2017.Łomża baner 1000x200
wtorek, 15 sierpnia 2017 07:05

Moja kochana! Marcin Miller i piękna łomżynianka [VIDEO]

Napisane przez  Administrator
Oceń ten artykuł
(3 głosów)
Monika Bikowska, Miss Ziemi Łomżyńskiej, zwyciężczyni pierwszego w naszym regionie konkursu piękności zorganizowanego w 2015 roku, wystąpiła w najnowszym teledysku discopolowej grupy Boys. Klip z Moniką już można oglądać w serwisie Youtube!

Piosenka „Moja Kochana” premierę miała podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Tanecznej, który obywał się w dniach 28 i 29 lipca. Dwa tygodnie później wydawnictwo Green Star umieściło teledysk do tej piosenki w serwisie YouTube. Najnowszym klip zespołu Boys z piękną łomżynianką przyjął się wśród fanów tej popularnej grupy muzycznej. Przez niespełna cztery dni teledysk obejrzało już ponad pół miliona widzów.

Jak Wam się podoba nowy teledysk? W klipie oprócz Moniki Bikowskiej występuje także inny łomżyniak. To Jan Cieniewicz, wieloletni tancerz grupy Boys.

12 komentarzy

  • Odpowiedz Boy wtorek, 15 sierpnia 2017 08:03 Umieszczone przez: Boy

    Jaka miss taka i piosenka! Nie ma w Łomży ładniejszych dziewczyn?

  • Odpowiedz Boy wtorek, 15 sierpnia 2017 08:04 Umieszczone przez: Boy

    A Millera nie stać na żyletki?

  • Odpowiedz paulii wtorek, 15 sierpnia 2017 09:53 Umieszczone przez: paulii

    ŁOMŻANKA *

  • Odpowiedz Pyta jak kłonica wtorek, 15 sierpnia 2017 10:34 Umieszczone przez: Pyta jak kłonica

    Nie mam pojęcia jakie są kryteria wyboru Miss, ale mi się nie podoba. O tyle dobrze, że nie jest typową blondi. Miller tworzy już na sztuke chyba. Pierwsze przeboje były nie do pobicia, teraz nie jest to nic ujmującego.

  • Odpowiedz AntyFan wtorek, 15 sierpnia 2017 10:44 Umieszczone przez: AntyFan

    Przy okazji reklama firmy Manta :D

  • Odpowiedz olaf wtorek, 15 sierpnia 2017 10:48 Umieszczone przez: olaf

    Są lepsze zespoły,młodzi wykonawcy,czas Marcinku przejść na emeryturę:)

  • Odpowiedz Kajka wtorek, 15 sierpnia 2017 12:06 Umieszczone przez: Kajka

    bukowska

  • Odpowiedz człowiek wtorek, 15 sierpnia 2017 12:14 Umieszczone przez: człowiek

    disco polo to syf

  • Odpowiedz Adam11 wtorek, 15 sierpnia 2017 15:29 Umieszczone przez: Adam11

    Całkiem niezła laska, ale lepiej jakby buzię zamykała, żeby much nie naleciało.

  • Odpowiedz plitek środa, 16 sierpnia 2017 10:07 Umieszczone przez: plitek

    co wy darmozjady osiągnęliście że wam wszystko nie pasuje,

  • Odpowiedz Kajka środa, 16 sierpnia 2017 10:40 Umieszczone przez: Kajka

    plitku a co bys chcial wiedziec
    Ja na pewno wiecej niz nasza naga gwiazda :)

  • Odpowiedz ssssssssssss środa, 16 sierpnia 2017 14:49 Umieszczone przez: ssssssssssss

    Nochal to ona ma wielki,jak klamka od zachrystii.....OKROPNA!