stefczyk lomza
wtorek, 23 stycznia 2018 08:49

Wiszu z nowym teledyskiem - Słodko do mnie mów [VIDEO]

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(212 głosów)
Z nowym teledyskiem, którego premiera miała miejsce w poniedziałek 22 stycznia, Piotr Wiszowaty czyli popularny "Wiszu" chce podbić serca swoich fanów. Lekka i łatwo wpadająca w ucho muzyka w połączeniu z dynamicznie zrealizowanym materiałem wideo daje szansę na sukces.

FABRYKA 300-250

Teledysk został zrealizowany przez firmę Salem Design Studio. Zdjęcia wykonano w Białymstoku w klubie Hype oraz apartamencie. W teledysku gościnnie wystąpił Marcin Kłosowski który wygrał ostatnią edycję Disco Star.

Utwór inspirowany był tym że w codziennym życiu słyszymy słodkie rzeczy od ukochanej osoby.

W klipie oprócz Piotrka zobaczymy takie osoby jak: Agnieszka Chrzanowska, Kuba Kołtun, Martyna Julia, Daria Teresa Nowak, Marcin Maro, Mateusz Kłosowski, Gosia Piwońska.

26 komentarzy

  • Odpowiedz qwerty wtorek, 23 stycznia 2018 09:05 Umieszczone przez: qwerty

    Aha. To takie interesujące.

  • Odpowiedz kikuś wtorek, 23 stycznia 2018 09:20 Umieszczone przez: kikuś

    dziewczyny fajne,tekst piosenki i wykonanie na poziomie przedszkolaka

  • Odpowiedz żenada wtorek, 23 stycznia 2018 09:24 Umieszczone przez: żenada

    ale kicha :(

  • Odpowiedz Czytelnik wtorek, 23 stycznia 2018 09:43 Umieszczone przez: Czytelnik

    O kim jest ten artykuł? Kto to jest? Kim są osoby, które jeszcze możemy zobaczyć? Śmiech na sali.

  • Odpowiedz takze tego wtorek, 23 stycznia 2018 09:50 Umieszczone przez: takze tego

    Kiedy byłem mały,
    zawsze chciałem dojść na koniec świata,
    kiedy byłem mały,
    pytałem gdzie i czy w ogóle kończy się ten świat...

    W życiu piękne są tylko chwile,
    w życiu piękne są tylko chwile

    Kiedy byłem mały,
    pytałem co to życie,
    co to życie mamo,
    widzisz życie to ja i Ty,
    ten ptak, to drzewo i kwiat,
    odpowiadała mi...

    W życiu piękne są tylko chwile,
    w życiu piękne są tylko chwile

    Teraz jestem duży i wiem,
    że w życiu piękne są tylko chwile,
    dlatego czasem warto żyć,
    dlatego czasem warto żyć...

    W życiu piękne są tylko chwile,
    w życiu piękne są tylko chwile,
    w życiu piękne są tylko chwile,
    w życiu piękne są tylko chwile,
    tylko chwile

  • Odpowiedz Ulke9 wtorek, 23 stycznia 2018 10:24 Umieszczone przez: Ulke9

    wiszu hahahahahahahahahhaha

    żenada ten teledysk ! ;)
    grać po weselach dalej a nie się za swoje utwory brac

  • Odpowiedz DDDDDD545 wtorek, 23 stycznia 2018 11:49 Umieszczone przez: DDDDDD545

    ŻENUJĄCE TO JUZ !

    W mosirze WIADOMO CO SIĘ DZIEJE

    nie dla chrzana i jego kolegów !

  • Odpowiedz absolwent wtorek, 23 stycznia 2018 11:58 Umieszczone przez: absolwent

    łoo matko,w Jeziorku swego czasu był lepszy muzykant

  • Odpowiedz MRX wtorek, 23 stycznia 2018 12:00 Umieszczone przez: MRX

    Buahahahaah padlem .ludzi wesice sie nauczcie spiewac,skonczcie szkoly a nastepnie sie beirzcie

  • Odpowiedz MRX wtorek, 23 stycznia 2018 12:00 Umieszczone przez: MRX

    Buahahahaah padlem .ludzi wesice sie nauczcie spiewac,skonczcie szkoly a nastepnie sie beirzcie

  • Odpowiedz TooR Lomza wtorek, 23 stycznia 2018 12:06 Umieszczone przez: TooR Lomza

    Chłopak realizuje się, rozwija swoją pasję, nagrywa nowe teledyski gra koncerty

    Wielki pozytyw !!!!

    Jak zwykle czepianie się na forum chyba ludzie z nudów to robicie, nie macie na życie żadnego pomysłu !!! Ale jeden plus przynajmniej nabijacie statystyki :)))

  • Odpowiedz Email52 wtorek, 23 stycznia 2018 12:38 Umieszczone przez: Email52

    jakie miasto taki celebryta ! :)

  • Odpowiedz LLLL wtorek, 23 stycznia 2018 12:39 Umieszczone przez: LLLL

    wiocha dla mnie ten typ

  • Odpowiedz WarszawaRol wtorek, 23 stycznia 2018 12:47 Umieszczone przez: WarszawaRol

    straszna ;)

  • Odpowiedz Lilianka83 wtorek, 23 stycznia 2018 12:48 Umieszczone przez: Lilianka83

    hahahahahahah Wiszu -teraz będzie spamował na swym fejsie i wysyłał wszystkim znajomych co koło nich stał w biedronce w kolejce

  • Odpowiedz qwerty wtorek, 23 stycznia 2018 17:20 Umieszczone przez: qwerty

    @TooR Lomza

    Pamiętasz filmy o Asterixie. Był taki grajek, też rozwijał swoją pasję, ale był zawsze kneblowany, bo nikt nie chciał go słuchać.

    Tak to jest gdy brak samokrytyki i talentu.

  • Odpowiedz qwerty wtorek, 23 stycznia 2018 17:21 Umieszczone przez: qwerty

    Konstruktywne komentarze są usuwane.

  • Odpowiedz Edzia095 wtorek, 23 stycznia 2018 20:27 Umieszczone przez: Edzia095

    Proponuje wiekszosci kupic sobie masc na bol dupy

  • Odpowiedz Dieta120 wtorek, 23 stycznia 2018 20:43 Umieszczone przez: Dieta120

    Na tym portalu wypowiada sie tylko wioska hehe

  • Odpowiedz Aneta gruba wtorek, 23 stycznia 2018 22:49 Umieszczone przez: Aneta gruba

    Chłopak się rozwija a niektórym dupe sciska

  • Odpowiedz Aneta gruba wtorek, 23 stycznia 2018 22:51 Umieszczone przez: Aneta gruba

    A najgorzej ten macie ze sniadeckiego

  • Odpowiedz Aneta gruba wtorek, 23 stycznia 2018 22:53 Umieszczone przez: Aneta gruba

    A najgorzej tej macierze ze sniadeckiego

  • Odpowiedz hehe środa, 24 stycznia 2018 08:02 Umieszczone przez: hehe

    @Edzia095
    @Dieta120
    @Aneta gruba

    ale im dogadałyście, hehe

    Chłopak się rozwija, to co że nie umie śpiewać a jego piosenki to wiocha, ważne, że chce, hehe

    Rozumiem, że to "hehe" to już taka wisienka na torcie, argument nie do obalenia, zmasakrowanie przeciwnika.

  • Odpowiedz Aneta gruba środa, 24 stycznia 2018 08:31 Umieszczone przez: Aneta gruba

    Ty kup lustro i się dobrze w nim obejrzyj fantastko .hehe

  • Odpowiedz Danielmic środa, 24 stycznia 2018 08:37 Umieszczone przez: Danielmic

    ижевск работа бизнес-тренер франчайзинг спортивная оежда уц образование и бизнес кмс в гугл адвордс продвижение сайтов, оформление раскрутка обучение гостиничному бизнесу в швецарии резюме менеджер по франчайзингу франчайзинг скачать реферат создание сайта раскрутка качественное kosten social media marketing вакансии студия веб дизайна скрипт сайта seo sprint бизнес-кейсы про инвестиции горячие обеды привлечение клиентов какой нужен капитал для франчайзинга

    разработанный бизнес тренинг книги по smm seo продвижение реферат маркетинговый план предпренимателя тренинг технология прорыва в бизнесе и жизни франчайзинг медицина визитки бизнес тренера центаральный инвестиционный фонд как открыть ооо в другом городе в 2015 году бизнес-образование в таджикистане привлечение клиентов в риэлторском де

    франчайзинговая сеть глобэкс агентство email маркетинга маркетинговый анализ рынка ночных заведений открыть ооо алгоритм что такое веб студия заказ продвижение сайта раскрутка ipb btl агентство макси-маркетинг оптимизация сайтов поисковое продвижение оптимизация сайта под поисковые системы маркетинговый план производства пеллет франчайзинг юлия

    modx сео оптимизация кока-кола франчайзинг народный чековый инвестиционный фонд сбербанка россии выплаты seo sprint ru официальный сайт отзывы logo директ маркетинговое агентство чековый инвестиционный фонд московская недвижимость фонд оптимизация и продвижение сайтов учебники особенности функционирования модуля scm в erp системах всё про продвижение раскрутка сайта yabb оптимизация и продвижение сайтов читать онлайн

    инвестиционный фонд г.набережные челны франчайзинг в организации турбизнеса сейчас существует большое количество информации самому бесплатно продвинуть сайт сказать чековый инвестиционный фонд ковчег красноярск форум организационный и производственный план создания франчайзинговый договор нового предприят
    345456456456777