vizo-mylomza baner jesienny2017-1000x200px
niedziela, 27 sierpnia 2017 11:33

Tysiące słuchaczy radiowej Jedynki miało swoje święto w Łomży [VIDEO i FOTO]

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(5 głosów)
Tysiące słuchaczy radiowej Jedynki miało swoje święto w Łomży [VIDEO i FOTO] fot. www.mylomza.pl
Wielotysięczny tłum zgromadził sobotni koncert zorganizowany w Łomży w ramach trasy Lata z Radiem. Ludzie przyszli dobrze się bawić przy świetnie znanych i lubianych przebojach i nie zawiedli się. Nie zawiodła też gwizda wieczoru - legenda polskiego rocka Lady Pank, która przypomniała swoje największe hity.

zenek

Przystankiem nr 19. na liczącej 20 miejscowości tegorocznej trasie Lata z Radiem była Łomża. Po raz pierwszy plenerowy koncert zorganizowany został na terenach zielonych sąsiadujących z parkiem Jana Pawła II i wydaje się, że była to dobra decyzja. Teren nie był tak ograniczony obszarowo jak muszla koncertowa, było więc więcej swobody i miejsca na dodatkowe atrakcje, któych również nie brakowało.

Najważniejszy był jednak koncert, który ściągnął nie tylko tysiące łomżyniaków, ale też mieszkańców bliższych i dalszych okolic. Jedni przybyli dla Papa D., drudzy dla Lady Pank, a jeszcze inni to fani Magdy Steczkowskiej. Wszyscy razem bawili się jednak znakomicie. Koniecznie trzeba wspomnieć także o występie iluzjonisty Macieja Pola, który to tak naprawdę rozruszał publiczność i witał rosnący pod sceną tłum.

Zapraszamy na wideorelację z koncertu Lata z Radiem, w której udało nam się też porozmawiać z artystami. Okazuje się, że mają oni swoje wspomnienia związane z Łomżą i nasze miasto nie jest dla nich tylko jedną z wielu miejscowości mijanych po drodze na Mazury.

22 komentarzy

  • Odpowiedz wyklety niedziela, 27 sierpnia 2017 12:38 Umieszczone przez: wyklety

    lokalizacja do dupy, specjalna zagrywka by zareklamować przykościelna łączkę, mimo to impreza OK

  • Odpowiedz KJ niedziela, 27 sierpnia 2017 13:22 Umieszczone przez: KJ

    Włącz myślenie !!!

  • Odpowiedz audi lpg niedziela, 27 sierpnia 2017 13:26 Umieszczone przez: audi lpg

    impreza powinna byc na muszli
    - dla chrzanowskiego

  • Odpowiedz malik niedziela, 27 sierpnia 2017 13:33 Umieszczone przez: malik

    ludzi przyszło sporo a miejsca zbyt mało. Stara muszla przy ulicy Zjazd jednak jest najlepsza do takich imprez.

  • Odpowiedz impreza niedziela, 27 sierpnia 2017 13:47 Umieszczone przez: impreza

    Ludzi sporo to było na Lady Pank, wcześniej teren pustawy. A i to na finale było jeszcze luźno, weszłoby więcej publiki.

  • Odpowiedz fg niedziela, 27 sierpnia 2017 13:50 Umieszczone przez: fg

    Plus, że płaski teren, jak w innych miastach, profesjonalna scena, nagłośnienie, a nie dziupla na Zjeździe. Do tego ogrodzony i kontrola, co kto wnosi, eliminująca meneli i typów z plecakami wypełnionymi piwskiem i gorzałą. Stąd nie było nawalonych pod scen, darcia ryja, rzygania i szukania rozrób.

  • Odpowiedz no tak niedziela, 27 sierpnia 2017 13:59 Umieszczone przez: no tak

    czyli biskup zarządził :)

  • Odpowiedz stasiek cm. niedziela, 27 sierpnia 2017 14:05 Umieszczone przez: stasiek cm.

    na zjazd impreza nie mogla sie odbyc bo lato z radiem sie nie zgodzilo!!!!za malo miejsca na scene ,ktorej jeszcze w lomzy nie bylo i stanowiska sponsorow.brawo dla prezydenta ze po kiljunastu latach taka impreza wrocila do lomzy!!lokalizacja tez siper

  • Odpowiedz aneczka 123 niedziela, 27 sierpnia 2017 14:20 Umieszczone przez: aneczka 123

    Dziekujemy Prezydencie za to ze w Lomzy duzo sie dzieje!!

  • Odpowiedz xxxxxx niedziela, 27 sierpnia 2017 14:45 Umieszczone przez: xxxxxx

    A wybory coraz bliżej więc i igrzyska coraz bardziej okazałe

  • Odpowiedz ghk niedziela, 27 sierpnia 2017 14:46 Umieszczone przez: ghk

    impreza super, miejsce moim zdaniem korzystniejsze niż muszla, dobre nagłośnienie i faktycznie brak pijaństwa itp :)

  • Odpowiedz dobrze było niedziela, 27 sierpnia 2017 16:23 Umieszczone przez: dobrze było

    W Łomży zarówno lokalizacja jak i wielkość były ok. Nie sztuka ogrodzić duży teren, by świecił pustakami. Ludzi były tysiące, a i to nie było tłoku.
    A dziś w Augustowie grają na łące, teraz frekwencja może 100 osób, impreza jak lokalna na wsi, w remizie.

  • Odpowiedz Oko niedziela, 27 sierpnia 2017 16:24 Umieszczone przez: Oko

    Popieram
    Myślałem, że lokalizacja będzie nietrafiona, że nie sprawdzi się na koncercie. Ale bylo git. Świetna impreza.

  • Odpowiedz wyklety niedziela, 27 sierpnia 2017 18:38 Umieszczone przez: wyklety

    pijaństwa nie było bo nie było gdzie się nachlać, generalnie muszla bardziej nadaje się do takich imprez, przynajmniej nikt nikomu by nie zasłaniał i większość osób widziałaby co się dzieje niż oglądać na telebimach, więc zatem prezio jak chce się wykazać niech kombinuje zrobić nam druga muszle koncertową rodem z prawdziwego zdarzenia tak by PISowskie radijo mogło u nas z powrotem zagościć :)))

  • Odpowiedz Niezniszczalny niedziela, 27 sierpnia 2017 19:54 Umieszczone przez: Niezniszczalny

    Taka scena na muszli by sie nie zmiescila, wiec nie rozumiem gadania ze zla lokalizacja........na muszli ludzi byloby mniej bo by nie mieli gdzie stac

  • Odpowiedz Dj witex poniedziałek, 28 sierpnia 2017 07:32 Umieszczone przez: Dj witex

    Prezydentowi dziekowac ? Duzo sie dzieje ? Prezydebt to niech lepiej wrqca na pwsip i juz od Lomzy zabierze swe rece ! Gdzie Ci inwestorzy????? Kazdy jeden potrafi festyny organizowac ale za robote sie zabra c nalo kto

    Nie dla chrzana !

  • Odpowiedz Cheeki Breeki poniedziałek, 28 sierpnia 2017 08:53 Umieszczone przez: Cheeki Breeki

    Mogli postawić od basenu wtedy całe pola by widziały co się dzieje :D

  • Odpowiedz Kitoszi poniedziałek, 28 sierpnia 2017 09:06 Umieszczone przez: Kitoszi

    widze ,że ratusz przed zbliżającymi się wyborami już zorganizował grupe internetowych hajterów. Pomimo faktu ,że miejsce zwyczajnie do tej imprezy się nie nadawało to na siłę teraz usiłuje się robić z tego sukces i trafiony pomysł.

  • Odpowiedz Aneczk zBL poniedziałek, 28 sierpnia 2017 09:57 Umieszczone przez: Aneczk zBL

    chrzanowski tak samo naaje się na prezydenta jak tamto miejsce na zorganizowanie imprezy .... żenada !

  • Odpowiedz Lili poniedziałek, 28 sierpnia 2017 10:00 Umieszczone przez: Lili

    dla mnie było super, ale oczywiście będą zawsze malkontenci, którym złote góry nie pomogą

  • Odpowiedz Aneczk zBL poniedziałek, 28 sierpnia 2017 12:50 Umieszczone przez: Aneczk zBL

    ty grzesiek ! ogarnij sie !!!

  • Odpowiedz Aneczk zBL poniedziałek, 28 sierpnia 2017 12:50 Umieszczone przez: Aneczk zBL

    ty grzesiek ! ogarnij sie !!!