem przez przedszkolaki. Całe przedszkole wybierze się tu na seans w Dniu Dziecka.

7 komentarzy

 • Odpowiedz FACHER MACHER środa, 24 maja 2017 18:07 Umieszczone przez: FACHER MACHER

  odchudzała się a teraz znowu jej popcorn w głowie

 • Odpowiedz Kitoszi środa, 24 maja 2017 20:08 Umieszczone przez: Kitoszi

  piękne kino . Byłem troszku obraz niewyraźny szarawy i zamglony. Za to dźwięk najwyższej jakości. Czegoś tak perfekcyjnie brzmiącego dawno nie słyszałem. Czystość barwy , dynamika , selektywność poszczególnych dźwięków jak również oddanie przestrzeni niesamowite. Wszystko spójne bez poczucia bałaganu w przestrzeni. Polecam

 • Odpowiedz Kiedy środa, 24 maja 2017 21:31 Umieszczone przez: Kiedy

  Na linii pochyłej to kino. Już tylko miasto i publiczne spółki i szkoły będą to dofinansowywać...

 • Odpowiedz Levia czwartek, 25 maja 2017 05:47 Umieszczone przez: Levia

  Dyrektorzy już za darmoszkę poznali czas na pełnopłatnych uczniów

 • Odpowiedz wiśta wio czwartek, 25 maja 2017 10:23 Umieszczone przez: wiśta wio

  Już bankrutują?

 • Odpowiedz realistka czwartek, 25 maja 2017 17:50 Umieszczone przez: realistka

  Za drogie bilety, jak na łomżyńskie realia,
  przeinwestowali , widzów brak a kredyty trzeba spłacać

 • Odpowiedz uczen_pg czwartek, 25 maja 2017 19:56 Umieszczone przez: uczen_pg

  jaja nam dzis oznajmiono ze idziemy cala klasa do kina obowiazkowo :D

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

feedback