wloskie-wieczory
wtorek, 23 stycznia 2018 09:49

Wiszu z nowym teledyskiem - Słodko do mnie mów [VIDEO]

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(212 głosów)
Z nowym teledyskiem, którego premiera miała miejsce w poniedziałek 22 stycznia, Piotr Wiszowaty czyli popularny "Wiszu" chce podbić serca swoich fanów. Lekka i łatwo wpadająca w ucho muzyka w połączeniu z dynamicznie zrealizowanym materiałem wideo daje szansę na sukces.

brico lomza

Teledysk został zrealizowany przez firmę Salem Design Studio. Zdjęcia wykonano w Białymstoku w klubie Hype oraz apartamencie. W teledysku gościnnie wystąpił Marcin Kłosowski który wygrał ostatnią edycję Disco Star.

Utwór inspirowany był tym że w codziennym życiu słyszymy słodkie rzeczy od ukochanej osoby.

W klipie oprócz Piotrka zobaczymy takie osoby jak: Agnieszka Chrzanowska, Kuba Kołtun, Martyna Julia, Daria Teresa Nowak, Marcin Maro, Mateusz Kłosowski, Gosia Piwońska.

25 komentarzy

  • Odpowiedz qwerty wtorek, 23 stycznia 2018 10:05 Umieszczone przez: qwerty

    Aha. To takie interesujące.

  • Odpowiedz kikuś wtorek, 23 stycznia 2018 10:20 Umieszczone przez: kikuś

    dziewczyny fajne,tekst piosenki i wykonanie na poziomie przedszkolaka

  • Odpowiedz żenada wtorek, 23 stycznia 2018 10:24 Umieszczone przez: żenada

    ale kicha :(

  • Odpowiedz Czytelnik wtorek, 23 stycznia 2018 10:43 Umieszczone przez: Czytelnik

    O kim jest ten artykuł? Kto to jest? Kim są osoby, które jeszcze możemy zobaczyć? Śmiech na sali.

  • Odpowiedz takze tego wtorek, 23 stycznia 2018 10:50 Umieszczone przez: takze tego

    Kiedy byłem mały,
    zawsze chciałem dojść na koniec świata,
    kiedy byłem mały,
    pytałem gdzie i czy w ogóle kończy się ten świat...

    W życiu piękne są tylko chwile,
    w życiu piękne są tylko chwile

    Kiedy byłem mały,
    pytałem co to życie,
    co to życie mamo,
    widzisz życie to ja i Ty,
    ten ptak, to drzewo i kwiat,
    odpowiadała mi...

    W życiu piękne są tylko chwile,
    w życiu piękne są tylko chwile

    Teraz jestem duży i wiem,
    że w życiu piękne są tylko chwile,
    dlatego czasem warto żyć,
    dlatego czasem warto żyć...

    W życiu piękne są tylko chwile,
    w życiu piękne są tylko chwile,
    w życiu piękne są tylko chwile,
    w życiu piękne są tylko chwile,
    tylko chwile

  • Odpowiedz Ulke9 wtorek, 23 stycznia 2018 11:24 Umieszczone przez: Ulke9

    wiszu hahahahahahahahahhaha

    żenada ten teledysk ! ;)
    grać po weselach dalej a nie się za swoje utwory brac

  • Odpowiedz DDDDDD545 wtorek, 23 stycznia 2018 12:49 Umieszczone przez: DDDDDD545

    ŻENUJĄCE TO JUZ !

    W mosirze WIADOMO CO SIĘ DZIEJE

    nie dla chrzana i jego kolegów !

