niepodlegla-sweirp wloskie-wieczory
środa, 06 września 2017 12:56

Same gwiazdy na zakończenie sezonu Imprez Zbyszko w Nowogrodzie

Napisane przez  materiał promocyjny
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Same gwiazdy na zakończenie sezonu Imprez Zbyszko w Nowogrodzie fot. nadesłane
Doskonale znane w całym regionie Imprezy Zbyszko, które co roku zaczynają się od majówki, powoli dobiegają do końca. Pozostały jeszcze trzy wydarzenia, ale za to jakie! Już 9. września - wyjątkowo w sobotę - do Nowogrodu zawita, jeden z najbardziej rozpoznawalnych raperów w Polsce - Raper Sobota. Posiada on na swoim koncie numery, których wyświetlenia sięgają kilkudziesięciu milionów, a jego fani na profilu Facebook to kilkaset tysięcy ludzi z Polski i świata.

brico lomza

Sobota na koncerty ściąga zawsze duże rzesze fanów, co można zobaczyć po zainteresowaniu wydarzeniem na Imprezach Zbyszko:
https://www.facebook.com/events/101087277293745/

15 września w Piątek - Nowogród gościć będzie gości z zagranicy. Legendarny duet Remady& Manu-l, odpowiadają za produkcje takich hitów jak: Single Ladies, Holidays, czy The Way We Are. Ich zeszłoroczny koncert na Imprezach Zbyszko, oceniony został jako jeden z najlepszych w sezonie.

22 września w piątek będzie miała miejsce ostatnia impreza a wystąpi na niej zespół MIG, których przedstawiać nie trzeba. Ich najnowszy utwór - Lalunia, w kilka tygodni stał się niesamowitym hitem.

Zadaniem organizatorów Imprez Zbyszko,  pomimo niepogodnego lata, sezon imprezowy cieszył się dużym zainteresowaniem. 

Chcielibyśmy korzystając z okazji, podziękować już teraz wszystkim, którzy biorą udział w tym przedsięwzięciu. Tym, którzy nas wspierają swoja pracą, pomagają i czuwają nad bezpieczeństwem imprez. Nasze wydarzenia, to nie tylko bowiem same koncerty, ale także szereg przygotowań, aby takie imprezy mogły się odbyć. Bez pracy i wsparcia wielu osób nie byłyby one na tak wysokim poziomie. Dzięki zaangażowaniu wielu osób - Imprezy Zbyszko w Nowogrodzie, każdego roku stają się w okresie letnim doskonale znanym miejscem, dla wszystkich fanów muzyki tanecznej. 

Serdecznie dziękujemy, także tym którzy co tydzień nas odwiedzają i biorą udział w tych wydarzeniach.

Organizatorzy

Sezon

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu