wloskie-wieczory dom lomza
środa, 08 listopada 2017 08:24

Znani rekolekcjoniści będą w Zambrowie

Napisane przez  materiał promocyjny
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Trwają zapisy na trzydniowe rekolekcje charyzmatyczne z ojcami Antonello Cadeddu oraz Enrique Porcu, które odbędą się za trzy tygodnie w Zambrowie. Jak udało nam się dowiedzieć, są jeszcze wolne miejsca!

brico lomza

Proboszcz Parafii Rzymskokatolickiej pw. Ducha Świętego w Zambrowie ks. kan. Jarosław Olszewski wraz ze Wspólnotą Juda zapraszają na rekolekcje ewangelizacyjne pn. „Schroń się w moich ramionach”, które poprowadzą ojcowie Antonello Cadeddu oraz Enrique Porcu w dniach 24-26 listopada 2017 r. w hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Zambrowie.

O. Enrique Porcu i o. Antonello Cadeddu to pochodzący z Sardynii kapłani, którzy żyją z ubogimi w slumsach São Paolo w Brazylii. Prowadzą wspólne życie z ludźmi najbardziej opuszczonymi: z bandytami, dealerami narkotyków, prostytutkami. Nocują razem z nimi na ulicy, żeby zabierać ich do prowadzonych przez nich domów i głosić im miłość Boga. Ofiarowują im przede wszystkim słowo Boże i moc Ducha Świętego. W 2000 r. powołali do życia katolicką wspólnotę „Przymierze Miłosierdzia” (Alianca de Misericordia). Obecna dziś w 36 miastach Brazylii, a także w Portugalii, we Włoszech, Francji, Belgii i w Polsce wspólnota gromadzi i jednoczy siły mężczyzn i kobiet, celibatariuszy i małżonków, kapłanów i ludzi świeckich. Wezwani przez Boga na różne sposoby ewangelizują i ufając w moc Ducha Świętego realizują wszelkie dzieła Miłosierdzia. Charyzmatem wspólnoty jest praca z ubogimi i ewangelizacja. Ich misją jest stać się żywą ekspresją miłości miłosiernej, rozlewającej się z Bożego serca dla najbiedniejszych materialnie i duchowo.

Spotkania z Ojcami zawsze pozostają w sercach i pamięci wierzących. Swoją posługą o. Antonello i o. Enrique udowadniają, że kiedy wkracza w codzienną rzeczywistość wiara, moc Ducha Świętego i prawdziwa miłość do Jezusa, wtedy w krótkim czasie dzieją się prawdziwe cuda. Jezus uzdrawia, leczy, daje nowe życie, obdarza miłością. 

Listopadowe rekolekcje w Zambrowie potrwają trzy dni. Rozpoczną się w piątek, 24 listopada wieczorem, a zakończą w niedzielę, 26 listopada po obiedzie. Hasło przewodnie tego wydarzenia brzmi: „Schroń się w moich ramionach”. 

W imieniu organizatorów zapraszamy na:

Rekolekcje ewangelizacyjne 
z o. Antonello Cadeddu oraz o. Enrique Porcu
ph. „Schroń się w moich ramionach”

24-26 listopada 2017 r.
hala ZSO w Zambrowie 
www.rekolekcje.wspolnota-juda.pl

Wszelkie dodatkowe informacjeszczegółowy program rekolekcji oraz zapisy znajdziecie na stronie: www.rekolekcje.wspolnota-juda.pl.

UWAGA! O przyjęciu na rekolekcje decyduje poprawne zapisanie się i kolejność wpłat. Rekolekcje mają charakter zamknięty i tylko zarejestrowane osoby mogą w nich uczestniczyć. Organizatorzy nie zapewniają noclegów osobom przyjezdnym. Ofertę noclegów w Zambrowie można znaleźć na portalu zambrow.orgzakładce - Katalog Firm Zambrowskich.

 74acd23d0a3d7c9dad9d90264c11eda6 XL

4 komentarzy

 • Odpowiedz Zwykły człowiek poniedziałek, 06 listopada 2017 17:43 Umieszczone przez: Zwykły człowiek

  "UWAGA! O przyjęciu na rekolekcje decyduje poprawne zapisanie się i kolejność wpłat."
  Sprawdziłem min. 90 pln od osoby.Jeszcze trochę i za wejście do kościoła trzeba będzie zapłacić.

 • Odpowiedz rasputin77 poniedziałek, 06 listopada 2017 22:51 Umieszczone przez: rasputin77

  A myslisz ze sale to dzis wynajma ci za darmo do tego inne koszty organizacyjne. Bylem na takich rekolekcjach, jezeli ktos nie byl to goraco polecam. Moc Ducha Swietego jest niesamowita w takich miejscach, bardzo duzo uzdrowien fizycznych i duchowych. Jeszcze kilka lat temu bylem bardzo ostrozny jezeli chodzi o takie rekolekcje dzis wiem ze daja niesamowity bodziec do wiary

 • Odpowiedz roj wtorek, 07 listopada 2017 06:08 Umieszczone przez: roj

  idzcie i gloscie......

 • Odpowiedz Ewik wtorek, 07 listopada 2017 12:01 Umieszczone przez: Ewik

  również zachęcam, zawsze warto posłuchać mądrych ludzi... Jest listopad, miesiąc zadumy, czasami warto się zatrzymać i chociażby z ciekawości współuczestniczyć, nawet jeżeli miło to by być, ten jeden jedyny raz.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu