wloskie-wieczory dom lomza
czwartek, 26 października 2017 07:51

Nagroda Marszałka Województwa Podlaskiego dla Przemysława Karwowskiego

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Nagroda Marszałka Województwa Podlaskiego dla Przemysława Karwowskiego fot. Wrota Podlasia
Artysta plastyk, scenograf Teatru Lalki i Aktora w Łomży, Przemysław Karwowski odebrał wczoraj w Operze i Filharmonii Podlaskiej - Europejskim Centrum Kultury w Białymstoku z rąk wicemarszałka woj. podlaskiego Macieja Żywno doroczną Nagrodę Marszałka Województwa Podlaskiego za sezon artystyczny 2016/2017.

brico lomza

Gala wręczenia Nagród Marszałka Województwa Podlaskiego w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury za sezon 2016/2017 odbyła się 25 października br. w Operze i Filharmonii Podlaskiej - Europejskie Centrum Kultury. W uroczystościach wzięli udział artyści, dyrektorzy podlaskich placówek kultury, przedstawiciele samorządu. Nagrody wręczali Marszałek Województwa Podlaskiego Jerzy Leszczyński i Wicemarszałek Maciej Żywno.

Kapituła nagrody Marszałka Województwa Podlaskiego spośród piętnastu nominowanych, wybrała siedmiu laureatów. Za całokształt dokonań artystycznych marszałkowską nagrodę otrzymał artysta plastyk, scenograf Teatru Lalki i Aktora Przemysław Filip Karwowski.

Laureaci zgodnie podkreślali, że nagroda jest ogromnym wyróżnieniem i daje motywację do pracy i dla tych, którzy od wielu lat tworzą i dla tych, którzy są na początku działalności artystycznej.

1 komentarz

  • Odpowiedz Witold czwartek, 26 października 2017 23:29 Umieszczone przez: Witold

    Przemeku moje najszczersze gratulacje.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu