niedziela, 04 lutego 2018 18:49

Miss Ziemi Łomżyńskiej 2018. Próba generalna przed wyborami tej najpiękniejszej [VIDEO, GŁOSOWANIE SMS]

Napisane przez  mano
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Miss Ziemi Łomżyńskiej 2018. Próba generalna przed wyborami tej najpiękniejszej [VIDEO, GŁOSOWANIE SMS] fot. www.mylomza.pl
30 finalistek wyborów Miss Ziemi Łomżyńskiej 2018 i Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2018 przygotowuje się do wielkiego finału. O tytuł najpiękniejszej zawalczą 10 lutego w  murach restauracji Concordia w Łomży. Dziś mieliśmy przyjemność gościć właśnie tam, gdzie na kandydatki czekała próba generalna. Jak sobie poradziły i jakie emocje towarzyszą im przed wielka galą? Sprawdziliśmy!
techmatix2

Nowością w konkursie będzie dodatkowy tytuł - Miss Łomży, który ma wręczyć Prezydent naszego miasta. Najpiękniejsza łomżanka będzie mogła wziąć udział w konkursie krajowym i reprezentować miasto na wyborach Miss Polski.

Podczas finału jednej z kandydatek zostanie przyznany także tytuł Miss Ziemi Łomżyńskiej Portalu Mylomza.pl i specjalna nagroda od naszego serwisu. O tym, która z dziewcząt założy szarfę, zdecydują nasi Czytelnicy.

Głosowanie SMS na Miss Ziemi Łomżyńskiej Portalu Mylomza.pl potrwa do 10 lutego, do godz. 16. Nagrodą dla Miss Portalu mylomza.pl jest Samsung Galaxy Tab A 10.1 16GB LTE .

bechta
brzezinska
chludzinska
czaplicka
eliasz
gawek
godlewska
grabowska
jarnicka
karwowska &
kondrashova
kostelnik
kowalewska
kruk
milosek
 pawelska
 pedzich
 piatkowska
 polakowska
 poteraj
 reglewskad
 reglewskak
 rybicka
 saniewska
 talkowska
 wadolowska
 wdzienkonska
 wisniewska
 zangas
 zdunczyk

 

Głosowanie na Miss Ziemi Łomżyńskiej Portalu Mylomza.pl potrwa do 10 lutego, do godz. 12. Wielki finał wyborów Miss Ziemi Łomżyńskiej odbędzie się tego samego dnia w restauracji Concordia w Łomży. Nagrodą dla Miss Portalu mylomza.pl jest Samsung Galaxy Tab A 10.1 16GB LTE .

5ca00a81cd64a175eabd2a869a58de1227cb526f

 

18 komentarzy

  • Odpowiedz Mała czarna rozczochrana poniedziałek, 05 lutego 2018 00:37 Umieszczone przez: Mała czarna rozczochrana

    90 procent to przeciętnej urody dziewczyny. Na co one liczą?!

  • Odpowiedz Trener poniedziałek, 05 lutego 2018 00:48 Umieszczone przez: Trener

    Wachowce... Najpierw zapewnijcie dziewczynom dobrą podłogę do chodzenia typu parkiet lub podłoga drewniana a nie płytki ponktórych chodzą na szpilach. Sami najpierw sprubójcie przejść się w takim tempie i się nie wypi@rdolić.

  • Odpowiedz Mychamiki poniedziałek, 05 lutego 2018 00:49 Umieszczone przez: Mychamiki

    Te rekawice bokserskie do nich nie pasują - zdrowe pierdnięcie chłopa by je obaliło.

  • Odpowiedz stary ale jary poniedziałek, 05 lutego 2018 01:20 Umieszczone przez: stary ale jary

    Po wynikach widać że to chyba upośledzone osoby tak głosują. To chyba ma być laska a nie kostucha. Durne te wybory takie że aż mdli.

  • Odpowiedz Polak poniedziałek, 05 lutego 2018 02:39 Umieszczone przez: Polak

    Upośledzony ruski fiut nie daję za wygraną i wszędzie go pełno.

  • Odpowiedz prawda777 poniedziałek, 05 lutego 2018 03:59 Umieszczone przez: prawda777

    Pani na 6 foto fajna i też poniżej "ruda" ładna i ta na samym końcu też zaje.....

