vizo-mylomza baner jesienny2017-1000x200px
czwartek, 10 sierpnia 2017 12:12

Na Kurpie po Ekstazę! [VIDEO]

Napisane przez  materiał promocyjny
Oceń ten artykuł
(3 głosów)
Świetnie znany wszelkim imprezowiczom zespół EXTAZY będzie gwiazdą piątkowej imprezy w Kurpiowskiej Krainie w Wykrocie k/Myszyńca. Grupy nie trzeba specjalnie przedstawiać. Na Kurpiach gościć będzie nie po raz pierwszy. Jeśli więc w piątek chcecie się zabawić, to tylko w Kurpiowskiej Krainie!

zenek

W piątek warto wybrać się do Kurpiowskiej Krainy znacznie wcześniej, niż początek wieczornej imprezy. A to dlatego, że organizatorzy przygotowali także liczne atrakcje dla całych rodzin. Przez całe wakacje, siedem dni w tygodniu, działa tam Wesołe Miasteczko VICTORIA. Natomiast specjalnie na piątek zorganizowane zostaną liczne konkursy, również sportowe, dla dzieci. W Kurpiowskiej Krainie można zresztą świetnie spędzić więcej czasu także po imprezie.

- Jak zawsze pogodę mamy zamówioną i nie można siedzieć w domu - zapewniają organizatorzy.

Wracając jednak do wieczornego koncertu, to początek planowany jest na godz. 21.00. Jak zwykle organizatorzy proponują też udział w zabawie. Jeśli chcecie wygrać wejściówki, zniżki bądź zestawy imprezowe, to weźcie udział w wydarzeniu na FB, zaproście swoich znajomych do wzięcia udziału, a następnie podzielcie się w komentarzu informacją, ile osób było przed, a ile jest po Waszym zaproszeniu.

To jak, widzimy się w Kurpiowskiej Krainie? Jasne że tak!

20664573 922810531191244 3017895170430432390 n

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

feedback