vizo-mylomza baner jesienny2017-1000x200px
czwartek, 13 lipca 2017 07:08

Orkiestra Wersalinka zagrała w Drozdowie [VIDEO i FOTO]

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Orkiestra Wersalinka zagrała w Drozdowie [VIDEO i FOTO] fot. www.mylomza.pl
Międzynarodowa Młodzieżowa Orkiestra Dęta "Wersalinka" z Estonii oraz Miejska Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Zambrowa wystąpiły wczoraj w Muzeum Przyrody w Drozdowie. Muzycy z Estonii wspólnie z młodymi zambrowianami zagrali m.in. znane, filmowe tematy muzyczne oraz światowe hity. Występom muzyków towarzyszyły również popisy mażoretek.

zenek

Młodzi muzycy z Estonii i Zambrowa już po raz drugi wystąpili w Drozdowie. Poprzednio odwiedzili Muzeum Przyrody przed rokiem, w ramach projektu realizowanego przez białostockie stowarzyszenie "Kuźnia".

- W tym roku po raz drugi uczestniczymy w tym programie. Gościmy młodzież z Estonii już od 8 lipca. Odbyły się dwa koncerty w Zambrowie, a dzisiaj gramy w Muzeum Przyrody w Drozdowie. Natomiast w czwartek rano wyjeżdżamy do Estonii i tam mamy cztery koncerty i w niedzielę koncert w Helsinkach, w Finlandii - tłumaczy dyrygent Miejskiej Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Zambrowa Krzysztof Witkowski.

Razem z orkiestrą w drozdowskim parku pałacowym wystąpiła też grupa taneczne "Enigma", a zaraz po koncercie odbył się pokaz musztry paradnej.

1 komentarz

  • Odpowiedz Ferrr czwartek, 13 lipca 2017 08:05 Umieszczone przez: Ferrr

    Ładnie grają

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

feedback