wloskie-wieczory dom lomza
niedziela, 22 października 2017 16:05

Zobacz kandydatki do Miss Ziemi Łomżyńskiej 2018 [VIDEO i FOTO]

Napisane przez  mano
Oceń ten artykuł
(5 głosów)
Zobacz kandydatki do Miss Ziemi Łomżyńskiej 2018 [VIDEO i FOTO] fot. Paweł Wądołowski
Ponad 50 kandydatek to tytułu Miss Ziemi Łomżyńskiej 2018 oraz Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2018 zarejestrowali wczoraj w Galerii Veneda organizatorzy konkursu. Wybory Miss Ziemi Łomżyńskiej są integralną częścią najbardziej prestiżowego Narodowego Konkursu Piękności - Miss Polski.

brico lomza

- W tym roku frekwencja nas bardzo zaskoczyła ponieważ zgłoszeń internetowych było o wiele więcej niż w latach ubiegłych, więc zapowiada się naprawdę świetnie. Zaczęliśmy o 12.00, a dziewczyny czekały już przed południem – cieszy się Anna Kurządkowska, organizatorka trzeciej już edycji konkursu.

Spośród kandydatek, które mogliśmy wczoraj zobaczyć na castingu w Galerii Veneda zostanie wybrana grupa dziewcząt,  które przez trzy miesiące będą przygotowywały się do finału. Wielka Gala została zaplanowana na 10 lutego 2018 roku. Poprowadzi ją Krzysztof Ibisz.

Zapraszamy do obejrzenia naszej relacji wideo z castingu, jak również do fotogalerii z kandydatkami autorstwa Pawła Wądołowskiego.

12 komentarzy

 • Odpowiedz dejw niedziela, 22 października 2017 18:30 Umieszczone przez: dejw

  konkurs na miss brzydka 2017 lepiej ogłoście to zagłosuje,niektórym uczestniczkom i kilo tapety na masce nie pomoże

 • Odpowiedz ++++ niedziela, 22 października 2017 18:34 Umieszczone przez: ++++"w pajęczynie" "zło tych myśli" Ojca Św tak samo jak Św.Inkwizycja++++++

  czy w regionie komżyńskiego duspasterstwa cmentarnianej kultury wszystko musi kierować się do "ZIEMI" tej Ziemi ?????


  a nie lepsze by były wybory MISS INTELIGENCJI ŁOMŻYŃSKIEJ

 • Odpowiedz ... niedziela, 22 października 2017 19:17 Umieszczone przez: ...

  Miss nastolatek przyznam trafiona, ale starsza tragedia.. Brak figury, wzrostu, uroda raczej przeciętna a buty na 20 cm szpipce wszystkiego nie załatwią. Życzę lepszego wyboru w przyszlym roku!!

 • Odpowiedz Mieszkaniec niedziela, 22 października 2017 20:02 Umieszczone przez: Mieszkaniec

  „ZOBACZ KANDYDATKI NA MISS” przepraszam bardzo ale tytuł nie bardzo adekwatny do tych zdjęć... 3/4 zdjęć to byłych „MISS”. Porażka mylomza ;)

 • Odpowiedz :) niedziela, 22 października 2017 20:58 Umieszczone przez: :)

  czy tylko dla mnie to jest zalosne i te dziewczyny "miss" sa zalosne ?

 • Odpowiedz lolek poniedziałek, 23 października 2017 10:19 Umieszczone przez: lolek

  Znam niektóre i określę jednym słowem :pustak. Jak patrzę na te zdjęcia, to niektóre "ślicznotki" chyba nie mają lustra w domu.

 • Odpowiedz Abs poniedziałek, 23 października 2017 15:11 Umieszczone przez: Abs

  Nie mówcie nic na Miss nastolatek,nie wygląda na pustaka, a poza tym uczy sie w II LO i to chyba juz cos znaczy! Nie wspominając o miss dorosłej! Wyglada jak wiejska dziewoja i do tego niezbyt inteligentna.

 • Odpowiedz lomzyk poniedziałek, 23 października 2017 15:31 Umieszczone przez: lomzyk

  Dziś miss Łomży jutro, kto wie, może jakiś Arab będzie chciał jej narobić na twarz.

 • Odpowiedz madax poniedziałek, 23 października 2017 21:21 Umieszczone przez: madax

  Co to za dzieci??

 • Odpowiedz missziemilomzynskiejlove niedziela, 12 listopada 2017 10:23 Umieszczone przez: missziemilomzynskiejlove

  Pójść i tego nie wygrać to porażka. Zawsze wiesniary, a w tym roku również patusiary. Myśląc jak mężczyzna-wiesniak uroda 5-6/10, by po tym gownie stać się chociaż 7/10. Przynajmniej śmieszne jak te wiesniarki załapują się pierwszych trójek i robią już minki jak gwiazdy resztę życia. To jest konkurs dla tych, które nie zamierzają chyba nigdy wyjeżdżać z Łomży i świadczy o tym wasze pwsip oraz teledyski disco polo, za których usunięcie będziecie płacić gruby hajs jeśli staniecie na drodze do prawdziwego sukcesu.

 • Odpowiedz missziemilomzynskiejlove niedziela, 12 listopada 2017 10:25 Umieszczone przez: missziemilomzynskiejlove

  Pójść i tego nie wygrać to porażka. Zawsze wiesniary, a w tym roku również patusiary. Myśląc jak mężczyzna-wiesniak uroda 5-6/10, by po tym gownie stać się chociaż 7/10. Przynajmniej śmieszne jak te wiesniarki załapują się pierwszych trójek i robią już minki jak gwiazdy resztę życia. To jest konkurs dla tych, które nie zamierzają chyba nigdy wyjeżdżać z Łomży i świadczy o tym wasze pwsip oraz teledyski disco polo, za których usunięcie będziecie płacić gruby hajs jeśli staniecie na drodze do prawdziwego sukcesu.

 • Odpowiedz pozdrawiam niedziela, 12 listopada 2017 10:37 Umieszczone przez: pozdrawiam

  Ładna i szanująca się dziewczyna tam nie pójdzie, wiec nie dziwcie się ze kurwy i pustaki. Gdzie są rodzice, gdy wasze dzieci przynoszą wam taki wstyd? Ruszcie głowa, bo jeśli będą znaczyć coś w społeczeństwie, to ludzie wygrzebia to po wielu latach, by je pogrążyć. Miss 20+ i tak już nic nie osiągną i doskonale o tym wiedza, ale jeśli idzie tam mała bezmózga dziewczynka 15 lat to z góry skazujecie ja na pwsip

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu