vizo-mylomza baner jesienny2017-1000x200px
sobota, 11 listopada 2017 10:45

Tryptyk Polski z okazji 99 Rocznicy Odzyskania Niepodległości [VIDEO]

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży zaprosił w piątek 10 listopada na „Tryptyk Polski" - koncert z okazji 99 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Była to wokalno - taneczna opowieść patriotyczna, a jednocześnie finał i podsumowanie pracy dzieci, młodzieży i osób niepełnosprawnych biorących udział w warsztatach w ramach zadania Aktywni w kulturze.

- Brakowało mi tutaj, w naszym ośrodku, programu na takie patriotyczne okazje. Postanowiłam, że to taka dobra okazja aby wykorzystać to wszystko, to całe zaplecze, które mamy, może uda się jeszcze wzbogacić i zrobić taki koncert - tłumaczy Justyna Wawrzyniak, choreograf zespołu pieśni i tańca ŁOMŻA z Regionalnego Ośrodka Kultury w Łomży.

Przygotowania do koncertu rozpoczęły się już w sierpniu, podczas wakacyjnych warsztatów. Kolejne miesiące upłynęły na intensywnej pracy już w ROK-u, czego efekt mogliśmy podziwiać wczoraj, na scenie Katolickiego Centrum Kultury.

Zapraszamy do obejrzenia naszej wideorelacji z tego wydarzenia.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu