wtorek, 03 października 2017 06:59

Wschodząca gwiazda disco polo z nowym klipem [VIDEO]

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(21 głosów)
O rozterkach młodego mężczyzny, w którego naturze z całą pewnością nie leży monogamia, śpiewa w swoim nowym klipie wschodząca gwiazda disco polo - SebBoy. Sebastian Urbanowski, bo o nim mowa, pochodzi spod Łomży i już sam ten fakt powoduje, że jego szanse na sukces na scenie disco polo rosną...

brico lomza

Pólnocno-wschodnia Polska to prawdziwe zagłębie artystów disco polo. Z okolic Białegostoku czy Łomży pochodzą prawdziwe gwiazdy tego gatunku, który niezmiennie cieszy się popularnością. Jej fala wyniosła już wielu wykonawców, choć niektózy skończyli jako gwiazdy jednego przeboju. Jak będzie z Sebastianem, który jest na początku swej scenicznej przygody?

Teledysk nagrany do piosenki "Dziewczyna nie na stałe" światło dzienne ujrzał w niedzielę 1 października. W ciągu jednej doby, bez żadnej szerokiej promocji, zanotował już ponad 2 tys. odtworzeń w kanale YouTube SebBoya, co nieźle rokuje na przyszłość. Sama piosenka, jak to w disco polo, nie zaskakuje specjalnie tematyką, która krąży wokół relacji damsko-męskich. Czy wpadająca w ucho melodia i łatwy do zapamiętania tekst wystarczą, by podbiła serca fanów i osiągnęła status przeboju?

Sebastian Urbanowski znany jako Formacja SebBoy pochodzi z okolic Łomży. Jego pasją jest muzyka. Zagrał już kilka koncertów, m.in w Giżycku (Amfiteatr Twierdzy Boyen) i w Łomży, na imprezie charytatywnej dla Roberta. Grał również w Białej Piskiej i zajął drugie miejsce w konkursie młodych talentów.

Jak mówi, to wszystko jednak było za mało, więc postanowił nakręcić teledysk do swojej piosenki "Dziewczyna nie na stałe", który możecie zobaczyć poniżej. Nagranie klipu zrealizowane zostało w Piszu i Białej Piskiej.

W górę