poniedziałek, 19 czerwca 2017 07:45

...bo gwiazda może być tylko jedna! [VIDEO i FOTO]

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(10 głosów)
...bo gwiazda może być tylko jedna! [VIDEO i FOTO] fot. www.mylomza.pl
Zakończyły się Dni Łomży, a z nimi imprezy i koncerty. W ciągu dwóch dni na muszli koncertowej wystąpili różni wykonawcy. Były także dwie gwiazdy... Dwie? Nie ma takiej możliwości. Gwiazda może być tylko jedna! Jeśli ktoś ma wątpliwości, wystarczy obejrzeć materiał z soboty i z niedzieli.

brico lomza

Tylko Zenek Martyniuk był w stanie przyciągnąć na łomżyńską muszlę takie masy ludzi. Chyba nikt nie spodziewał się, że będzie tak wielu wielbicieli jego talentu. Cokolwiek nie mówiliby o sobie inni wykonawcy (tak tak, chodzi o "gwiazdę" z soboty), to Zenek skasował wszystkich.

Łomżyniacy i mieszkańcy bliższych lub dalszych okolic wiedzieli, że chcąc zobaczyć Zenka z bliska, muszą na muszle wybrać się znacznie wcześniej. Mieli rację, bo już podczas występu kabaretu Łowcy.B tłum był więszy niż podczas sobotniego występu Stachursky'ego i z każdą minutą gęstniał. Co do samego kabaretu, to chłopaki rozmontowali system! Jeśli ktoś nie wie, o czym mowa, to może łatwiej będzie domyśleć się oglądając naszą relację.

Za to Zenek... Można lubić lub nie ten gatunek muzyki. Można go nawet nienawidzieć. Ale trzeba przyznać, że Zenek to gwiazda pierwszej wielkości, która gwarantuje sukces imprezy. Jeśli organizujesz koncert i nie chcesz martwić się o frekwencję - zaproś Zenka. Zenek nie potrzebuje supportu. To raczej on powoduje, że podczas występów innych wykonawców przed jego koncertem, pod sceną jest znacznie więcej ludzi. Ot po prostu. Gwiazda!

Galeria zdjęć

W górę