vizo-mylomza baner jesienny2017-1000x200px
niedziela, 25 czerwca 2017 10:35

Wiszu: Nowy teledysk i wyróżnienia dla łomżyńskiego muzyka

Napisane przez  mano
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Wiszu: Nowy teledysk i wyróżnienia dla łomżyńskiego muzyka fot. nadesłane
- Utwór opowiada o wyjątkowej dziewczynie która jest ta jedyna. Jest kapitanem mojego serca i tylko ona potrafi wskazać każda drogę - mówi Piotr Wiszowaty znany jako „Wiszu” o bohaterce jego najnowszej piosenki. Łomżyński muzyk zdobył też ostatnio pierwszą nagrodę na II Gali Muzyki Disco Polo w Wyszkowie.

Ostatni teledysk Piotra Wiszowatego miał premierę przedwczoraj. Został nakręcony przez łomżyńską grupę Modart Studio. Plan zdjęciowy został zrealizowany w Rajgrodzie, a gokarty terenowe Buggy zostały nakręcone w Grajewie.

23 komentarzy

  • Odpowiedz Kfckfc niedziela, 25 czerwca 2017 10:56 Umieszczone przez: Kfckfc

    KFC Xd

  • Odpowiedz bezel niedziela, 25 czerwca 2017 11:17 Umieszczone przez: bezel

    gwiazda mosiru

  • Odpowiedz spejson niedziela, 25 czerwca 2017 11:54 Umieszczone przez: spejson

    siema! mówi spejson mi sie to nie podoba.

  • Odpowiedz alicja272 niedziela, 25 czerwca 2017 12:25 Umieszczone przez: alicja272

    "Nowy teledysk i wyróżnienia dla łomżyńskiego muzyka "
    muzyka... haha
    nie obrażajcie prawdziwych muzyków ;)

  • Odpowiedz lusia niedziela, 25 czerwca 2017 13:43 Umieszczone przez: lusia

    No właśnie napiszcie o prawdziwych muzykach z Łomży którzy zaslyneli w świecie. Łomża cieszy się z głupot. Grajewo ma ogólnopolską gwiazdę "Niecika" I wstydzą się jego.

  • Odpowiedz ta ta ra ta niedziela, 25 czerwca 2017 15:07 Umieszczone przez: ta ta ra ta

    hej a gdzie taki tor jest ?

  • Odpowiedz Janusz123 niedziela, 25 czerwca 2017 15:38 Umieszczone przez: Janusz123

    ten tor to chyba gdzieś w Polsce...

  • Odpowiedz rety niedziela, 25 czerwca 2017 17:13 Umieszczone przez: rety

    buahaha nie no pomsta do boga.Gdie sie on uczyl spiewac w mosierze??? czlowieku ktory jest na tym teledysku ktory spiewa pytanie czy ty sie niewstydzisz?

  • Odpowiedz alicja272 niedziela, 25 czerwca 2017 18:04 Umieszczone przez: alicja272

    A czy oni w ogóle się uczą śpiewać?
    Pitolą byle co i byle jak, aby podkład był umta umta ....

    Gdzie te czasy co w Łomży była Inwazja Mocy itd.

  • Odpowiedz .... niedziela, 25 czerwca 2017 18:50 Umieszczone przez: ....

    nie umta umta tylko na na na

  • Odpowiedz olivia niedziela, 25 czerwca 2017 20:17 Umieszczone przez: olivia

    jaki łomżyński jak marianowo kury tam ganiać a nie "śpiewać"

  • Odpowiedz MajeCzka niedziela, 25 czerwca 2017 20:18 Umieszczone przez: MajeCzka

    masakra! gość wie że nie umie że się śmieją z niego a pcha się na silę

  • Odpowiedz Rafi niedziela, 25 czerwca 2017 20:21 Umieszczone przez: Rafi

    Dajcie mu spokój, uczyłem się z nim i od małego był pośmiewiskiem w klasie

  • Odpowiedz Sandruś__:* niedziela, 25 czerwca 2017 20:24 Umieszczone przez: Sandruś__:*

    nie ujmując nikomu to z profilu jak by zespół downa... bo i głos taki

  • Odpowiedz bryk niedziela, 25 czerwca 2017 20:27 Umieszczone przez: bryk

    muzyk hahahahaha

  • Odpowiedz disco niedziela, 25 czerwca 2017 21:28 Umieszczone przez: disco

    hmmm komentarze nie które sa zbędne .... za konert w jednym klubie czy gdzies chlopak weżmie tyle co nie kotrzy musza cały miesiac pracowac ... 3 konerty w sobote .

  • Odpowiedz MRX niedziela, 25 czerwca 2017 21:47 Umieszczone przez: MRX

    Nie chce wierzyc ze bierze 2tys za koncert bo co do cen sie znam i PIM biora po 3tys

  • Odpowiedz pogadam niedziela, 25 czerwca 2017 22:24 Umieszczone przez: pogadam

    Nie wiem ile biorą ale z tego co widzę to chłopakowi się powodzi więc na pewno nie pracuje jak ty za najniższą krajową ;)

  • Odpowiedz Xxxxc niedziela, 25 czerwca 2017 23:13 Umieszczone przez: Xxxxc

    Zazdrościcie frajerzy, że komuś się udało dlaczego nie jesteście tacy MOCNI W GĘBIE NA ŻYWO ŁOMŻYŃSKA SPOŁECZNOŚCI BUHAHAHA!!! W INTERNECIE TYLKO JESTEŚCIE WIELCY BO ANONIMOWI!!!

  • Odpowiedz ble niedziela, 25 czerwca 2017 23:24 Umieszczone przez: ble

    Sito

  • Odpowiedz eee niedziela, 25 czerwca 2017 23:57 Umieszczone przez: eee

    piekni i młodzi 3 tys za koncert ?? chyba jak zaczynali.. teraz pewnie 10 000 ;)

  • Odpowiedz PrawdaWoczyKole poniedziałek, 26 czerwca 2017 03:37 Umieszczone przez: PrawdaWoczyKole