vizo-mylomza baner jesienny2017-1000x200px
wtorek, 11 lipca 2017 09:22

3. urodziny Imprez Zbyszko w Nowogrodzie [VIDEO i FOTO]

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
3. urodziny Imprez Zbyszko w Nowogrodzie [VIDEO i FOTO] fot. www.mylomza.pl
Wielki tort i szampana, na początek. Po nich pokaz pirotechniczny na nocnym niebie i oczywiście zabawa do białego rana. Trzecie urodziny Imprez Zbyszko w Nowogrodzie okazały sie kolejną wystrzałową imprezą pod wiatą, która jak zwykle przyciągnęła tłumy. Czy może być jeszcze lepiej? Organizatorzy są pewni i nie zamierzają na tym poprzestać!

zenek

Tego dnia wyjątkowe było wszystko. Już samo spotkanie na jednej scenie Dj Hazela i Prisoners Show było wyjątkowe. Atmosfera była wyjątkowa, bo oprócz wspaniałej zabawy, która akurat w tym miejscu jest normą, czuło się klimat święta, a gromko odśpiewane "100 lat" tylko go podkreśliło.

- Dla nas każda impreza to zupełnie inne emocje. Dziś jest zupełnie wyjątkowo, bo to trzecie urodziny tego miejsca, Imprez Zbyszko. Atmosfera panuje tu niesamowita, jestem w szoku, ciarki na całym ciele, naprawdę. Ludzi jest masa, z czego bardzo się cieszymy, bo to klubowicze tak naprawdę tworzą ten niesamowity klimat, który tu panuje i chcą przyjeżdżać tu co tydzień, w każdą niedzielę są z nami i tańczą zawsze do białego rana - podkreśla Mariusz Biegański - Dj Marcos.

Impreza urodzinowa już za nami, ale sezon jest przecież w pełni, a wakacje w Nowogrodzie musza być mocno imprezowe. Organizatorzy już dziś zapraszają na kolejne wieczory i kolejne gwiazdy, które pojawią się na scenie pod wiatą. Wśród nich nie może zabraknąć oczywiście Zenka Martyniuka z zespołem Akcent.

Więcej dowiecie się z naszej relacji wideo. Nie zapominajcie też odwiedzać Imprezy Zbyszko na profilu FB. Tam zawsze znajdziecie najświeższe informacje, zapowiedzi i konkursy, w których możecie wygrać m.in. darmnowe wejściówki i inne atrakcyjne nagrody.

1 komentarz

  • Odpowiedz Z dk61 wtorek, 11 lipca 2017 20:59 Umieszczone przez: Z dk61

    Kiedy tamtejsza scena klubowa wejdzie wyższy poziom i zacznie od hardstylu...

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

feedback