vizo-mylomza baner jesienny2017-1000x200px
niedziela, 22 października 2017 14:16

W Piątnicy trwa 21. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego [VIDEO i FOTO]

Napisane przez  mano
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
W Piątnicy trwa 21. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego [VIDEO i FOTO] fot. www.mylomza.pl
W XXI Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego Sportowego „o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego, Starosty Łomżyńskiego i Prezydenta Miasta Łomża” na parkiecie w hali sportowej w Piątnicy wystąpi ponad 220 par tanecznych tańca towarzyskiego sportowego z województwa Podlaskiego, całej Polski, Łomży i okolic.

Ze względu na bardzo dobre opinie za dotychczasową wzorową organizację imprezy, obecna edycja turnieju zyskała wyższa rangę. Organizatorzy otrzymali od Zarządu Podlaskiego Związku Tańca Sportowego w Białymstoku organizację „Mistrzostw Województwa Podlaskiego na 2017 rok dla tancerzy z naszego województwa”.

W ramach tego turnieju odbędą się Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Sportowym Tańcu Towarzyskim na 2017 rok, XI Dziecięca Gala Taneczna par rekreacyjnych klas H, G i F z udziałem dzieci i młodzieży z łomżyńskich szkół w wieku od 7 do 16 lat,

- Odbędą się także liczne pokazy taneczne grup tanecznych i działających w Klubie Tańca Towarzyskiego „AKAT”. W bieżącej edycji turnieju gościć będziemy tancerzy z wielu miast naszego kraju, około 450 par tanecznych. Zawodnicy będą rywalizować w dwudziestu ośmiu kategoriach tanecznych – informują organizatorzy.

Gwiazda wieczoru Iwona Szymańska Pavlovic – juror Tańca z Gwiazdami, która poprowadzi wieczorna Galę Taneczną naszego turnieju.

Impreza biletowana. Bilet wstępu na trybuny: 20 zł od osoby (cały dzień), dzieci do lat 7 wstęp wolny.

2 komentarzy

  • Odpowiedz retro poniedziałek, 23 października 2017 00:09 Umieszczone przez: retro

    Świetna impreza. Szkoda , że Łomża nie ma hali widowiskowej z prawdziwego zdarzenia.

  • Odpowiedz obserwator poniedziałek, 23 października 2017 20:50 Umieszczone przez: obserwator

    W Łomży nie ma nic porządnego...

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu