vizo-mylomza baner jesienny2017-1000x200px
środa, 08 listopada 2017 08:22

Zwycięzcy XXII Nadnarwiańskiego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej [FOTO]

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Zwycięzcy XXII Nadnarwiańskiego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej [FOTO] fot. GOK Piątnica / FB
7 listopada 2017 r. wyniki XXII Nadnarwiańskiego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej przestały być tajemnicą. Tuż po galowych występach, przewodnicząca jury p. Agnieszka Żemek-Pawczyńska, przedstawiła wszystkim gościom werdykt jurorów.

Jury konkursu nie mogło narzekać na brak pracy, bo obejrzało i wysłuchało aż 56 występów z udziałem 60 uczestników z placówek oświatowych i kulturalnych z terenu powiatu łomżyńskiego (SP Jedwabne, ZSzP Piątnica, SP Drozdowo, SP Jarnuty, SP Dobrzyjałowo, SP Rakowo-Boginie, SP Olszyny, SP Wygoda, SP Kisielnica, SP Jeziorko, SP Kupiski, PG Miastkowo, SP Konarzyce). Ostatecznie komisja w składzie Agnieszka Żemek - Pawczyńska – przewodnicząca, Grzegorz Sekmistrz, Małgorzata Domagała-Rogalska oraz Ryszard Kulaszewski postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

w kategorii I - przedszkola

I miejsce - Jowita Cwalina Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy
II miejsce - Joanna Fabin Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy
III miejsce - Anna Rutkowska Szkoła Podstawowa w Jedwabnem – Punkt Przedszkolny

Wyróżnienie

Maja Roburta, Krzysztof, Jasiński i Antonina Turowska
Szkoła Podstawowa w Jedwabnem – Punkt Przedszkolny
Oliwia Konert Szkoła Podstawowa w Olszynach

w kategorii II - klasy I - III szkół podstawowych

I miejsce - Zuzanna Skopek Szkoła Podstawowa w Kupiskach
II miejsce - Dawid Baranowski Szkoła Podstawowa w Drozdowie
III miejsce - Zuzanna Jakubiak Szkoła Podstawowa w Kupiskach, Łucja Baczewska Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy

w kategorii III - klasy IV - VI szkół podstawowych

II miejsce - Kacper Sejnowski, Katarzyna Boguska - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy, Szkoła Podstawowa w Jarnutach
III miejsce - Weronika Żelazna Szkoła Podstawowa w Kupiskach, Łukasz Sobczyński Szkoła Podstawowa w Kisielnicy

Wyróżnienie:
Michał Waniewsk Szkoła Podstawowa w Jeziorku
Nikola Kotowska Szkoła Podstawowa w Drozdowie

w kategorii IV – klasy VII i gimnazja

I miejsce - Anita Korytkowska PG w Miastkowie
II miejsce - Joanna Truskolaska, Martyna Truskolaska - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy
III miejsce - Patrycja Grabowska Szkoła Podstawowa w Wygodzie

Wyróżnienie:

Natalia Bajno, Daria Rydelska - PG Miastkowo
Anna Amelia Kopczewska - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy

Do XXV Giełdy Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej im. Marka Żemka organizowanej przez Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży w dniach 1 i 2 grudnia, zostali zakwalifikowani wszyscy wymienieni z kategorii II, III, i IV

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu