niepodlegla-sweirp wloskie-wieczory
poniedziałek, 04 września 2017 07:55

Zagrali przed warsztatem. Dla dobrej zabawy [VIDEO i FOTO]

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(3 głosów)
Jak sami mówia, grają dla zabawy i nie traktują tego jak czegoś, co ma być profesjonalne. Zdecydowali się grać covery uznawanej przez wielu za prekursorów thrash metalu amerykańskiej grupy Metallica, dlatego przybrali podobnie brzmiącą nazwę. Mechanica, bo o tej łomżyńskiej kapeli mowa, po raz trzeci zaprosiła fanów ostrzejszego brzmienia na koncert swój i swoich przyjaciół z zespołów MadBee oraz SMOOTHNI.

brico lomza

Koncert przed warsztatem samochodowym prowadzonym przez Adama Kwiatkowskiego, jednego z członków zespołu Mechanica, zorganizowany został już po raz trzeci i w ten sposób doczekał się już nawet swojej własnej nazwy: Mechanica fest vol. 3. Jak sami podkreślają muzycy-amatorzy, chodzi w tym wszystkim o fajne spędzenie czasu i dobrą zabawę, a przy okazji jest też szansa na promowanie innych łomżyńskich kapel.

Dodatkową atrakcję tej niemal rodzinnej imprezy było ognisko, przy którym można było się ogrzać, a jeśli ktoś miał ochotę, mógł sobie nawet upiec kiełbaskę.

Zapraszamy na naszą relację z tego niecodziennego wydarzenia, które może w przyszłości przerodzi się w coś większego? Na uwagę zasługuje fakt, że impreza organizowana jest przez zapaleńców, którzy nie potrzebują do tego wielkich pieniędzy ani wsparcia władz czy sponsorów. Wszystko robią sami, a jak to wychodzi, możecie sami zobaczyć w naszej wideorelacji.

3 komentarzy

  • Odpowiedz Gajowy poniedziałek, 04 września 2017 08:09 Umieszczone przez: Gajowy

    Super

  • Odpowiedz rety poniedziałek, 04 września 2017 09:05 Umieszczone przez: rety

    Ciekaw czy było z 10 osob?

  • Odpowiedz Herbi poniedziałek, 04 września 2017 09:18 Umieszczone przez: Herbi

    Było świetnie, powodzenia i do następnego razu :)

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu