czwartek, 14 września 2017 11:34

Remady & Manu-L. Megakoncert w Nowogrodzie

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Kolejną, niesamowitą atrakcję przygotowali na dzisiejszy wieczór i noc organizatorzy Imprez Zbyszko w Nowogrodzie. Tym razem, na scenie pod wiatą, wystąpią Remady & Manu-L! Początek koncertu już o 22.30, zatem nie zwlekajcie z przyjazdem i nie spóźnijcie się!

planeta asow

- Tak! Udało nam się zaprosić ich także w tym roku! REMADY & MANU-L czyli duet, który odpowiada za jedną z najlepszych imprez w Nowogrodzie! - cieszą się organizatorzy Imprez Zbyszko.

Koncert rozpocznie się o godz. 22.30, ale start imprezy już o 20.00. Bawić się będziemy dłuuugo, bo sezon się kończy i trzeba nazbierać wspomnień. Szykujcie się i dzwońcie do Hotelu Nowogród o wolne pokoje, bo ta impreza może się przedłużyć! Na imprezie spotkacie setki znajomych z różnych województw. Zapowiada się atmosfera, której nie da się opisać! Tam trzeba po prostu być!

Oczywiście, koncert REMADY & MANU-L to główna atrakcja piątkowego wieczoru i nocy, ale przecież nie jedyna.

- Nie zabraknie naszych rozgrzewających i zawsze energicznych DJ-ów - zapewniają organizatorzy.

Na dzisiejszej imprezie zagrają dla Was Dj Lewy, Dj Marcos, Dj Adi, Dj Bartt Van Crazy oraz gościnnie Dj Łepek. Skład niebanalny wiec zapnijcie porządnie wrotki, bo tej nocy wszystko się może zdarzyć.

Przypominamy:

 • START: 20:00
 • BILETY: 20 zł

Oczywiście, jak zwykle, możecie wygrać wejściówki bezpłatnie. Wystarczy wziąć udział w konkursie, którego zasady stali bywalcy znają doskonale. Przypomnimy je jednak dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą (o ile tacy jeszcze są).

CO TRZEBA ZROBIĆ?!!!

1. Dołączyć do wydarzenia na FB
2. Udostępnić wydarzenie
3. Zaprosić znajomych
4. Dodać komentarz w wydarzeniu ile zaproszono osób "np. przed 989 po 1205"

A poniżej macie najnowszy numer REMADY & MANU-L - GIVE ME LOVE

4 komentarzy

 • Odpowiedz Obiektywny piątek, 15 września 2017 13:48 Umieszczone przez: Obiektywny

  jak dla mnie Zenek lub Sławomir to była niesamowita atrakcja ;) tych dwóch Panów zna cała Polska, a i o Nowogrodzie zrobiło się dzięki nim głośniej. A te dwa delikwenty na plakacie to kto? cóż oni w muzyce osiągnęli, że są "niesamowitą atrakcją"? i jeszcze bilety po 2 dyszki...ktoś tu chyba dawno u psychiatry nie był.

 • Odpowiedz bumbum09 piątek, 15 września 2017 15:45 Umieszczone przez: bumbum09

  nie polecam! ostry playback - w maju w Olsztynie nic szczególnego

 • Odpowiedz Zenek Sławomir Waza sobota, 16 września 2017 14:32 Umieszczone przez: Zenek Sławomir Waza

  Obiektywwny jak ma sie tyły jesli chodzi o muzyke rozrywkową to juz niczyja winna tylko twoja wiec nie pisz o psychiatrze. Tylko wspołczuc jesli dla Ciebie wielka atrakcja to Zenek lub Sławomir co niestety tylko siwadczy o tym jak pustym jestes odbiorca zamknietym w jednym gatunku muzycznym. Nie pozdrawiam

 • Odpowiedz Obiektywny sobota, 16 września 2017 15:42 Umieszczone przez: Obiektywny

  Zenek Sławomir Waza współczuć to ja mogę ewentualnie Tobie, bo byłeś jednym z niewielu ludzi na tym "koncercie" muzyki z playbacku :) a jeśli twierdzisz, że Zenek oraz Sławomir nie byli wielką atrakcją (o ile nie największą tego lata w Nowogrodzie) to jesteś ograniczony umysłowo i rzeczywiście w dalszym ciągu zalecam wizytę u psychiatry ;) oczywiście też NIE pozdrawiam.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu