rekrutacja 2017
poniedziałek, 10 lipca 2017 07:03

Koncert finałowy Muzycznych Dni Drozdowo - Łomża [VIDEO i FOTO]

Napisane przez  oprac. gak
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Koncert „Wielka Gala w Pałacu" zakończył trwający od 30 czerwca XXIV Międzynarodowy Festiwal Muzyczne Dni Drozdowo-Łomża. Podczas koncertu można było usłyszeć przeboje wokalne ze światowego repertuaru operowego, operetkowego, musicalowego, muzyki instrumentalnej, a także rozrywkowej okresu międzywojennego czyli w dużym skrócie przekrój większości tego, co działo się podczas tegorocznego Festiwalu.

my lomza

Od 30 czerwca do 9 lipca, w ramach Festiwalu, w różnych zakątkach naszego regionu odbywały się koncerty, podczas których można był usłyszeć arie, songi, duety, ale również najwybitniejsze dzieła muzyki organowej.

Koncerty odbywały się m.in. w pięknych wnętrzach Wielkiej Synagogi w Tykocinie, na tarasach Hotelu Akademickiego PWSIiP w Łomży, w Rajgrodzie nad Jeziorem Rajgrodzkim, a także w łomżyńskiej Katedrze. XXIV Międzynarodowy Festiwal Muzyczne Dni Drozdowo-Łomża 2017 zakończył się 9 lipca koncertem „Wielka Gala w Pałacu".

Organizatorem Festiwalu jest Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży i Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego, a dyrektorem artystycznym - dr Jacek Szymański.

3 komentarzy

  • Odpowiedz Bernadeta B poniedziałek, 10 lipca 2017 19:02 Umieszczone przez: Bernadeta B

    I Benię w mankiecik - cmok, oj Jacku , to ryzykowny krok

  • Odpowiedz Elissa wtorek, 11 lipca 2017 16:53 Umieszczone przez: Elissa

    phân pҺối chung cư vinhomes smart cіty

  • Odpowiedz Leroy wtorek, 11 lipca 2017 19:51 Umieszczone przez: Leroy

    рhân ρhối chung cư vincity

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

feedback