vizo-mylomza baner jesienny2017-1000x200px
piątek, 28 lipca 2017 10:30

Piana party w Nowogrodzie!

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(5 głosów)
Uwielbiacie to i zawsze na to czekacie! O czym mowa? Oczywiście o Piana party czyli szalonej zabawie w tysiącach litrów pachnącej piany! Zaleją one wiatę w Nowogrodzie już w najbliższą niedzielę, a na scenie szaleć będzie Pudzian Band! Wcześniej warto odwiedzić profil Imprez Zbyszko na Facebooku, bo organizatorzy imprezy mają dla Was konkurs z nagrodami i niespodzianki. Link znajdziecie w artykule.

zenek

Już w najbliższa niedzielę PUDZIAN BAND & PIANA PARTY, czyli potężna dawka dobrych bitów oraz coś na ochłodę w upalne dni. Tysiące litrów pachnącej piany zaleje wiatę w Nowogrodzie! Do tego koncert jednego z najsilniejszych wokalistów - Pudzian Band!

Start imprezy o 21.00. Wszyscy 30+ maja wstęp darmowy.

Tego wieczoru zagrają dla Was: Dj Adi, Dj Marcos, Dj Lewy oraz gościnnie - specjalnie dla Was - Dj Shoxi, rezydent klubu Ambra w Blichowie!

Jesteście gotowi na tyle emocji?

Jak zwykle organizatorzy mają dla Was konkurs, w którym do wygrania są wejściówki, zniżki bądź zestawy imprezowe. Co zrobić, aby wygrać jedną z nagród?

  • udostępnij i polub post
  • w komentarzu oznacz swoją najlepszą imprezową ekipę

I gotowe! Do zobaczenia w niedzielę!

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

feedback