piątek, 09 czerwca 2017 09:00

Zapraszamy wszystkich do Krainy Baśni… [FOTO]

Napisane przez  mat. nadesłany
Oceń ten artykuł
(3 głosów)
Zapraszamy wszystkich do Krainy Baśni… [FOTO] fot. Przedszkole Publiczne Nr 5
Czerwcowe przedstawienie teatralne na dobre wpisało się już w kalendarz imprez Przedszkola Publicznego nr 5 w Łomży. W czwartek 8 czerwca dzieci 5 i 6 – letnie z piąteczki zaprosiły swoich kolegów z łomżyńskich placówek na spektakl pt: „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków".

planeta asow

W sali widowiskowej Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich licznie zgromadzoną publiczność powitała Pani Dyrektor Jadwiga Juchniewicz. Wśród gości honorowych zasiedli: Kanclerz Kurii Diecezjalnej w Łomży Ks. Infułat dr Tadeusz Śliwowski, Zastępca Przewodniczącej Rady Miejskiej Alicja Konopka, Dyrektor Łomżyńskiego Centrum Rozwoju Edukacji Maciej Listowski.

Reżyserkami spektaklu są Panie Barbara Florczyk i Maria Danielska, dźwięczną oprawę muzyczną zapewnił Pan Grzegorz Narewski. Przepiękna, kolorowa scenografia to dzieło Pani Barbary Dzieniszewskiej i Agaty Komorowskiej. Na ogromne podziękowania zasługują również rodzice, bo to dzięki ich zaangażowaniu, aktorzy wystąpili w pięknych, kolorowych strojach, które z całą pewnością podniosły walory estetyczne tego wydarzenia.

W rolę aktorów wcieliło się ponad 40 dzieciaków z łomżyńskiej piąteczki. Przedstawienie było również podsumowaniem całorocznej pracy z dziećmi w ramach warsztatów teatralnych „W świecie filmu i teatru" z projektu „Kształcenie kompetencji kluczowych szansą na lepszą jakość edukacji przedszkolnej".
Teatralne deski, światła reflektorów, wesoła muzyka to magiczny świat dla każdego dziecka. Mamy nadzieję, że znana i lubiana opowieść o uroczej królewnie Śnieżce spodobała się młodym widzom i choć na chwilę przeniosła ich w zaczarowany świat baśni.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu