rekrutacja 2017
niedziela, 06 sierpnia 2017 14:42

Zabawa w rytmach disco podczas rodzinnego pikniku na Starówce [VIDEO i FOTO]

Napisane przez  mano / na podstawie UM
Oceń ten artykuł
(5 głosów)
Zabawa w rytmach disco podczas rodzinnego pikniku na Starówce [VIDEO i FOTO] fot. UW ŁOMŻA
Piknik rodzinny w rytmie disco zainaugurował sierpniowe wydarzenia weekendowe, organizowane w ramach „Łomżyńskich wakacji” na Starym Rynku w Łomży. Były atrakcje dla dzieci, dyskoteka pod gwiazdami oraz koncerty, podczas których wystąpiła Iness, formacja Wiszu oraz jako gwiazda wieczoru zespół Skaner.

my lomza

Impreza rozpoczęła się od atrakcji dla dzieci. Były dmuchańce do poskakania dla najmłodszych. Trochę więksi mieli możliwość zagrać w szachy w rozmiarze XXL. Natomiast  Fundacja Czas Lokalny dla wszystkich chętnych prowadziła warsztaty garncarstwa.

Część koncertową rozpoczęła Iness. Wokalistką tej formacji jest pochodząca z okolic Łodzi Aneta Działak, znana przede wszystkim z występów w programie Disco Star. Po niej wystąpił pochodzący spod łomżyńskiego Marianowa Wiszu, czyli Piotr Wiszowaty. On również brał udział w programie Disco Star na kanale Polo TV. Przed własną publiką zaprezentował swoje największe przeboje, jak „Rakieta”, Różowa mini”, czy „Szalona dziewczyna”.

Gwiazdą wieczoru był jednak zespół Skaner, reprezentujący nurt disco polo z lat dziewięćdziesiątych dwudziestego wieku. Stąd nie mogło zabraknąć takich klasyków jak „Nadzieja”, „Pociąg do gwiazd”, „Lato w Kołobrzegu”, czy „Moja wolność”, śpiewanych razem z licznie zgromadzoną publicznością.

Piknik rodzinny w rytmie disco zakończyła trwająca do północy dyskoteka pod gwiazdami, którą poprowadził MC Grochu. Impreza została zorganizowana przez Urząd Miejski pod patronatem Prezydenta Łomży Mariusza Chrzanowskiego.

18 komentarzy

  • Odpowiedz wiśta wio niedziela, 06 sierpnia 2017 15:11 Umieszczone przez: wiśta wio

    Jakie GWIAZDY, taka publika, toż to żenada promować taką nutę:)
    ...a że za darmo, to ludzie przyszli
    TVPiS tyż promuje disco w polu,bo kurski kiedyś coś bąkał o "wysokiej kulturze" a oglądalność podbija sobie puszczaniem kilka razy w tygodniu kabaretonów z lat poprzednich, puszcza stare odgrzewane kotlety, bo większość kabareciarzy albo została zastopowanych albo sama odmawia występów w TVKurskiej

  • Odpowiedz Julian niedziela, 06 sierpnia 2017 15:18 Umieszczone przez: Julian

    Wiszu formacja downuw ipokemonow

  • Odpowiedz Mija niedziela, 06 sierpnia 2017 15:23 Umieszczone przez: Mija

    Ja pierdole znowu ten niedomaras wiszu powinien w marianowie w kurnikach spiewac,Łomża schodzi na psy

  • Odpowiedz Nigdy więcej PiSu ! niedziela, 06 sierpnia 2017 15:24 Umieszczone przez: Nigdy więcej PiSu !

    ILE MIASTO WYDAŁO KASY NA TĄ IMPREZĘ ?

    JAKA BYŁA FREKWENCJA PUBLICZNOŚCI ?
    - komu to teraz potrzebne ?

    - kto bogatemu zabroni się bawić i organizować tanie igrzyska dla pospólstwa, aby zdobyć parę głosów więcej w następnych wyborach ? Najwyżej długi będziemy spłacać i po 2030 roku :)

  • Odpowiedz Nigdy więcej PiSu ! niedziela, 06 sierpnia 2017 15:37 Umieszczone przez: Nigdy więcej PiSu !

    Ciemny lud to kupi, będą się bawić na kredyt, aż obudzą się z ręką w nocniku.
    Jak niewiele trzeba, by zadowolić gawiedź .
    Zagrywki pod publiczkę, jedną ręką dali 500+, a drugą ludziom z kieszeni kasę wyciągają .
    Wszystko drożeje, wystarczy popatrzyć na dane GUSu : żywność, masło, mięso - najdroższe od pięciu lat, drożeje prąd, woda, paliwo , rosną podatki, a mamy niby dobrą koniunkturę na rynkach światowych, kryzys się skończył ale dobra zmiana musi jednemu zabrać, by drugiemu dać. Inaczej się nie da, trzeba jakoś zedrzeć kasę z suwerena, by móc realizować populistyczne hasła.

  • Odpowiedz Nigdy więcej PiSu ! niedziela, 06 sierpnia 2017 15:40 Umieszczone przez: Nigdy więcej PiSu !

    ILE WYNOSI DŁUG MIASTA ?

    JAKIE SĄ PROGNOZY SPŁATY DŁUGU I DO KIEDY PRZEWIDUJE TO OBECNA EKIPA ?

    - nasze wnuki dadzą radę to spłacić ?

  • Odpowiedz :( niedziela, 06 sierpnia 2017 16:08 Umieszczone przez: :(

    Poprzedni prezydent chwalił się, że dokonał największych inwestycji w mieście. To teraz zapytajcie jego ile to lat będziemy spłacać kredyty z tych inwestycji.

  • Odpowiedz Mi niedziela, 06 sierpnia 2017 16:09 Umieszczone przez: Mi

    Ciecie występują ciecie skaczą!oto Łomża i dbający o rozrywkę dla mieszkańców prezydent!

  • Odpowiedz Misia niedziela, 06 sierpnia 2017 16:15 Umieszczone przez: Misia

    To prawdziwa polska słowiańska muzyka a Wiszu to gwiazda na europejską skalę, brakowało tylko Juli a wszyscy bynam zazdrościli w całej Polsce! Ta muzyka to przyszłość!

  • Odpowiedz Nigdy więcej PiSu ! niedziela, 06 sierpnia 2017 18:07 Umieszczone przez: Nigdy więcej PiSu !

    Obecny prezydent przytulił niedawno ok 10 milionów zwrotu z oszczędności inwestycji poprzednika, będzie na imprezki dla Misi :)

  • Odpowiedz Nigdy więcej PiSu ! niedziela, 06 sierpnia 2017 18:15 Umieszczone przez: Nigdy więcej PiSu !

    Wypada zapytać, ile milionów jeszcze będzie kosztował park JPII i kto to później będzie utrzymywał ?

    Sprzedadzą co się da, a co później ; działki przy Venedzie i dworcu - wpadnie kilkanaście milionów , jak ślepej kurze ziarno, będzie kasa na rozchód :)

    Przypomnijcie mi: CO I KIEDY sprzedał Mietek ?

  • Odpowiedz ot taki raj dla potłuczonych niedziela, 06 sierpnia 2017 18:19 Umieszczone przez: ot taki raj dla potłuczonych

    @ Mi


    tyle lat co za budowę świątyni wielu wielu świątyń bo napierdolili w mieście kościołków jak śmieci w lesie a Boga w tym wszystkim brak jak życia konającemu na pustyni ...


    ...którym hieny cmentarne się pożywią jak sapy padliną


    ot taka impreza dla "bezdomnych" których nie stać na prywatki albo inne klubowe przygwizdki

  • Odpowiedz ot taki raj dla potłuczonych+ niedziela, 06 sierpnia 2017 18:26 Umieszczone przez: ot taki raj dla potłuczonych+

    @ :(

    tyle lat co za budowę świątyni wielu wielu świątyń bo napierdolili w mieście kościołków jak śmieci w lesie a Boga w tym wszystkim brak jak życia konającemu na pustyni ...


    ...którym hieny cmentarne się pożywią jak sępy padliną


    ot taka impreza dla "bezdomnych" których nie stać na prywatki albo inne klubowe przygwizdki - przygwizdki ważna rzecz taka pierwszoplanowa by "bezdomnym" żyło się lepiej

  • Odpowiedz wiśta wio niedziela, 06 sierpnia 2017 18:37 Umieszczone przez: wiśta wio

    Przyjdzie niedługo zaorać Łomżę,bo zostaną tu tylko same buraki

  • Odpowiedz +++++++++++++++++++++++ niedziela, 06 sierpnia 2017 18:50 Umieszczone przez: +++++++++++++++++++++++

    @ wiśta wio

    buraki+ z nadzieją że w zasięgu ich buraczanej naci nie będzie konkurencji

  • Odpowiedz TaktoJa niedziela, 06 sierpnia 2017 19:23 Umieszczone przez: TaktoJa

    Poruszanie tematów o świątyniach i Bogu nie jest odpowiednim miejscem pod tym postem gdzyż są od tego rożne inne fora . Impreza bardzo dobra żałuje ze nie moglem na niej byc ale mimo wszystko popieram takie koncerty . Pozdro dla Piotrka dobra robota Boo Ty Jestes bystry chłopak i jezeli to czytasz to domyslisz sie kto pozdrawia :)

  • Odpowiedz ++++++++++++++++++++++++++++++ niedziela, 06 sierpnia 2017 19:35 Umieszczone przez: ++++++++++++++++++++++++++++++

    @ TaktoJa
    Poruszanie tematów o świątyniach i Bogu jest w tym miejscu odpowiednie gdzyż Bóg jest wszędzie a zwłaszcza tam gdzie "BARANY" i "OWCE" "PASTERZA" dobrego inaczej i to miejsce jest tak samo dobre by o tym nie zapomnieć jak każde inne od tego rożne inne fora ZAWSZE W DOBRYM NASTROJU robiące "ABORCJĘ SŁOWA" nie pasującego do INFORMACJI Z DOBRYCH STRON.

    Narkotyk bardzo dobry żałuje ze nie moglem być+brać ale mimo wszystko popieram takie dilerów. Pozdro dla ks.Piotrka dobrego robota+ bo Ty Jestes bystry chłopak i jezeli to czytasz to domyslisz sie kto pozdrawia :) i kim czym w Łomży CUCHNIE

  • Odpowiedz Curty. niedziela, 06 sierpnia 2017 20:07 Umieszczone przez: Curty.

    Fajnie że w Łomży wreszcie coś się dzieje i młodzi ludzie mogą coś tu dla siebie znaleźć