  • Odpowiedz absolwent wtorek, 23 stycznia 2018 12:58 Umieszczone przez: absolwent

    łoo matko,w Jeziorku swego czasu był lepszy muzykant

  • Odpowiedz MRX wtorek, 23 stycznia 2018 13:00 Umieszczone przez: MRX

    Buahahahaah padlem .ludzi wesice sie nauczcie spiewac,skonczcie szkoly a nastepnie sie beirzcie

  • Odpowiedz MRX wtorek, 23 stycznia 2018 13:00 Umieszczone przez: MRX

    Buahahahaah padlem .ludzi wesice sie nauczcie spiewac,skonczcie szkoly a nastepnie sie beirzcie

  • Odpowiedz TooR Lomza wtorek, 23 stycznia 2018 13:06 Umieszczone przez: TooR Lomza

    Chłopak realizuje się, rozwija swoją pasję, nagrywa nowe teledyski gra koncerty

    Wielki pozytyw !!!!

    Jak zwykle czepianie się na forum chyba ludzie z nudów to robicie, nie macie na życie żadnego pomysłu !!! Ale jeden plus przynajmniej nabijacie statystyki :)))

  • Odpowiedz Email52 wtorek, 23 stycznia 2018 13:38 Umieszczone przez: Email52

    jakie miasto taki celebryta ! :)

  • Odpowiedz LLLL wtorek, 23 stycznia 2018 13:39 Umieszczone przez: LLLL

    wiocha dla mnie ten typ

  • Odpowiedz WarszawaRol wtorek, 23 stycznia 2018 13:47 Umieszczone przez: WarszawaRol

    straszna ;)

  • Odpowiedz Lilianka83 wtorek, 23 stycznia 2018 13:48 Umieszczone przez: Lilianka83

    hahahahahahah Wiszu -teraz będzie spamował na swym fejsie i wysyłał wszystkim znajomych co koło nich stał w biedronce w kolejce

  • Odpowiedz qwerty wtorek, 23 stycznia 2018 18:20 Umieszczone przez: qwerty

    @TooR Lomza

    Pamiętasz filmy o Asterixie. Był taki grajek, też rozwijał swoją pasję, ale był zawsze kneblowany, bo nikt nie chciał go słuchać.

    Tak to jest gdy brak samokrytyki i talentu.

  • Odpowiedz qwerty wtorek, 23 stycznia 2018 18:21 Umieszczone przez: qwerty

    Konstruktywne komentarze są usuwane.

  • Odpowiedz Edzia095 wtorek, 23 stycznia 2018 21:27 Umieszczone przez: Edzia095

    Proponuje wiekszosci kupic sobie masc na bol dupy

  • Odpowiedz Dieta120 wtorek, 23 stycznia 2018 21:43 Umieszczone przez: Dieta120

    Na tym portalu wypowiada sie tylko wioska hehe

  • Odpowiedz Aneta gruba wtorek, 23 stycznia 2018 23:49 Umieszczone przez: Aneta gruba

    Chłopak się rozwija a niektórym dupe sciska

  • Odpowiedz Aneta gruba wtorek, 23 stycznia 2018 23:51 Umieszczone przez: Aneta gruba

    A najgorzej ten macie ze sniadeckiego

  • Odpowiedz Aneta gruba wtorek, 23 stycznia 2018 23:53 Umieszczone przez: Aneta gruba

    A najgorzej tej macierze ze sniadeckiego

  • Odpowiedz hehe środa, 24 stycznia 2018 09:02 Umieszczone przez: hehe

    @Edzia095
    @Dieta120
    @Aneta gruba

    ale im dogadałyście, hehe

    Chłopak się rozwija, to co że nie umie śpiewać a jego piosenki to wiocha, ważne, że chce, hehe

    Rozumiem, że to "hehe" to już taka wisienka na torcie, argument nie do obalenia, zmasakrowanie przeciwnika.

  • Odpowiedz Aneta gruba środa, 24 stycznia 2018 09:31 Umieszczone przez: Aneta gruba

    Ty kup lustro i się dobrze w nim obejrzyj fantastko .hehe

  • Odpowiedz Ulke9 środa, 24 stycznia 2018 11:36 Umieszczone przez: Ulke9

    on nie umei spiewac