  • Odpowiedz Współczuje  poniedziałek, 05 lutego 2018 10:49 Umieszczone przez: Współczuje

    Dziewczyna 1 i 25 według mnie mogłyby reprezentować nasze miasto. super laski:)dziewczyny trzymam kcuki powodzenia:)

  • Odpowiedz Boze swiety poniedziałek, 05 lutego 2018 15:34 Umieszczone przez: Boze swiety

    Zawsze musi sie trafic jakis potwor ktory zebral znaczaca liczbe glosow... jak to tlumaczyc? Bo jesli ktos wysylal te sms na powaznie to ja nie wierze w ludzkosc
    Gdy widze jakie punktacje maja niektore patologiczne buzki, odechciewa mi sie dalej sledzic to wydarzenie

  • Odpowiedz Współczuje  poniedziałek, 05 lutego 2018 16:39 Umieszczone przez: Współczuje

    Zawsze to się musi trafić jakiś sfrustrowany potworek na forum z głupimi komentarzami. Nie masz żadnej faworytki wśród tych dziewcząt to właśnie proponuje Ci abyś przestał śledzić to wydarzenie będzie lepiej dla cb. Nie nauczyli Cię ze uroda to nie wszystko . Może są to Dziewczyny o wielkim sercu ale widzę że tobie do nich daleko. Chętnie bym zobaczył twoja buzke Wielka szkoda że się nie zglosilas. A ocenę to zostaw ludziom do tego upoważnionym bo tobie nie za Bardo to wychodzi. Krytykować to każdy potrafi do tego pod pseudonimem. Masakra jakąś ze takie komentarze można tu zamieszczać idź i powiedz tym dziewczynom prosto w twarz co o nich myslisz wtedy to się wysilisz. Więc spiesz się bo zdaje się ze to już niedługo .współczuję ci podejścia do zycia:)

  • Odpowiedz Olaboga poniedziałek, 05 lutego 2018 16:51 Umieszczone przez: Olaboga

    Do "lasek" to im daleko. Urody tyle co kot napłakał. Jaja nie z tej Ziemi.

  • Odpowiedz enej poniedziałek, 05 lutego 2018 19:17 Umieszczone przez: enej

    każda dziewczyna jest ładna i reprezentuje określony typ urody. To dobra zabawa a jednocześnie początek trudnej drogi do sukcesu w tej branży. Ja wszystkim dzielnym tym dziewczynom życzę wszystkiego najlepszego i zawojowania najbardziej znanych wybiegów świata. A łomżyniakom trochę więcej luzu

  • Odpowiedz Szsza poniedziałek, 05 lutego 2018 21:27 Umieszczone przez: Szsza

    Pić na wodę. Ten kto to organizuje nie zna się na rzeczy. Nic dziwnego że wybierają najbrzydsze sama Organizatorka dawna miss a bez tapety wygląda jak 7 nieszczęść.

  • Odpowiedz :> poniedziałek, 05 lutego 2018 22:49 Umieszczone przez: :>

    A ja zaśpiewałbym jednej - 6 choć nie znam niewiasty, tak jak kiedyś Rysiek Rynkowski "Natali..."

  • Odpowiedz Angela poniedziałek, 05 lutego 2018 22:58 Umieszczone przez: Angela

    A tobie mówił już ktoś ze jesteś piękna i inteligentna.NIE??? Nic w tym dziwnego. A organizatorka z tego co wiem ma zawsze profesjonalnie wykonany makijaż bo tapetę to ma na ścianie a do tego zabiła by Cię usmiechem. Więc nie czepiaj sie bo widać że nie masz bladego pojęcia co z czym tu się serwuje

  • Odpowiedz beka poniedziałek, 05 lutego 2018 23:18 Umieszczone przez: beka

    Pączki z piwem?
    ;)

  • Odpowiedz islensky poniedziałek, 05 lutego 2018 23:59 Umieszczone przez: islensky

    Kasia Piatkowska i Natalia Gawek najpiekniejsze. Natalia zakochałem się, boska :)

  • Odpowiedz Szsza wtorek, 06 lutego 2018 17:48 Umieszczone przez: Szsza

    Hehe hehe tapetę na ścianę i twarzy. Ładne podsumowanie. Brawo

  • Odpowiedz Mi mi środa, 07 lutego 2018 16:45 Umieszczone przez: Mi mi

    Myślisz ze jak kogoś skrytykujesz to będziesz żyła jeden dzień dłużej? Mylisz się bo dziewczyny i tak sa piękne a tobie najwyrazniej czegos w zyciu brakuje . Za rok startuj chetnie zobaczymy twoją zazdrosna buske:)