vizo-mylomza baner jesienny2017-1000x200px
piątek, 07 lipca 2017 11:06

Dj Hazel i Prisoners Show na urodziny Imprez Zbyszko

Napisane przez  materiał promocyjny
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Dj Hazel i Prisoners Show na urodziny Imprez Zbyszko fot. nadesłane
W najbliższa niedzielę Imprezy Zbyszko obchodzić będą swoje czwarte urodziny! Tak, to już czwarty sezon, jak możemy bawić się na wspaniałych imprezach organizowanych pod wiatą w Nowogrodzie. Z tej okazji na jednej scenie zagrają DJ HAZEL oraz PRISONERS SHOW! Nie może Was tam zabraknąć!

Takich urodzin w Nowogrodzie jeszcze nie było! Jużw najbliższą niedzielę 9 lipca na jednej scenie zagrają: DJ HAZEL oraz PRISONERS SHOW!

Dj Hazel to najszybsze ręce Europy i człowiek legenda w jednym! Mistrz w tworzeniu klimatu na każdej imprezie!

Prisoners Show - dzieciaki, które pokochała cała Polska!

Co jeszcze nas czeka w niedzielę? Po kolei: wyrzuty Co2! Konfetti i pokaz pirotechniki, a do tego potężna dawka energii! A skoro są to urodziny IMPREZ ZBYSZKO, to organizatorzy przygotują dla Was również ogromny tort urodzinowy i fajerwerki! Jak zwykle gwarantoawa jest niezwykła atmosfera na imprezie, która potrwa do 3 RANO!

Start imprezy już o 21.00. Bilety dla kupujących do 22.00 - 15zł, po 22.00 - 20zł

Oczywiście jak zwykle organizatorzy przygotowali też promocję i darmowe wejściówki. Tym razem pakiet jest wyjątkowo duży. Do odebrania jest aż 50 pojedynczych darmowych zaproszeń, 50 zniżek na bilet oraz 10 zestawów imprezowych (wódka + sok)!

Co trzeba zrobić, aby to otrzymać? Oczywiście jak zwykle dołączyć do wydarzenia FB, a także zaprosić znajomych i napisać o tym na tablicy. Dodatkowe zwiększenie szansy wygrania wejściówki daje udostepnienie wydarzenia na swojej tablicy!

Do zobaczenia na URODZINACH IMPREZ ZBYSZKO!!!

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

feedback