vizo-mylomza baner jesienny2017-1000x200px
wtorek, 30 maja 2017 15:04

Walizka otwarta po raz 30 [VIDEO]

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(3 głosów)
Walizka otwarta po raz 30 [VIDEO] fot. www.mylomza.pl
Otwarcia jubileuszowej, 30. edycji Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Walizka dokonał dziś w Teatrze Lalki i Aktora prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski. Na tegoroczny Festiwal, oprócz przedstawień konkursowych, złoży się wiele wydarzeń towarzyszących.

Jak stwierdził podczas otwarcia dyrektor Festiwali i jednocześnie Teatru Lalki i Aktora w Łomży Jarosław Antoniuk, organizatorzy otrzymali aż około 150 zgłoszeń, z czego do konkursu głównego wybranych zostało zaledwie 14 teatrów. Tak wielka konkurencja gwarantuje najwyższy poziom artystyczny, do czego łomżyńska "Walizka" przez lata zdążyła przyzwyczaić.

- Dla mnie, dyrektora Festiwalu i dla moich pracowników, jest to rzeczywiście bardzo poruszająca chwila, że po raz 30 z tej sceny mogę Państwa zaprosić na Festiwal - mówił dyrektor Antoniuk witając przybyłych na uroczyste otwarcie blisko 200 gości.

Na inaugurację Festiwalu wystawiony został spektakl "Pies tułacz" w wykonaniu teatru Divadlo PIKI ze Słowacji.

Jeszcze dziś, o godz. 19.00 na Starym Rynku, odbędzie się miejskie otwarcie Festiwalu, podczas którego ze spektaklem "THE BLACK BLUES BROTHERS" zaprezentuje się teatr Circo e Dintorni z Włoch.

1 komentarz

  • Odpowiedz Antje piątek, 06 października 2017 09:20 Umieszczone przez: Antje

    payday loans fayetteville nc
    quick loans
    internet loan

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

feedback