sobota, 10 lutego 2018 19:21

[NA ŻYWO] III Wybory Miss Ziemi Łomżyńskiej

Napisane przez  mano
Oceń ten artykuł
(4 głosów)
archiwum archiwum fot. nadesłane
Już dziś o godz. 19.00 rozpocznie się uroczysta Gala Finałowa III Wyborów Miss Ziemi Łomżyńskiej, Miss Ziemi Łomżyńskiej Nastolatek 2018 oraz Miss Łomży 2018. Portal MyLomza.pl przeprowadzi z tego wydarzenia bezpośrednią transmisję na żywo, na którą już teraz zapraszamy.

planeta asow

Pamiętając świetną organizację ubiegłorocznej gali oraz wiedząc, że chętnych do jej obejrzenia jest znacznie więcej niż jest w stanie pomieścić sala Concordia uznaliśmy, że umożliwimy obserwowanie tego wydarzenia szerszemu gronu publiczności.

Na transmisję zapraszamy od godz. 19.00. Kandydatki zaprezentują się nam w kilku kreacjach. Zwyciężczynie otrzymają też szansę zaistnienia w ogólnopolskim konkursie Miss Polski, którego częścią są łomżyńskie wybory.

31 komentarzy

  • Odpowiedz gerart sobota, 10 lutego 2018 20:23 Umieszczone przez: gerart

    jedna brzydsza od drugiej.......

  • Odpowiedz Abs sobota, 10 lutego 2018 20:39 Umieszczone przez: Abs

    Zgadzam się. Większość Pań zupełnie nie nadaje się na modelkę.

  • Odpowiedz witek sobota, 10 lutego 2018 20:43 Umieszczone przez: witek

    przestaw się z tą kamerą bo słabo trochę

  • Odpowiedz Uy sobota, 10 lutego 2018 21:33 Umieszczone przez: Uy

    A gdzie Ibisz?

  • Odpowiedz Szok sobota, 10 lutego 2018 21:43 Umieszczone przez: Szok

    Polowa tych dziewczyn nawet sie wyslowic nie potrafi... o matko...

  • Odpowiedz Ghhha sobota, 10 lutego 2018 23:13 Umieszczone przez: Ghhha

    Hahah no tak. To juz chyba świadczy o ich inteligencji. Hahah jaka wyczerpująca odpowiedź dotycząca książki. Habahah dno

  • Odpowiedz Karol3 sobota, 10 lutego 2018 23:21 Umieszczone przez: Karol3

    Całe te wybory to jeden wielki kicz, nie wiedziałem że łomżynianki są takie brzydkie, lepiej się nie ośmieszać i nie organizować tego typu imprez.

  • Odpowiedz Kolo sobota, 10 lutego 2018 23:32 Umieszczone przez: Kolo

    Kto to wybierał jakieś przekręty kobieta 26letnia z dzieckiem powinna wygrać młoda dziewczyna która naprawdę zasługuje na ten tytuł NIESPRAWIEDLIWE!!!!!

  • Odpowiedz Jopekibisz sobota, 10 lutego 2018 23:34 Umieszczone przez: Jopekibisz

    Dla mnie najpiękniejsza 15 to jest miss

  • Odpowiedz Jopekibisz sobota, 10 lutego 2018 23:34 Umieszczone przez: Jopekibisz

    Dla mnie najpiękniejsza 15 to jest miss

  • Odpowiedz Polska sobota, 10 lutego 2018 23:36 Umieszczone przez: Polska

    Ta miss to kpina Jezu co to ma być masakra

  • Odpowiedz tytus niedziela, 11 lutego 2018 00:25 Umieszczone przez: tytus

    Nie wszystkie kandydatki, nawet najpiękniejsze i najurodziwsze, zatańczą coś ludowego, narodowego czy cokolwiek innego.
    Uroda nie zawsze idzie w parze z poczuciem rytmu.
    To jedno.
    Ja wolałbym, obejrzeć kandydatki w strojach ludowych, a nie "pokaz strojów".
    Z drugiej strony ROK chociaż przewietrzył to co wisi nieużywane od lat na wieszakach. Ciekawe czy przy tym też zarobił?


    Panie i Pani "choreograf" - dajcie se spokój i nie krzywdźcie swoją "wizją" więcej dziewczyn!

  • Odpowiedz dziewuszka z piątnicy niedziela, 11 lutego 2018 02:03 Umieszczone przez: dziewuszka z piątnicy

    A jak dla mnie to najlepiej wypadł pan Piotr K. dobra robota!!

  • Odpowiedz Obserwator niedziela, 11 lutego 2018 02:13 Umieszczone przez: Obserwator

    Jeśli chodzi o wybór vice miss konkurs ustawiony.

  • Odpowiedz Kiki niedziela, 11 lutego 2018 09:46 Umieszczone przez: Kiki

    Miss 2018 bardzo piękna i uwodzicielska kobieta. Przyciągajaca wzrok. Gratulacje

  • Odpowiedz Adi3200 niedziela, 11 lutego 2018 10:14 Umieszczone przez: Adi3200

    Uważaj przed kim się rozbierasz hhhahahahhhahahaha chyba ekshibicjonistka na nasza miska ;)

  • Odpowiedz Kamilos niedziela, 11 lutego 2018 10:42 Umieszczone przez: Kamilos

    Tragedia

  • Odpowiedz adam.z niedziela, 11 lutego 2018 10:53 Umieszczone przez: adam.z

    żenada, i nie komentuje tutaj urody pań, a organizacje, żal... smutne miasto, Olsztyn to jak Nowy York w porównaniu do tej dziury... jak to możliwe, że 600 lat historii a po IIWS tak zdziadziała...

  • Odpowiedz Kiki niedziela, 11 lutego 2018 11:17 Umieszczone przez: Kiki

    Nikt Cię tu nie trzyma wyjedź do Olsztyna.

  • Odpowiedz Zen niedziela, 11 lutego 2018 11:34 Umieszczone przez: Zen

    Tylko krytyka, krytka i krytyka. Wygraly naprawde piekne dziewczyny a Wy skoncze z tym swoim jadem. Typowe Polaczki, ktorym wiecznie wszystko sie nie podoba a sami soba nie wiele prezentuja. Zakompleksienie przez Was przemawia! Wstydu nie macie. Ppd kazdym artykulem ciagle trafiaja sie osoby, ktore oczerniaja tylko innych. To jest zenujace. Elwirko, gratulacje dla Ciebie i reszty dziewczat. Jestescie wszystkie piekne i wartosciowe!

  • Odpowiedz tylko parcie na szkło niedziela, 11 lutego 2018 11:44 Umieszczone przez: tylko parcie na szkło

    a kto tam wpuścił zaślinionego konfidenta Łukaszka pseudo prezesika łks 1926?

  • Odpowiedz Kasia Tomczyk niedziela, 11 lutego 2018 12:06 Umieszczone przez: Kasia Tomczyk

    widać, że wszystko było ustalane jak co roku haha. Miss z numerem 13 już nie mogła się doczekać kiedy ją wyczytają, porażka z roku na rok coraz gorsze..

  • Odpowiedz @@@@@@@@@ niedziela, 11 lutego 2018 12:25 Umieszczone przez: @@@@@@@@@

    Wybory Miss pod względem organizacyjnym to jedna wielka klapa.
    Przekaz na żywo podobnie.
    Uczestniczki pożal się Boże , z małymi wyjątkami.
    Poziom wysławiania szkoda gadać.
    Jednym słowem nic ciekawego .

  • Odpowiedz do łomżyńskich malkontentów niedziela, 11 lutego 2018 12:34 Umieszczone przez: do łomżyńskich malkontentów

    potraficie tylko krytykować a ciekawe co ci krytykanci sami zrobili, osiągnęli?
    ... o to chodzi że nic i pozostała wam tylko pusta krytyka.
    nawet nie wiecie ile pracy i wyrzeczeń wymaga organizacja takiej imprezy. Pewnie że popełnia się przy okazji błędy ale kto nic nie robi to i błędów nie popełnia. Gorzej gdy jeszcze inne zazdrosne i wścibskie baby leczą kompleksy bo komuś coś się udało.

    Otóż jak na realia łomżyńskie impreza bardzo dobrze zorganizowana - tak trzymać !!!

    a Łukaszek konfident był wartościowym uchem Kuleszy a teraz jest prezydenta - mistrz chorągiewka, miernota bez kręgosłupa moralnego.

  • Odpowiedz Pixel niedziela, 11 lutego 2018 13:39 Umieszczone przez: Pixel

    Gratuluję wyboru,piękna kobieta a nie jakaś gowniara;)

  • Odpowiedz Ana-Ania niedziela, 11 lutego 2018 13:49 Umieszczone przez: Ana-Ania

    Czy ja dobrze słyszałam prowadzącego? Dorosłe kandydatki zaprezentują się w bieliźnie? 14 i 15 letnie gimnazjalistki dorosłe???

  • Odpowiedz Obiektywny niedziela, 11 lutego 2018 14:18 Umieszczone przez: Obiektywny

    No miss nastolatek ładna dziewczyna nie ma porównania z poprzednio która płaska jak decha i przeciętna z urody . Ale pani 13 to żart naprawdę kto ją wybrał żal

  • Odpowiedz polskie obozy pracy niedziela, 11 lutego 2018 14:27 Umieszczone przez: polskie obozy pracy

    Ogłoszenie
    Zatrudnimy na stanowisku MAGAZYNIER
    Miejsce pracy: Łomża
    Region: Podlaskie
    Oferujemy:
    § Przyjazną atmosferę pracy,
    § Przygotowanie do pracy i szkolenia,
    § Interesującą pracę w dynamicznym, młodym zespole,
    CV proszę wysyłać na biuro@eurorma.pl

    podobno tłum ludzi stoi od soboty w kolejce do rekrutacji

  • Odpowiedz Pyska niedziela, 11 lutego 2018 17:31 Umieszczone przez: Pyska

    Kobieta 26 lat powinna siedzieć w domu i pilnować dziecka. Gdzie przy obowiązkach matki pracującej jeszcze reprezentować miss ziemi Łomżynskiej.i obowiązki z nimi zwiazane.Żenada!!!!!!!!Powinna wygrać młodą dziewczyna do 20lat prowadzcie coś normalnego i wprowadzcie postronnych ludzi którzy będą wybierać kandydatki a nie co rok po.znajomości. Jak kandydatka 26 lat ma akfalifikowac sir do Miss Polski. Kupa smiechu

  • Odpowiedz Współczuję poniedziałek, 12 lutego 2018 10:15 Umieszczone przez: Współczuję

    Dokładnie tak. Mi na najbardziej szkoda dziewczyny z litera M taka czarna w czerwonej sukience. Śliczna dziewczyna nie zasłużyła nawet na "dziką karte" nie wiem o co tam chodzi. Według mnie powinna być w trójce i reprezentować lomza . Ona miałaby szansę rzucała się w oczy z daleka. Nie poddawaj sie dziewczyno!!! Wystartuj w wiekszym mieście !!! Bo tutaj jeden drugiego zna.

  • Odpowiedz Mi mi poniedziałek, 12 lutego 2018 15:07 Umieszczone przez: Mi mi

    To prawda ta czarna ładna i ta co na skrzypcach grala.ludzie gdzie wy macie oczy!!!