vizo-mylomza baner jesienny2017-1000x200px
piątek, 03 listopada 2017 07:56

Piękni i Młodzi z nowym teledyskiem [VIDEO]

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(10 głosów)
Wczoraj wieczorem miała miejsce oficjalna premiera nowego teledysku grupy Piękni i Młodzi do piosenki Przeznaczeni! Nowa piosenka, co raczej nie jest zaskoczeniem, opowiada o... miłości.

Klip zrealizowany został w Atenach. Wielogodzinna praca na planie zaowocowała ciekawym materiałem, który zrealizowała firma Stykki Multimedia, która po raz kolejny współpracuje z zespołem Piękni i Młodzi.

Czy utwór pt. "Przeznaczeni!" stanie się hitem 2017 roku?

13 komentarzy

  • Odpowiedz rety piątek, 03 listopada 2017 08:00 Umieszczone przez: rety

    buahaha jacy to oni muzycy,dlaczego na zywo nie spiewaja,W polsce powinien byc zakaz spiewania z playbaku

  • Odpowiedz Meloman piątek, 03 listopada 2017 08:52 Umieszczone przez: Meloman

    Kupa

  • Odpowiedz marcell piątek, 03 listopada 2017 09:37 Umieszczone przez: marcell

    do pięknych i młodych to im daleko,kto napisał słowa i stworzył podkład muzyczny do tej piosenki?

  • Odpowiedz kiku piątek, 03 listopada 2017 09:44 Umieszczone przez: kiku

    Magda pokaż się bdz makijażu:)

  • Odpowiedz ilu piątek, 03 listopada 2017 12:30 Umieszczone przez: ilu

    Dobra nuta. Będzie hit zobaczycie.
    A hejtusiom, którzy nic w życiu nie są w stanie osiągnąć, zazdrość do klawiatury spływa.

  • Odpowiedz enej piątek, 03 listopada 2017 13:37 Umieszczone przez: enej

    pani Magda mocno przybrała na wadze. Te meskie spaślaki nic robia aby zrzucić wage.

  • Odpowiedz bbbb piątek, 03 listopada 2017 15:28 Umieszczone przez: bbbb

    @ilu
    > A hejtusiom, którzy nic w życiu nie są w stanie osiągnąć, zazdrość do klawiatury spływa.

    Ale im dogadałeś i zaszufladkowałeś. Mistrz riposty.

  • Odpowiedz Meloman piątek, 03 listopada 2017 15:58 Umieszczone przez: Meloman

    @ilu

    Oprócz disco-polo istnieje też muzyka :)
    Nie mierz innych swoją miarą.

  • Odpowiedz janeczek2222 piątek, 03 listopada 2017 21:14 Umieszczone przez: janeczek2222

    Podobno w tej grupie jest kilku ( nie wiem ilu, nie interesuję się tym zespołem ) mężczyzn i jedna kobieta.

    Może mi ktoś napisać kto jest jakiej płci na tym teledysku?
    Nie odróżniam.

    Wszyscy jednakowe fryzury, takie same ciuchy ( kobiece, jak na mój gust ) i męskie rysy twarzy.

    Swoją drogą to każdy bez talentu może cokolwiek zaśpiewać, a później swój głos przerobić komputerowo.

    Co za czasy, żeby ludzie się jarali beztalenciem i bezpłciowością.
    Ehhh, żal.

  • Odpowiedz muza sobota, 04 listopada 2017 09:10 Umieszczone przez: muza

    wzięliby się za jakieś ambitniejsze śpiewanie zamiast łupudowania...

  • Odpowiedz FACHER MACHER sobota, 04 listopada 2017 09:45 Umieszczone przez: FACHER MACHER

    Po co ambitne śpiewanie @muza. Spójrz na to z szerszej perspektywy. W tym kraju 37.58% wyborców wybrało partię socjalistyczną PiS bo obiecali im pieniądze z nieba. Z tych 37.58% wyborców połowa sądzi, że pieniądze na 500+ biorą się uwaga ... z "pieniędzy rządowych". Idąc dalej, ludzie ci wierzą we wszystko co im powie TVPiS - jakiś miesiąc temu słyszałem od ich wyborców, że Polska ma uwaga ... nadwyżkę budżetową przy czym, budżet na 2017 rok był uchwalony z deficytem xDDD Biedni półinteligentni ludzie uwierzyli, że nadwyżką budżetową nazywa się różnicę pomiędzy założonym budżetem a uzyskanym.

    Przyjmij zatem @muza, że muzyka nie musi być ambitna bo ambitnej słucha mniejszość, uczciwie podatki płaci mniejszość, inteligentnych ludzi jest mniejszość. Po prostu w tym kraju rządzi większość czyt. głupota i taka muzyka się sprzedaje.

  • Odpowiedz TORINO sobota, 04 listopada 2017 18:08 Umieszczone przez: TORINO

    Bardzo lubię zespół .Piosenka wpada w ucho,ale teledysk przyprawia o zawrót głowy.. czekam na następne przeboje.. tym razem dużych braw nie bedzie .

  • Odpowiedz tomtom sobota, 04 listopada 2017 19:43 Umieszczone przez: tomtom

    Stac ich na wiecej ..Szmira